Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem już okazję zagrać w wersję na 360 i ps3. Wersja na xboxa jest napewno lepsza graficznie ale mimo wszystko bardziej bym preferował grę na ps3 z powodu pada który lepiej nadaje się do tego rodzaju gry zwłaszcza gdy chcemy poruszać się po boisku krzyżakiem. Trzeba przyznać że udoskonalili wiele elementów z 09 które mnie nieco irytowały. Teraz już można strzelić gola z poza pola karnego co w 09 bylo żadkością i piłka leciała najczęściej sporo nad bramką lub bramkaż wyłapywał ją "trzymają ręce w kieszeni".

Odnośnik do komentarza

A jak tam Szpakowski i Szaranowicz ? ;)

Wlasnie chcialem o tym napisac...w FIFA 09 gralem troche i tam jedna z najwiekszych zalet byl wlasnie polski klimatyczny komentarz...

 

W FIFA 10 jest niby podobnie ale bardzo bardzo czesto panowie mowiac o czyms co nie ma wogole nic wspolnego z rzeczywistoscia i tym co sie dzieje na boisku...np o obroncy mowia ze jest najlepszym strzelcem druzyny...odnosze takie wrazenie ze ktos cos po(pipi)il i popodpinal zle kwestie dialogowe do zlych wydarzen czy pilkarzy :/

Odnośnik do komentarza

A jak tam Szpakowski i Szaranowicz ? ;)

Wlasnie chcialem o tym napisac...w FIFA 09 gralem troche i tam jedna z najwiekszych zalet byl wlasnie polski klimatyczny komentarz...

 

W FIFA 10 jest niby podobnie ale bardzo bardzo czesto panowie mowiac o czyms co nie ma wogole nic wspolnego z rzeczywistoscia i tym co sie dzieje na boisku...np o obroncy mowia ze jest najlepszym strzelcem druzyny...odnosze takie wrazenie ze ktos cos po(pipi)il i popodpinal zle kwestie dialogowe do zlych wydarzen czy pilkarzy :/

 

Kijowo, w(pipi)i.ały mnie już w poprzedniej edycji te monologi i dialogi o (pipi)e marynie.

Odnośnik do komentarza

Miałem już okazję zagrać w wersję na 360 i ps3. Wersja na xboxa jest napewno lepsza graficznie ale mimo wszystko bardziej bym preferował grę na ps3 z powodu pada który lepiej nadaje się do tego rodzaju gry zwłaszcza gdy chcemy poruszać się po boisku krzyżakiem.

zaloze sie ze to o czym piszesz wynika z konfiguracji samej konsoli, tak jak bylo w przypadku FNR 4. kurde, EA promuje FIFE na bilbordach i reklamach, a takze na turniejach na PS3, gdzie grafika jest gorsza? nie chce mi sie w to wierzyc. pewnie kompresja obu tych gier zalezy od konfiguracji konsol, tak jak w wiekszosci przypadkow.

Odnośnik do komentarza

Od tego, że Ci pierwsi trzymają jeszcze na magazynach zgodnie z umową a Ci drudzy pewnie nie mają zielonego pojęcia, kiedy jest premiera tej gry.

 

Mam Tesco pod chatą, ale sorry, granie 3 dni przed oficjalną premierą i dzień przed priemierą w takim MM (prawdopodobnie) nie warto chyba wydać 60 zł więcej...

Odnośnik do komentarza

Można, choć jedynie w necie. Mimo wszystko się to nie opłaca, sklepy za dzień-dwa wprowadzają grę o wiele taniej niż w necie i masz od razu grę, nie musisz czekać na łaskę PP.

Ja tam kupilem wczoraj w lokalnym sklepie z grami za 169 zł - nie sadze zeby jakies sklepy mialy "o wiele taniej" :]

 

Swoja droga mam juz za soba pierwszy mecz on-line , oczywiscie zostalem zmieciony :P ...ale nie zeby koles zachwycal gra...nie potrafil glupiego wolnego czy roznego wykonac pozadnie, o jakims finezyjnym rozgrywaniu czy sztuczkach technicznych juz nawet nie wspominam...ot jego cala taktyka polegala na ciaglym trzymaniu biegu...koles idealnie wykorzystywal to co gra premiuje...czysty arcade

Odnośnik do komentarza

Jestem po jakiś 30 meczach w Fifa10,na razie razi brak skuteczności,stwarzam mnóstwo sytuacji,ale bramek pada niewiele.Wyłapałem też parę bugów,piłkarze po strzelonej bramce z bliskiej odległości wpadają w siatkę,asysty nie są zaliczane,statystyki cały czas pokazują zero.Praktycznie niemożliwe jest strzelenie bramki po dośrodkowaniu z główki,mnóstwo słupków i poprzeczek ,komputer wykorzystuje prawie wszystkie rzuty wolne.Mam nadzieję ze wkrótce wypuszczą jakiegoś patcha.Na razie nie jestem zachwycony, Fifa09 nie miała tylu błędów.

Odnośnik do komentarza

Jak komuś nie podoba się grafika to polecam zmienić trochę ustawienia - ja już od wersji 09 je stosuje i bardziej mi się podobają takie kolory, nie są takie blade/wyblakłe jak na standardowych ustawieniach. Podczas meczu wciśnijcie start - ustawienia - regulacja jasności gry - jasność jeden suwak w lewo, a kontrast o dwa suwaki w prawo. Spróbujcie i dajcie znać czy jest lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...