Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie udalo trafc na tekkena taga 2 i time crisis 4 i 5. Duzo tez bylo wyscigowek ale z takich ze siedziales w kabinie auta albo na motorze. Najbardziej za to podobalo mi sie rzucanie do kosza na czas. Ale tu tez oszustwo bo raz po dobiciu do x punktow gra sie przedluzala a czesto po prostu miales iles minut i czas sie konczyl.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Żarcie na wagę dobra sprawa jak jesz samo mięso. Któregoś razu w robocie chciałem zjeść coś lekkiego, wiec padło na kawałek ryby i bukiet surówek, a na wadze wyszło coś ok. 18zl :pawel: Znajomy naładował sobie żarcia w bród, ale bez warzyw i miał podobnie. Nigdy więcej.

 

Za to all-you-can-eat boska sprawa. :banderas:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, grzybiarz napisał:

Sprawdziłem co to za ryba ten cały turbot. No nie powiem, wyglada to jak płaszczka. Czy zamawiając taka rybę @Mejm, mówisz ze chcesz np 200 gramów? Przecie to ma minimum pół kilo i zajmuje cały talerz.

Fladre prosze zawsze najwieksza. Niestety od paru lat jakies go.wna po 150g. Turbota tez duzego. Zawsze mozna spytac jak duza jest ryba, nie spotkalem sie z januszowa agresja w oczach sprzedawcow. Ale ja prosze o najwieksze wiec moze mam fory.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2019 o 13:10, grzybiarz napisał:

Wiem ze te ryby „prosto z porannego połowu” to mit, ale tutaj ryba nie śmierdziała rybą, panierka była chrupiąca, nie tłusta. Widać po prostu ze to produkty lepsze i nie ze starej frytury. Obsługa tez całkiem szybko sobie poradziła, no i potem rachunek cyk 95 zeta:)

Dlaczego mit? W Gdyni masz tawerne za raz przy przystani rybackiej, można dostać rybę z porannego połowu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Imho bardzo dobry jest Wolove, ale poza centrum. Duze bulki, kawal miesa srednio wysmazonego, zawsze dobrze wchodzi.

Mozna sprobowac tez Slow Streat Food.

 

Nigdy nie zdążyłem sprobowac innej burgerowni o swietnej reputacji: Gruba Buła, a poki co zamkneli na czas nieokreslony :beksa:

 

Nie polecam za to dosc reklamowanego Burgertaty, podchodzilem z 4 razy i ciagle to samo przeciętne  wrazenie.

Odnośnik do komentarza

 

zawsze polecam tego pana. wyszedlem sobie o 23 na spacer z duperka, zawedrowalismy glodni, zamkniete na klodke, dzwonie do montego, co jest mobbyn, gdzie buki, on do mnie wpisuj kod ****  do furtki i mielismy caly ZUOM na dwoje. buki w 15 minut. a czeka sie z reguly godzine, bo od otwarcia czeka pod brama wyglodniala kolejka. ten uczuc kiedy wygrywasz i do tego karlos kasuje cie z rabatem :banderas:

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
Cytat

130kg mencha zara zaczynam kroic melic i zamieniac f klopsy. Miauem to fczoraj robic ale skuadauem szafkie z ikei u starszego bombelka f pokoju bo panowie s transportem pojawili sie szypciej. Wniesli 34 paczki a ja ambitnie zabrauem sie za montasz. I zeszuo do czeciej. Tak winc dzis mie niema bo dzis estem rzeznikiem a jutro to zobaczymy jak mi dzis pujdzie

 

Czy to jakiś lokal dla upośledzonych umysłowo?

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Ölschmitz napisał:

za duzo stron zeby szukac.

 

krakow - najlepsze burgery poza MOA, bo to juz znam. ktos cos poleca?

 

i kuchnia indyjska tez.

Grill box na bora komorowskiego, Moo Moo na świętego krzyża

 

Jeszcze Bull Burger Grill na szpitalnej też niezły ale klasę niżej niż powyższe

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...