Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Konferencja umiarkowanie dobra, ale widac, ze MS troszke sie wypalil. Robili co mogli, ale juz nie zmiazdzyli konkurencji jak rok i 2 lata temu. Przeciez jak Sony wyjedzie z absolutnie miazdzacym GOW-em 3 i HR (a moze czyms jeszcze, kto wie), to nie bedzie czego zbierac.

Rozpoznawanie ruchu to fajny bajer, nie powiem, ale Wii i Eyetoya juz mialem, wiec olewam to. Generalnie MS dal rade, ale bez przesady. To moze byc pierwsze E3, ktore Sony wygra - zobaczymy o 20 ;).

Odnośnik do komentarza

No daj spokój.

 

2 lata temu Sony miała WYRAŹNIE lepszą konferencję. Podobnie jak 4 lata temu.

 

Ale muszę przyznać, że 2006 i 2008 należało do Microsoftu. Za to 05 i 07 Sony miało wyraźną przewagę. Nie mówiąc o tym, że dwa lata temu pokaz Killzone 2 zniszczył już wszystko. Ale nie chcę się kłócić, po prostu się z tym nie zgadzam :).

 

Zmykam do działu Nintendo. Za pół godziny konferencja.

Odnośnik do komentarza

Jestem pewien, że Alan Wake nie wyjdzie na PS3. A do tego Splinter Cella nie jestem pewien, ale wydaje mi się że też nie wyjdzie. Równie dobrze można było podejrzewać L4D i Mass Effect 1 i 2 na PS3, jednak ich nie ma...

Co do nie których postów to po prostu mnie śmieszą, jak nie którzy mogą porównywać konferencję, której jeszcze nie było z konkurencją MS...

Wiem, że wyobraźnia jest u Was znakomita, ale bez przesady, po 22 wszystkie karty będą na stole i wtedy będziecie (lub będziemy) się kłócić, (czyt. dyskutować)

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje,że ten MGS to będzie slasher bo na trailerze obok skrótu MGS zamaist stealth jest lighting cośtam action więc to chyba sugeruje,że ma być szybko :D Wolałbym 4 nawet mogliby ją wykastrować z trybu MGO,ale żeby była.

 

Alan mnie cholernie rozczarował.Myślałem,że będzie coś niesamowitego a tu zwykła strzelana z elementami horroru.

 

Halo:Reach pokazuje,że Bungie jest niesłowne bo gadali wcześniej,że odst to ich ostatni wkład w uniwersum halo.Osobiście mam nadzieję na to,że graficznie nawiąże do killzona bo inaczej będzie kiszka.Halo 3 było ok,ale to jest do cholery flagowa seria MS i powinni sprawić,że pozamiata konkurencję lub przynajmniej jej dorówna w kwestiach technicznych.O gameplay jestem spokojny bo bungie wie co robi.Oby to był FPS bo halo wars jest shitowe z deka,a poza tym nie lubię eksperymentów ze znanymi seriami.

 

Splinter cell prezentuje się kozacko,teraz niech tylko sprawią,że będzie wciągająca historia.Cieszy,że będzie bardziej dotykać samej osoby Fishera,choć boję się,że znowu będzie to jakieś political fiction,którego nie znoszę.Jeśli jednak cała otoczka fabularna i klimat dorównają rozgrywce to szykuje się kandydat na grę roku.

 

 

 

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza

Kojima o nowym MGS

 

 

Kojima: To "R" oznacza Metal Gear Solid: Rising.

Famitsu: Ahahahaha.

Kojima: Nie powiem "proszę, wydajcie to", jednak jeżeli ma to zostać wydane to wygląda na to, że nic na to nie poradzę.

 

http://www.ps3site.pl/teoria-spiskowa-wydanie-czwarte/18346/

 

 

Odnośnik do komentarza
A tak z ciekawostek - Alan Wake był pierwotnie zapowiedziany również na PS3. Nawet odbyło się to na konferencji Sony w 2005 roku :).

 

Tak jak Bioshock, który później jednak wyszedł na PS3.

A na samym początku Halo miało być na PS2, kasa czyni cuda.

A tak z perspektywy czasu to Xbox 360, w porównaniu do pierwszego Xboxa rozpędził się na dobre. Aż dziwi mnie to ze udało im się AŻ tyle zrobić, a raczej nadrobić...

