Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

heh... ludzie niektorzy sie niepotrzebnie bulwersuja o tego Natala... :P przeciez microsoft powiedzial ze musi uzupelnic luke i przyciagnac ludzi dla ktorych obsluga pada jest zbyt skomplikowana. Bardzo dobrze MS mysli, po co kupowac dwie konsole, jak mozna miec w xbox'ie wszystko, i dla normalnych graczy i dla casuali. Gosciu ladnie dojechał Wii na konferencji, ze to nie beda jakies gowniane predefiniowane ruchy ktore trzeba wykonac :P MS dzieki Natalowi przyciagnie wiecej ludzi, zbierze wiecej kasy, posle do grobu Wii, bo przy tym konsola ninny jest malo nowatorska.

 

Microsoft na konferencji poszedl z grubej rury, FORZA3 mysle pozamiata, przeciez to juz bedzie 2ga czesc forzy na obecna generacje konsol, gdy gran turismo jeszcze nie ma ( sorry, ale prologue to demo )... Jestem ciekawy czy sony czyms tak uderzy, watpie.. co pokaze psp go?! pokaze nowy gameplay z gran turismo, znowu pojawi sie hideo i powie to samo :P

Nie mam maszynki Sony... ale czekam na Heavy Rain... chcialbym zeby wyszlo na xboxa ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale widzę, że fanatykom Sony ciśnienie skacze o tego MGSa i próbują się pocieszać tym, że to tylko "zabawy z Raidenem" będą. Prawda jest taka, że większość ludzi tak naprawdę wbija w to, że MGS wychodzi teraz na X-a (co widać po postach na tym forum), może to być znaczące dopiero przy następnej generacji konsol.

 

teddy wrzuć na luz bo to gra multi

i tak naprawdę nie zaprezentowano jak będzie wyglądała rozgrywka

 

co do forzy 3 to kocham tą grę za model jazdy

reszt nie jest już tak istotna, a w kwestii grafik co do GT to będzie ciężko bo pokazali tylko filmik

a jak prezentuje się GT5P to wystarczy luknąć

większość filmów jest w real time

http://www.gametrailers.com/game/gran-turi...5-prologue/5158

 

ale i tak nie zmienia to faktu że nowa forza3 będzie kozacka dla fanów tego gatunku.

 

Edytowane przez goggy
Odnośnik do komentarza

Przecież wiem, że to multi. Zajrzyj sobie do tematu o Rising na forum MGSa i zobaczysz, ze nawet tam link wrzucałem wczoraj o tym, że to multiplatforma będzie, a jak tam będziesz to przy okazji przejrzyj sobie jak ludzie się tam zachowywali. "KOJIMA, ZDRADA, TARGOWICA" tak to mniej więcej wyglądało co strasznie mnie rozbawiło :D

Odnośnik do komentarza

http://e3.gamespot.com/press-conference/microsoft-e3/

 

53:20 proszę bardzo, gameplay z Forzy Motorsport 3 z hudem, wszystko widać jak na dłoni, jak dla mnie to jest OLBRZYMI skok graficzny względem trójki.

 

Ale oczywiście lepiej czekać na GT5 które wyjdzie... kiedyś tam ;)

Odnośnik do komentarza

Tony Hawk: Ride - nie interesuje mnie, nigdy nie lubiłem Tony'ego Hawk'a.

 

Modern Warfare 2 - Średnio przepadam za serią COD, mimo, że to teraz niby nie COD, a MW 2, tak styl grania pozostaje ten sam. Nie mniej, lubię fajne skrypty i akcje, jak w COD4 czy też Killzone 2, więc zakupię. Ale na PS3. Dwie mapy na wyłączność dla 360 mi latają, bo i tak nie gram za bardzo w multi.

 

Final Fantasy XIII - Zakup mus, ale za to na PS3 ;).

 

Shadow Complex - Bleee, w życiu tego nie kupię.

 

Joy Ride - Kolejne blee.

 

Crackdown 2 - Crackdown, ani gry w podobnym stylu jak InFamous mi nie podchodzą, więc nie kupię. W zasadzie tylko GTA mi z free-roamingów podchodzi.

 

Left 4 Dead 2 - No tu będzie z pewnością fajna sieczka. Może zakupię na PC. Lubię gry o zombiakach, ale przydałaby się jakaś fabuła. Poza tym, i tak wolę Dead Rising 2.

 

Splinter Cell: Conviction - Fajnie się zapowiada, ale nie dla mnie. Nie jestem fanem skradanek.

 

Forza Motorsport 3 - Zapowiada się arcade pełną gębą. Ta gra i GT 5 dla mnie nie istnieją. Są za wolne. Dla mnie jest tylko F1. ^_^

 

Halo 3: ODST i Halo: Reach - Mniam! Obie kupuję w dniu premiery. To jest to co tygryski lubią najbardziej. Kocham Halo (i killzone też :P)!

 

Alan Wake - Uwielbiam filmy w takim stylu, to i grę pewnie polubię. Zakup na PC to mus.

