Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy ja to w sumie mam w du,pie, nie zdobywam majorów na 4sq, nie sprawdzam Klouta codziennie, nie robię achievów na stronie mBanku (xDDD), nawet na PS3 wbijam tylko trofiki z gier, które mi się naprawdę podobają i mam na to ochotę, reszta wyj,ebane. W bieganiu w sumie o to chodzi, by albo biec szybciej albo dalej, no i dzięki endomondo mogę obie te rzeczy dość dokładnie mierzyć. Widząc zaś progres w tych dwóch wielkościach po prostu się cieszę, bo to jest wyznacznikiem tego, że jest dobrze. Challenge'y i innych pierdół nie robię :).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przepocisz je, pojdziesz pozniej gdzies do znajomych zdejmiesz buty i bedzie je.bac z butow i ze skarpet. Wstyd straszny. 

 

skoro masz do wydania 200zl to mozesz kupic na poczatek buty do biegania za jakies 7 dych np. kalenji czy nawet z lidla,widzialem ze sa teraz i to z zelem na podeszwie. Zostanie Ci jeszcze na jakies laczki do smigania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przepocisz je, pojdziesz pozniej gdzies do znajomych zdejmiesz buty i bedzie je.bac z butow i ze skarpet. Wstyd straszny.

 

To by wyjasnialo dlaczego w mpk tak niektorym ludziom podaje z trzewika jak stoja kolo mnie, sami biegacze. Szczegolnie ci po sto kilo z trzema brodami.

Odnośnik do komentarza

Ok, kupilem te buty w Lidlu za 75 zl. Wizualnie faktycznie, nieciekawie, nie chcialbym w takich chodzic na co dzien. Jesli chodzi o wygodne, to po ubraniu sa bardzo wygodne, zobaczymy potem jak sie sprawdza w bieganiu ^^  Dzieki za cynk :* 

 

EDIT

 

No i przetestowalem :) Buty sa SWIETNE! Nigdy w zyciu nie nosilem takich wygodnych butow! Bylem zszokowany, bo zawsze jak nosilem nowy buty to stopy mnie bolaly niemilosiernie zanim przywykly do nowego obuwia, a tutaj zalozylem i nogi az same nioslo do biegu... Buty mega miekkie, mega skoczne, nie sadzilem ze obuwie moze miec taki wplyw na komfort chodzenia/biegania o.O swietnie amorytzuja, prawie odbijaja nogi od podloza, nigdy nie bieglo mi sie tak lekko! Dodatkowo sa mega przewiewne, swietnie przepuszczaja powietrze! Dziekuje za cynk z tymi butami, udany zakup :* 

 

PS blonia, 4.64 w 24:13, srednia predkosc 5:13 min/km

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Poniedziałek 45min - 7km z hakiem,

Środa 30min - 5km.

Piątek 60min - 10km

 

na bieżni, jednostajnym tempem bez interwałów, w piątek ostatnie 10min to już ledwo ledwo ale wmawiałem sobie uparcie że muszę dociągnąć do 10km chociaż raz ;x

 

jest dobrze czy jeszcze lamus ze mnie?

btw takie pytanie czy można się 'przebiegać'?

Odnośnik do komentarza

Poniedziałek 45min - 7km z hakiem,

Środa 30min - 5km.

Piątek 60min - 10km

 

na bieżni, jednostajnym tempem bez interwałów, w piątek ostatnie 10min to już ledwo ledwo ale wmawiałem sobie uparcie że muszę dociągnąć do 10km chociaż raz ;x

 

jest dobrze czy jeszcze lamus ze mnie?

btw takie pytanie czy można się 'przebiegać'?

 

jestes lamus bo nie chcesz wyjsc pobiegac na zewnatrz :P pierdol bieznie, wyjdz na powietrze tam sie mierzy czasy nie na biezni

Odnośnik do komentarza

Gratulacje Rambo, dawaj jakieś detale. Oglądałem start maratonu, potem musiałem iść na zajęcia, mega tłum biegł.

 

 

Ledwo zdążyłem z powodów techicznych(nie dostałem agrafek i nie miałem numerka bez którego nie wezmą mi rzeczy do depozytu). Cel był taki aby dobiec, ale w marzeniach kotłowało się zejście poniżej 3:50, ale z tego co czytałem i mi mówili, że przy mojej wadze i fakcie że to 1 maraton to samo dobiegnięcie będzie sukcesem. Miałem długo spinę o bolącą stopę, a wiatr w żagle nabrałem od 21 km. Na 35 km lekka ściana i zaczęło mi się co chwilę odbijać i nie mogłęm złapać oddechu. Na 38 km już leciałem tyle ile miałem sił. Niestety długo nie zostałem bo musiałem szybko spadać na busa bo dziś na rano do pracy.

Ciekawostka - pierwszy raz bylem w Warszawie  :sweat: I jak słowianska natura nakazała zakosiłem żele z hotelu  :sorcerer:

 

 

 

Gratulacje! Jaki następny cel? Iron man? ;-)

Myślę, że najwyższy czas, aby przyjąć Rambo do grupy

 

:banana:

Edytowane przez Rambo7
Odnośnik do komentarza

maraton... super sprawa, tez kiedys przebiegne to moj cichy cel :)  dobry wynik Rambo, takie tempo to ja mialem jak pobieglem na 20km, a jeszcze przez ponad drugie tyle takie tempo trzymales szacun.

 

cholera nie wiem jak moglem przegapic te zawody, na dyszke chetnie bym wystartowal 

 

 

w maju bedzie zaje.bisty bieg, meta bedzie gonic biegaczy, kogo pierwszego dogoni odpada. Szkoda, ze Poznan. Troche daleko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...