Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

No to bylo cos mega. Moze nie tak jak jazda jelczem na poligon ale tez mega. Polecam w ciul. Za rok tez bym jechal ale pierdole , ostroleka jest chyba wykluczona komunikacyjnie. Jade teraz bez miejsca siedzacego w pociagu :yao: czuje sie jak jakis imigrant. W dodatku jak bede w wawie o 21 30 to musze czekac do 23 na blablacar i wtedy kierowca o wzbudzajacym zaufanie imieniu Kamal zawiezie nas do poteznej ostroleki. Pierdole takie wycieczki. Ale gdybym mial blizej to bylbym na kazdej takiej imprezie. Warto.

Odnośnik do komentarza

Panowie dwa pytania.

Biegam w Pegasusach 39 od stycznia i zrobiłem w nich z 600km czy po takim przebiegu może już siadać amortyzacja ?

Co tydzień robię dłuższe wybieganie i tak po 11-12km w ogóle nie czuje tej amortyzacji albo już tak wtedy człapie, że nic ono nie daje :yao:

Drugie pytanie czy możecie coś polecić podobnego do tych  Pegasusow tylko z lepszą amortyzacją?

 

Odnośnik do komentarza

W okolicach tysiąca km zmieniałem pegasusy jak wcześniej sporo biegałem. Teraz to nie wiem nie liczę tego, ale te 800 km but powinien w miarę wytrzymać. Zależy od wagi zawodnika i po czym się biega, na asfalcie czy kostce szybciej się wyklepią. 

Z Nike następnym modelem z większą amortyzacją będzie Vomero. Tak było kiedyś, teraz z obiegu trochę wypadłem to mogło się coś zmienić. Mi się w nich słabo biegało, zbyt rozlazłe. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

 Ja po "zdarciu" Pegasusow zrobiłem przeskok na Air Zoom Tempo NEXT%. 

 

 Polowałem na następne Pegazy, ale akurat na te Tempo Next% była przyzwoita promka, i po tej recenzji:

 

zamówiłem swoją parę:

Screenshot_2023-07-21-21-54-52-10_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.thumb.jpg.1cf85c7e83298ddb3b9b26f1ad4255ac.jpg

 

 Z czystym sumieniem polecam, elastyczny materiał legancko i wygodnie trzyma moje szerokie w podbicu paltfusy, i to bez konieczności wiązania sznurówek :notbad:. Wystarczy łyżka, wsunąć giry i gotowe. Niby trochę ciężkie, ale dla mnie waga wydaje się ok.

 

 Póki co (od stycznia), na liczniku pewnie jakieś biedne ze 300 km w nich, (trochę staram się rotować butami) to i nie wiem jak się spiszą jak dostaną więcej kilometro-godzin, ale póki co amortyzacja tip top jak po wyciągnięciu z pudła.

 

 Wyjściowa cena trochę droga, ale jakby były na dobrej ~40% promce, to myślę że wtedy zdecydowanie warte zakupu.

 

edit. 

potwierdzam to co mówi gościu w rezecnzji. Tak, są trochę głośne. Coś jakby się biegło w jakichś plastikowych podkowach xD, no dziwne to, ale to może ewentualnie przeszkadzać jak się biegnie bez słuchawek... czyli prawie nigdy ;

Edytowane przez alb84
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@alb84 jakie czasy w nich kręcisz? dużo nad nimi myślałem, ale nawet przy rabatach 30/40% kwota była nadal spora.

 

Tak odnośnie dyskusji na temat wytrzymałości to faktycznie warto mieć 2/3 pary, żeby po roku nie szukać już kolejnych. 

 

Ja w tej chwili mam Zoom Fly 4 i 5, w których klepie interwały i starty, no i liczę że chociaż do tych 900 km zachowają swoje właściwości. Z kolei na wybiegania odpalam sobie Pegasusy Traile no i tutaj zakładam limit na 1100 km. 

Odnośnik do komentarza

Serio już po takim czasie odczuwacie dyskomfort z używania buta? Ja biegam od wielu lat w ultraboostach, i bez problemów po 1500km lub więcej w każdej parze robiłem, w tym starty 5-42km, większość asfalt, a ważę dość sporo (80-90kg).

W obecnych UB pb mam już prawie 1800, i jesienne starty też spokojnie w nich jeszcze zrobię 

Edytowane przez snejk04
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, masteronu raczej nie stosuje sie w leczeniu kontuzji :) To nie jest tez substancja wchodzaca w sklad leku. Mnie tam jakos szczegolnie doping u Karasia by nie zdzwil. Zreszta jak u wiekszosci tych gosci od takich dystansow. 

 

To oni tam wogole jakies testy przechodza na tych chorych dystansach, nawet nie wiedzialem

Odnośnik do komentarza

Nie wszystkie substancje w lekach mają działanie stricte leczące. Twierdzi, że ta substancja była składnikiem leku. No dziwne, że sam zabiegał u organizatorów o działania i sprawdzanie antydopingowe na zawodach, a teraz okazuje się, że wpadł. Jestem ciekaw, co finalnie z tego wyniknie, niby kolejną próbkę badają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...