 

Metal Gear Solid Rising - Choć w pełni doceniam geniusz Kojimy, tak nigdy nie byłem fanem serii MGS. Muszę się kiedyś za całą serię wziąć.

 

Filmy na Xbox Live - nie lubię tej usługi. Płacisz za film i za chwilę znowu go nie masz. Wolę filmy na BD. Nawet 1080p mnie nie przekonana bo na blu ryju mam to samo.

 

Netflix i Skynews - super! Zwłaszcza, że w Niemczech już mamy Sky Deutschland, więc na pewno X360 będzie z tego korzystał. To jest coś na co czekałem. Sony mogłoby też coś podobnego na PS3 zrobić.

 

Natalka - Ech, jak już mówiłem, machanie łapami i tym samym nic ciekawego. Poza tym, do FPSów i tak musi być pad. Jak mam niby natalką grać w FPSy? :P

 

To tyle. Czekamy teraz na konfę Nintendo.

Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu wczorajszego dnia E3 mam kilka spostrzezen:

 

Modern Warfare 2 - tak jak sie spodziewalem - troche podrasowany silnik z MW, ale pomimo tego gra nadal wyglada oblednie, fantastycznie modele postaci, swietne efekty czasteczkowe, bardzo dobrej jakosci tekstury i stale FPSy - to robi wrazenie. Ciekawe czy jak przy jedynce znow multi jest dla nich priorytetem...

 

Splinter Cell: Conviction - kolejna bardzo dobra gra, ktora na prezentacji zrobila na mnie ogromne wrazenie. Fajny patent z objectives wyswietlanych bezposrednio w srodowisku gry (choc dla mnie troche za dlugo co sprawia ze gracz jest wyrywany ze swiata gry)

 

Assassins Creed 2 - tylko trailer na konfie Ubi - nie wierze zeby nie pokazywali na E3 zadnego gameplay - moze na konfie SONY beda sie lansowac :>?

 

FORZA 3 - http://www.gametrailers.com/video/e3-09-fo...otorsport/50203 - wystarczy spojrzec na gameplay z tego wywiadu i wszystko jasne...opad szczeny...

Odnośnik do komentarza

Final Fantasy XIII - Zakup mus, ale za to na PS3 ;).

Jacie, jacie.

Splinter Cell: Conviction - Fajnie się zapowiada, ale nie dla mnie. Nie jestem fanem skradanek.

Jeśli gra wyszła by na PS3 to pewnie byś był.

Forza Motorsport 3 - Zapowiada się arcade pełną gębą. Ta gra i GT 5 dla mnie nie istnieją. Są za wolne. Dla mnie jest tylko F1. ^_^

 

Widzę, że masz podjarkę prowokować ludzi.

 

Alan Wake - Uwielbiam filmy w takim stylu, to i grę pewnie polubię. Zakup na PC to mus.

 

PC? :rolleyes:

 

 

Odnośnik do komentarza

Heh, Sony traci ostatnie wielkie ekskluziwy, czas chyba zmienić konsole.

 

Gameplay FF'a 13tki mnie zmiótł (przede wszystkim pod kątem graficznym, już nawet nie widać przejść między filmikami), Alan Wake'a sprawił, że narobiłem w pory (świetny klimat, coś jak połączenie Lyncha z Kingiem), a Splinter Cell'a przekonał do zakupu X'a. Spodziewałem się jednak bardziej dopasionego line-up'u.

Odnośnik do komentarza
Heh, Sony traci ostatnie wielkie ekskluziwy, czas chyba zmienić konsole.

 

Gameplay FF'a 13tki mnie zmiótł (przede wszystkim pod kątem graficznym, już nawet nie widać przejść między filmikami), Alan Wake'a sprawił, że narobiłem w pory (świetny klimat, coś jak połączenie Lyncha z Kingiem), a Splinter Cell'a przekonał do zakupu X'a. Spodziewałem się jednak bardziej dopasionego line-up'u.

Czy mi sie wydaje czy na PS3 tez zagram w te gry? Wiec po co mam zmieniac konsole

 

Forca i Splinter najlepszymi tytulami zaprezentowanymi przez Microsoft

 

 

Natal totalna po(pipi)ka jak dla mnie, tak samo jak ten caly "balance board" do Tony Howka. (taki trend gitary , perkusje itd)

 

 

Reszta multiplatformowa typu FFXIII, MGS czy WM2 - po co komentowac skoro wszysscy zagraja? Ich nie mozna zaliczac na + dla zadnej konsoli

 

Odnośnik do komentarza
Wełna - Nie zagrasz sobie tylko w Alana Wake-a ,którego i tak pewnie HR zmiecie :)

 

EDIT:Alan Wake także na PS3? Nie wiedziałem.Myślałem,że to nadal ex dla X-a :P

To chyba ja mam jakieś nieaktualne dane ;) pokaz oglądałem wyrywkowo, więc możliwe, że coś mi umknęło.

 

Też czekam na HR, wraz z Alanem szykują się dwa mega wypasione thrillery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...