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie sobie oglądam filmik z konferencji i wygląda to genialnie :D. Czuję się cudownie, Xbox 360 chyba nigdy nie czuł się tak dobrze. Tyle nowości, dobrych gier, wszystko ślicznie wygląda, mam wrażenie, że jestem teraz w tym słusznym obozie :D. Czuję się genialnie, konferencja ma swój klimacik i po prostu kopie zady :).

 

Nie mam pojęcia, kiedy w to wszystko zagram, czy w ogóle siana mi choć na kilka z tych cudowności starczy, jeszcze tylko by przeglądarkę zapowiedzieli i ze szczęścia bym latał pod sufitem ;].

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Alan mnie cholernie rozczarował.Myślałem,że będzie coś niesamowitego a tu zwykła strzelana z elementami horroru.

 

 

poczekaj jeszcze, imo pokazali cos zeby uwage przyciagnac, ja dalej licze na gre z powoli rozkrecajaca sie fabula i srogimi schizami i mam nadzieje ze sie nie zawiode

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Każdy oczekuje czego innego, grę trzeba przyjąć jaka będzie :-) Mnie się cholernie podobały te motywy z flarami i jak wtedy zwolnienia robiło - cud miód i orzeszki :-)

 

PS. Jak się skończy konferencja Sony to fanboje PS3 sfloodują nas tutaj ;-)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

W końcu obejrzałem konferencje MS i było całkiem nieźle.

Pierwsze 40-50 minut to była nuda, konferencja mogłaby być o tyle krótsza i nic by nie straciła. Z drugiej strony czy Activision Blizzard nie maja własnej konfy, że swoje gry u obcych pokazują? Rozumiem marketingowe działania MSu w pokazywaniu gier 3rd party ale kurde przez połowę własnej konferencji?

Dalej już było coraz lepiej. Oczywiście największym pozytywem był brak słupków, cyferek itp. - ciekawe czy zrobili to w trosce o graczy żeby im się przyjemniej oglądało?

 

Gry. Mało. SC:C zapowiada się na prawdę fajnie ale ja nigdy fanem serii nie byłem i chyba już nie zostanę. HALO, HALO... co by nie było i tak się sprzeda (gra tez pewnie będzie przyzwoita). Jakaś pierdółka od Epic. Alan Wake całkiem pozytywne wrażenie na mnie wywarł ale z HR nie ma co się mierzyć (poza tym nie lubię horrorów). FM3 symulatorów wyścigów nie lubię, pewnie będzie dobra skoro FM2 była b. dobra.

W sumie pokaz gier to była jedyna część konfy która na prawdę przyciągała uwagę.

No i konfa się kończy powoli ale jest jeszcze NATAL. No dobra "WOW!", świetny patent (jakby to Sony pokazało to zaraz byłby lament, że jakieś pierdoły a nie gry produkują ale to nic), może nie innowacyjny ale na prawdę rozwija idee np.: EyeToy'a i to mocno rozwija. Co prawda na dłuższą metę pewnie będzie nudne i męczące - nie ma to jak po całym dniu w pracy/uczelni wrócić do domu i jeszcze machać członkami przed tv ;) Jednak co by nie mówić MS w końcu stawia na innowacje i to się chwali (nachapali się to teraz inwestują hehe :P). Jeżeli chodzi o przedłużenie NATALa, Milo - robi wrażenie, takiej interakcji jeszcze nie było i w tym miejscu gratuluje Lionhead prawdziwej (z braku innego słowa) rewolucji!

Ciekawe jak rozwiną NATAL (i Milo) i kiedy wejdzie do powszechnego użytku - bo w końcu to jeszcze jest w fazie projektu (nie finalny produkt) tak jak to zrozumiałem z wypowiedzi Dona(?).

 

Ogólnie szału nie było spokojnie konferencja mogłaby trwać 60 min i robiłaby pewnie większe wrażenie ale MS się postarał i wyszło dobrze.

Ciekawe czy Sony sobie poradzi bo Ninny poległo (jak zwykle)... :)

Odnośnik do komentarza

Napiszę tutaj bo na forum PS3 ten post i tak zginie w natłoku euforii.

