Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra przebiegiem Poznań Maraton. Mój drugi start na tym dystansie po wiosennym debiucie w Cracovia maraton w ktorym uzyskałem czas 3:41. Tym razem udało się dobiec do mety z czasem 3:24:48 szybciej niż planowałem głównie dzięki wzajemnej pomocy kolegi pozwanego na trasie. Pierwsza połówka spokojnie na czas 3:30, dobrze się czułem wiec postanowiłem przyspieszyć. Na 33km przyszedł pierwszy kryzys ból w okolicach brzucha dawał znać przez prawie 2km, ale udało się przetrwać i pobiec końcówkę mocnym tempem. Szkoda jedynie ze na trasie mało kibiców. Polecam każdemu spróbować startu w biegu ulicznym nieważne na jakim dystansie, energia jest niesamowita a i łatwiej ustalając sovie plan przygotowawczy zmobilizować się do treningu :)

Edytowane przez kes
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Wujaszek, naprawdę. Czasami mnie ch,uj strzela w domu, ale jak tylko założę buty i zacznę biec to nic się nie liczy. A wku,rw jeszcze dodatkowo pomaga osiągać lepsze wyniki, co daje jeszcze większą satysfakcję. Instaluj endomondo na telefon, zakładaj buty i jazda w trasę, póki jeszcze pogoda jest idealna.

Odnośnik do komentarza

Jak zacząć biegać?

 

Przewiń sobie ten temat trochę do tyłu to zobaczysz moje przeprawy z samego początku ;]. Jeden kilometr to był sukces. Na początku jest o tyle łatwo, że długo nie będziesz pewnie biegać. Z czasem dasz radę nie wypluć płuc i cisnąć coraz dalej/szybciej.

Odnośnik do komentarza

Dobra przebiegiem Poznań Maraton. Mój drugi start na tym dystansie po wiosennym debiucie w Cracovia maraton w ktorym uzyskałem czas 3:41. Tym razem udało się dobiec do mety z czasem 3:24:48 szybciej niż planowałem głównie dzięki wzajemnej pomocy kolegi pozwanego na trasie. Pierwsza połówka spokojnie na czas 3:30, dobrze się czułem wiec postanowiłem przyspieszyć. Na 33km przyszedł pierwszy kryzys ból w okolicach brzucha dawał znać przez prawie 2km, ale udało się przetrwać i pobiec końcówkę mocnym tempem. Szkoda jedynie ze na trasie mało kibiców. Polecam każdemu spróbować startu w biegu ulicznym nieważne na jakim dystansie, energia jest niesamowita a i łatwiej ustalając sovie plan przygotowawczy zmobilizować się do treningu :)

Mój czas z dzisiaj to oczywiście 3:24:48 :P juz poprawiłem post :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...