Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

nie no, piec jest wciąż bardzo smaczny. jest też tani.

ale jeśli dodać zadzierającą nosa obsługę ("nie jesteśmy od bycia miłymi tylko od podawania jedzenia" - ich własny komentarz) i ogromne kolejki, to czasem lepiej pójść do mniej rozreklamowanego miejsca, gdzie jest równie smacznie lub lepiej.

Edytowane przez assassine
Odnośnik do komentarza

Pany, będę przejazdem w Łodzi z noclegiem w okolicy Piotrkowskiej. Co polecacie obczaić wieczorową porą (tak żeby i kobietę można było zabrać, więc kebab odpada).

 

Tak jak wspominałem na Sylwestra, w Łodzi jest chyba jedyna sensowna sushiarnia w Polsce, Ato Sushi. Dzięki dostawom samolotowym z portu, są tam najświeższe oceaniczne ryby, jakie chyba są w tym kraju fizycznie możliwe. Nie wiem, czy można tam poczuć się jak w Japonii, może Masorz powie, ale na pewno dużo bliżej temu do faktycznego sensu sushi, niż popularnym rozwiązaniom warszawskim - chodzi o rybę i smak umami. Co do sposobu ich przygotowania, no to kwestia gustu, są bardzo różne rozwiązania, zależy co kto lubi. Jednak tutaj myślę, że większość recenzji mówi za siebie.

 

Ale w sumie to trochę jak z Piecem na Szewskiej. Knajpa jest zaje'bista, oni o tym wiedzą... czasem trzeba podejść do nich pokornie, także w kwestii rezerwacji miejsca i godzin otwarcia.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ważne by było dobre i w lokalu można by było trochę dłużej posiedzieć.

Ostatnio byliśmy w jakimś browarze chyba raczej w centrum i było bardzo ok.

 

No to lecimy:

 

Szpilka - chyba najmodniejsze burgery w BB, ale w menu duzo wiecej dobrego zarcia, generalnie ja najczesciej wbijam na sniadania w weekendy po walce w centrum. Moze za duzo miejsca nie ma, ale w sasiadujacym pubie (Dog's Bollocks) mozna usiasc i zamowic to samo zarcie przy zamowieniu.

 

Browar Miejski - pewnie o tym pisales, wiec jak wiesz, jest gdzie usiasc i mozna dobrze zjesc i napic sie browarkow warzonych na miejscu.

 

Al Caminetto - rewelka wloska kuchnia, ale troche ę ą i nie za tanio.

 

Beskid burger - osobiscie dla mnie lepsze burgery niz szpilka, ale w srodku tragedia, czesto je sie na stojaca no i tak sie uwalisz na twarzy ze Ci pitok potem nie stanie.

 

Piwnica zamkowa - taki bardziej pub, ale da sie fajnie posiedziec i nawet zjesc szybkie cieple rzeczy, nie sugeruj sie nieciekawa nazwa ;)

 

Pizzeria Margarita - najstarsza pizzeria w BB i chyba jedyna w centrum ktora nie dowozi na telefon, wiec niech to bedzie rekomendacja odnosnie jakosci.

 

Gallo Nero Pizza - chyba teraz najpopularniejsza pizzeria w Bielsku, troche niefajna lokalizacja bo niby centrum ale tak troche obok ;P, ale jedzonko fajne.

 

ok, to byloby scisle centrum z dalszych miejsc jesli bys chcial poza centrum pojechac to polecam

 

Doryś - lokal specjalizujacy sie w plackach ziemniaczanych, polecam bo sa porzadne, ale obawiam sie ze zima moze tam Ci zmrozic dupe ;)

 

Trattoria Da Tadeusz - pizzeria po rewolucjach Magdy Gessler, jak to w TV ladny wystroj i dobra pizza, mozna wziasc kobiete

 

Karczma pod lotniskiem - rowniez lokal po rewolucjach w/w pani, ale cos innego niz burgery i pizze ;)

 

Mam nadzieje ze pomoglem ;)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...