Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, no trzeba było śledzić forumka, 13 maja wrzucałem info o promocji i dodatkowych 25%. Teraz już pozamiatane...

 

Zabudowa faktycznie jebitna, ale podobno też nowa pianka odbija się na dynamice biegu, więc pod kątem 'startówek' lepiej wypada poprzedni model Zoom Fly 4.

 

A Pegazusik akurat dobrze siądzie na sporadycznie wybiegania po lesie i biegi z psiakiem. No i pewnie zimą się fajnie sprawdzi.

Odnośnik do komentarza

W potrójnym też ma rekord, w 5x zabrał mu Kostera. 

 

Zapowiadał w wywiadach przed poprzednim biciem rekordu które nie wyszło że po ustanowieniu rekordu w 10x będzie jeszcze robił 20x, ale z jego szczęściem do kontuzji albo warunków to powodzenia ;)

 

Ale fajnie by było jakby odebrał rekord na 5x bo prawda jest taka że jakby nie warunki i powódź na trasie przez które musiał czekać to rekord byłby jego.

 

Odnośnik do komentarza

Mysle ze zalezy tez jak jest ten 20x wysrobowany. 

Te rekordy Karasia (jak ten na 10x) sa nie poprawiane a gwalcone wiec jakby nie zamierzal pobic rekordu na 20x o dobe tylko po prostu pare godzin to moze by bylo to mniej kontuzjogenne dla niego. 

 

Ale takie dystanse to nie bieg na 10km ze trzymasz sie zalozonego tempa. Znaczy na pewno sa plany ale chyba za duzo moze sie zdarzyc zeby to jakos trafniej zaplanowac. Musza byc plany B, plany C i pewnie az do wyczerpania alfabetu :D

Odnośnik do komentarza

Dziś u mnie w mieście była impreza biegowa był nawet Adam Kszczot jako gość specjalny. Biegi były na 5 i 15km oba wygrały osoby biegnące tempem 3min/km :obama:

ja biegałem na 5km z czasem 24:43, także do najlepszych trochę brakuje :yao:

myślałem, że pod koniec trochę lepiej polecę ale ktoś kuźwa wymyślił, że niedaleko trasy robili żarcie z grilla:dafuq:

jak to poczułem to bardziej myślałem żebym się nie zbełtał niż szybciej biegł.

 

 

A tu taka ciekawostka odnośnie Kenijczyków, którzy wygrali też u mnie w mieście 

https://bieganie.pl/newsy/kenijska-objazdowka-po-polsce-jeden-weekend-trzy-biegi-trzy-wygrane/

 

 

 

Edytowane przez BRY@N
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W weekend wystartowałem pierwszy raz od 2019 roku i pierwszy raz odkąd zostałem kardiologicznym kaleką. W mieście rodzinnym był cykliczny Bieg Papiernika na 10 km. Jedna z większym tego typu imprez, ponad 2k uczestników, całodniowa impreza z festynem i koncertami, oczywiście bez wpisowego. Mój 7. udział w tym biegu, ale tym razem już rekreacyjnie. Pobiegłem sobie z bratem i ziomkiem na lajcie, nie chciałem się zmęczyć za bardzo, wyszło 52:07. No cóż, chujowe doznanie tak startować dla rekreacji, a nie żyłowania wyniku, pierwszy raz mi się zdarzyło, aczkolwiek trzeba się cieszyć, że w ogóle mogę jeszcze uprawiać sport, bo różnie może być w przyszłości. Ciekawe za to jest to, że jak ostatni raz pobiegłem na 41 minut to przy takim tempie każde najmniejsze wzniesienie było odczuwalne, a teraz biegnąc te 5:10-5:20 nie czułem żadnego wzniesienia. Sam bieg na duży plus, co roku topowo zorganizowany, dużo ludzi kibicuje, fajna atmosfera i trasa. Polecam w przyszłym roku jak ktoś ma blisko.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wspolczuje. To musi byc ciezka sprawa dla kogos kto ma mental sportowca, no ale zdrowie najwazniejsze.

 

Co do wzniesien. No wiesz to jest prawie roznica w tempie minuty na kilometr. Im szybciej biegniesz tym wiecej przeszkadza. Np tez wiatr. Tym bardziej ze twoje miesnie sa napewno zdolne przyjac wieksze obciazenia niz bieg tempem na 52. Ba typom co biegaja tempem 3:30 to nawet wieksza liczba jakis ostrzejszych łukow mocno daje sie we znaki

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy tak by latali po tych biegach jakby w regulaminie nawet tylko jako straszak byla wzmianka o kontrolach antydopingowych.

 

Na tej połowce w bialymstoku co bylem wyjebali murzyna ktory zajal 4 miejsce po testach antydopingowych.

 

Nawet do nas na polmaraton kurpiowski przyjezdzali regularnie ale w koncu zrobilismy zmiane ze moga brac udzial tylko zawodnicy z unii europejskiej. I spoko bo ci litwini, ukraincy i reszta to obstawiam tez niezli koksiarze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...