 

Bardzo dobra konferencja ze strony Sony imo, chociaż wszystko wyglądało jakby trochę wolniej. Wczoraj co 3-4 minuty już inna gierka leciała, a MS się uwijał coby czasu na Natala wystarczyło. Nie było czasu na zastanowienie. U Sony było trochę spokojniej, może to nawet i lepiej sam nie wiem. Dłuższe pogaduchy przy gierkach, żarciki o przeciekach (no bo w sumie co mieli teraz zrobić)itp. Same gry rzeczywiście wyglądają imponująco, co martwi to daty wydania bo oprócz GoWIII i Uncharted to chyba nic innego nie miało konkretnej daty wydania. Nie zdziwiłbym sie za bardzo jak część z tych gier będziemy mogli zobaczyć na E3 2010.

 

Uśmiałem się za to nowego kontrolera Sony. Wczoraj wyczytywałem jak to Microsoftowi zmiękła rura, jak to PS3 staje się konsolą dla gracza-hardkora i inne tego typu bzdety, a tu proszę, kontroler w kształcie dezodorantu w kulce i malowanie "szprejem" ścian. Fajno, widać, że każdy chce odgryźć kawałek tortu Nintendo.

 

Kto wygrał? Ciężko powiedzieć, ja chyba bym jednak obstawiał remis. Bo o ile na konsoli Sony mnie tylko God of War interesował, to nie mogę odmówić artyzmu, który pojawił się w prezentowanych grach. Po prostu widać, że to będą dobre pozycje nawet, jeżeli do mnie one nie trafiają (Uncharted, GT5, Last Guardian). Stawiam na remis + jestem zaintrygowany Natalem i rozwojem tej technologii.

Odnośnik do komentarza
Wow, SONY dało radę z konferencją reszta konferencji daleko w tyle, tylko jakoś dał radę :D Masa gier, masa ex-ów - szkoda tylko, że nie mam PS3 :D

to chyba ogladalismy dwie rozne konferencje

 

gdzie ta masa gier?

co niby sie dowiedziales ze konkretnego ma wyjsc w 2009 na Ps3 oprócz multiplatformowek?

 

przeciez ta konferencja to jakas porazka

gameplay raptem 2 gier ktore sa warte uwagi, GT5 dalej w polu, filmiki to jeszcze moga krecic ale gdzie gameplay do jasnej ciasnej? do tego czasu to wyjdzie forza 4...

 

jak czytam wypoweidzi w dziale sony to az nie widomo czy plakac czy sie smiac

a jeszcze wyzej pisali sonowcy ze natal idzie z X0 w storne WII, a jak zobaczyli "pałeczke" to sie slinia i juz nie widza ze to kopia wiilota, obejrzec konfernecje WII jak strzelaja z luku a pozniej sony jak strzela z luku i powiedziec mi czym to sie niby ma roznic? przeciez to kopia

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
to chyba ogladalismy dwie rozne konferencje

 

gdzie ta masa gier?

co niby sie dowiedziales ze konkretnego ma wyjsc w 2009 na Ps3 oprócz multiplatformowek?

 

przeciez ta konferencja to jakas porazka

gameplay raptem 2 gier ktore sa warte uwagi, GT5 dalej w polu, filmiki to jeszcze moga krecic ale gdzie gameplay do jasnej ciasnej? do tego czasu to wyjdzie forza 4...

 

jak czytam wypoweidzi w dziale sony to az nie widomo czy plakac czy sie smiac

a jeszcze wyzej pisali sonowcy ze natal idzie z X0 w storne WII, a jak zobaczyli "pałeczke" to sie slinia i juz nie widza ze to kopia wiilota, obejrzec konfernecje WII jak strzelaja z luku a pozniej sony jak strzela z luku i powiedziec mi czym to sie niby ma roznic? przeciez to kopia

 

Lol typowa wypowiedz czlowieka sfrustrowanego ?? Bo niby co pokazal MS z exow??? 3 gry, z ktorych w dwie kazdy bedzie mogl zagrac na PC..PS3 dostaje ex FF IV,Trico,Agent(gra od Rockstar-pewniak) nie mowiac juz o psp, ktore ma chyba najlepszy line up jesli chodzi o exy ze wszystkich konsol. Tyle w temacie;)

 

P.S. tak w ogole nie zapominajmy ze w tym roku PS3 otrzymalo juz 3 exy

Odnośnik do komentarza

Panowie, możemy spać spokojnie, czy jakaś gra od Sony wyjdzie w 2009 roku? Tylko Uncharted 2? Tak myślałem...

W ogóle, wczoraj Kojima umiał mówić po Angielsku a dzisiaj to co?

BTW, na każdej konie Sony są przechwałki i powrót wspomnień do PSXa oraz używanie słowa "the best" przy każdej rzeczy/grze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...