Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość donsterydo

Jacobss: Nie widzisz o co mu chodziło, a ile razy to ja czytałem jak to posiadacze PS3 pie.przyli, że X360 nie ma ex'ów bo wychodzą na PC... Idąc tokiem myślenia PS3owners to FFXIV nie jest exem. Dla mnie to narazie ex na PS3, ale widzę tu inną sprawę, w SE musi być niezłe zamieszanie jak część właścicieli chce wydawać gry na X360, a jeden z udzialowców (sony) chce mieć exy na swoją konsolę, konflikt interesów jak cholera.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

No właśnie ja mam odwrotnie wrażenie.

 

Że nikt nikomu nie wytykał tego, że exy z jednej konsoli są na PC. :rolleyes:

 

Edit: Być może. Ale akurat z tego co wiem o Japonii i znam Japończyków, u nich nie kwestionuje się decyzji szefa. Więc jak szef zawarł umowę z Sony, to programiści, designerzy i reszta ekipy może mu skoczyć.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
a powiedz mi gdzie tak naprawdę możesz zakwestionować/zbojkotować decyzję szefa (w tym przypadku udziałowca czyli właściciela) nie dostawszy po (pipi)e za niesubordynację ?

dziwna ta Twoja teoria...

Chodziło mi o bardziej o mentalność. We wszystkim. Nie tylko branży.

 

Phil Harrison kwestionował kierunek, jaki Sony obierało z PS3. Chciał już na początku 2008 roku, aby PS3 szło w ślady Wii. Szefostwu się to nie spodobało i złożył rezygnację.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Żeście se temat do dyskusji znaleźli :-p

 

Chodziło mi o to, że tam nie ma szefa. Sony jest jednym z udziałowców i Sony ma swoje potrzeby, a pozostali udziałowcy swoje, czyli generalnie kasa z jak największej liczby sprzedanych gier, a to stoi w opozycji do interesu Sony, tym bardziej, że Sony nie ma jakiegoś decydującego pakietu, a jak widać jednak w dużej mierze narzuca swoją politykę i weź tu znajdź platformę porozumienia, wydaje mi się, że w pewnym momencie to pęknie, po pozostali udziałowcy lepiej by wyszli finansowo na tym jakby wszystkie fajnale wychodziły na PS3 i X360, pewnie decydująca dla dalszej polityki SE będzie sprzedaż FFXIII na X360, bo jak zamknie się w 500 tys. to pewnie oleją, ale jak przekroczy milion to zaczną się zastanawiać.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

selene: Wydaje mi się, że jest tak 60-70% szans, że trzecia część już jest przynajmniej we wstępnej fazie produkcyjnej, ale nie ogłoszą tego dlatego, żeby co niektórzy nie wstrzymywali się z zakupem drugiej części.

Odnośnik do komentarza

Jak widzę wypowiedzi co niektórych nerdów to ręce mi opadają. Że MS się wypstrykał z tytułów? Skąd to możecie wiedzieć? W tym roku mamy w co grać. Będzie masa tytułów do ogrania. Niektórzy płaczą, że mało tych gier. No tak jak się jedzie na torentach to może jest mało. Bo wątpię, że szczeniaków stać na wszystkie gry.

Odnośnik do komentarza
Jak widzę wypowiedzi co niektórych nerdów to ręce mi opadają. Że MS się wypstrykał z tytułów? Skąd to możecie wiedzieć? W tym roku mamy w co grać. Będzie masa tytułów do ogrania. Niektórzy płaczą, że mało tych gier. No tak jak się jedzie na torentach to może jest mało. Bo wątpię, że szczeniaków stać na wszystkie gry.

Zagralem w sporo gier, crapy (wole grywalne sredniaki) czy latwe calaki mnie nie interesuje, z obecnych chcialbym pograc w max 10 gier w ktore nie gralem np. Sacred 2, RF3, Spider WoS, . Potem jakos sobie nic nie przypominam bo nim taka Forza 3/Bioshock 2/L4D2 stanieje to w co ja bede gral? PS3 dla eksow mi sie nie oplaca kupowac czy rowniez drogiego Wii

 

edit: 360 do 2015r - http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46809

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...