Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

oj juve juve... koles wsprost mowi o mozliwosciach nagrywaniu filmikow w sd jak i hd, cos pewnie na wzor theater z halo 3... po czym proponuje przyjrzec sie filmikowi nagranemu przez kogos tam. Filmik ma zareklamowac tytul a nie pokazac gameplay... lol cieżko to pojąć? na GT masz ten fragment konfy wystarczy go wlaczyc

 

nom to faktycznie, nagrywanie filmikow to taka rewolucja, ze Sony nawet nie ma po co GT pokazywac ;]

Odnośnik do komentarza
Oj, coś czuję, że się wszyscy zawiedziecie :D Znów się hype'ujecie bez sensu a potem będzie płacz.

To jak już zauważyłeś , żle czułeś. Ktoś płakał ? przyznać mi się tu...

 

 

Wielki Plus za L4D2

Jeżeli będzie długości jedynki , tożto będzie jawne ciągnięcie kasy przez Valve. Ale mimo to i tak niecierpliwie czekam :P

 

Jakiś czas temu zrobiłem spis 10 gier które mają być tylko na X360, jak widać udało mi się na liczyć 9(?!) Czy myślicie że nr 10 to faktycznie nowy MGS ?!

nr 10 to Mass Effect 2.

 

Splinter mnie zmiażdżył,

a poza tym jestem dumny , że jestem graczem :]

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
nom to faktycznie, nagrywanie filmikow to taka rewolucja, ze Sony nawet nie ma po co GT pokazywac ;]

 

wydawalo mi sie, ze byla dyskusja na temat grafiki :lol:

 

no i rzeczywiscie nagrywanie filmikow z gier to zadna rewolucja w koncu KAZDA gra na PS3 taka opcje posiada ;)

Odnośnik do komentarza
to chyba ominalem te kwestie. jesli to filmik bezposrednio z gry, to jeszcze gorzej, bo o powaznej symulacji mozna zapomniec [po cichu liczylem, ze takie nfsowe podejscie to tylko dla beki pokazali]. a gra wcale nie wyglada oblednie. Owszem, jest ladna, ale daleeeeko jej do dziela Sony :)

 

widzę, że ciężko zrozumieć ciemnocie, że mógł to być jakiś niski poziom specjalnie dla pokazania gry. Szczególnie śmiesznie ten zarzut wygląda w porównaniu do pudełkowego Gran Turismo 5. A potem pokazywanie możliwosci nagrywania filmów. Jakie to trudne do zrozumienia, nie...?

Odnośnik do komentarza

a co do konferencji... nie zawiodłem się, ale też mnie jakoś nie powaliła.

lineup jest naprawdę solidny, japapońskie gry pokroju FF czy MGS mnie kompletnie nie kręcą i bardzo wątpię abym w nie zagrał. ale cieszę się niezmiernie, że M$ walczy o wsparcie skośnookich developerów. gromkie brawa.

 

co do reszty gier, które poakzali...

SC Conviction pozamiatał całą konkurencję. mam nadzieję, że wszystkie te spektakularne akcje będzie można rozgrywać samemu, a nie korzystając ze skryptów w grze. jestem bardzo ale to bardzo pozytywnie zaskoczony, tym co zobaczyłem.

Halo ODST to pierwsze Halo od protoplasty gatunku, po które sięgnę. podoba mi się konwencja ukazania intrygi oczami kilku postaci. pewnie pojawi się gadanie, że to złe, bo nie będzie można się wczuć, zidentyfikować z postacią... ale kto tak naprawdę potrzebuje poczuć jedność z bohaterem gry, no life'y ?

FM3 zrobiło wrażenie, to na pewno. może dzięki temu tytułowi przekonam się do wyścigów, które nie są arcade do bólu...

Halo Reach... za wcześnie co by prorokować cokolwiek. w zasadzie to wciąż nie wiadomo, co to tak naprawdę ma być. obstawiam coś na kształt GRAW.

Shadow Complex wygląda naprawdę sycąco, ale spodziewałem się czegoś bardziej epickiego widząc wchodzącego na scenę Cliffa B.

L4D2 to totalne zaskoczenie. ja jeszcze nie zacząłem pierwszej części : P

Crackdown 2 to kolejny tytuł, o którym tak naprawdę nic nie można powiedzieć, poza tym że główna postać trailera kompletnie mi do gustu nie przypadła.

no i na koniec mój faworyt Alan Wake. miałem spore oczekiwania i nie zawiodłem się. sporo skojarzeń z Alone In The Dark budzi, ale czy to źle ? dla mnie nie. gejmplej wzbudził we mnie jeszcze większe pożądanie w stosunku do tej gry, a o to przecież chodzi. żal tylko, że to dopiero wiosna 2010, a nie wykluczone, że kolejne obsuwy są w planie...

Joy Ride. hm, jeśli będzie zabawa na poziomie Trackmanii, to chętnie popykam.

 

Natal i Milo... to co zobaczyłem zrobiło na mnie wrażenie. ale to na dzień dzisiejszy bardziej ciekawostka technologiczna, niż coś co zrewolucjonizuje rynek w ciągu najbliższych kilku lat. póki co traktuję to bardziej w kontekście popierdółki.

 

najbardziej mnie bawi oburzenie tej części, która zarzuca M$ podążanie drogą Nintendo i że powoli ich konsola staje kolejnym Wii.

a ja się pytam jakie to ma kurde znaczenie dla tych, co wolą klasyczną formę rozgrywki ? odpowiadam żadne. lineup gier przedstawiony poza tymi dwoma 'gadżetami' robi wrażeniem, poza tym sporo gier będzie zaprezentowanych na innych konferencjach/stoiskach. spokojnie, wszyscy dostaną to, co tak naprawdę bardzo lubią. nie posądzałbym M$ o zaślepienie tymi nowymi rozwiązaniami. myślę, że zdają sobie sprawę, że to bardziej pieśń przyszłości niż coś co porozstawia konkurencję po kątach w ciągu najbliższych kilku(nastu) miesięcy.

 

podsumowanie napisałem w pierwszym zdaniu ; ]

 

@bountyhunter

hehe, chłopie wyzywasz ludzi od fanbojów, a sam pewnie dostajesz ślinotoku na myśl choćby o kolejnym nowym skrinszocie do GT.

odpuść sobie takie podjudzanie, bo śmiesznie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Jest juz mozliwosc sciagniecia konfy ms? Czesc rzeczy mi umknela przez to ze ign sie ... zepsul i musialem sie na gamespot przesiasc :P

Lookalem na google ale wyglada, ze jeszcze nie ma.... kiedy moze byc:?

 

Przyłączam się do pytania, ja nie mogłem oglądać i chętnie bym ściągnął.

Czy ktoś może streścić co na tej konferencji pokazano, a czego nie?

Odnośnik do komentarza

Grunt, że Snake i Big Boss zostają u Sony. Legendarne postacie, legendarne serie, legendarne gry. Xbox może się tam Raidenem pobawić, posiadacze Sony dostali go w drugiej części i im wystarczyło ;p

 

"There's room for only one Snake, and one Big Boss!"

 

Tutaj jednak chodzi, o to że MS podbiera ex'owe serie Sony, co wróży źle na przyszłość też. Ludzie planując kupno następnej generacji, będą na pewno rozpatrywać serie gier jakie pojawią się jako ex'y na daną konsolę i już wybierając PS 3 nie odznaczą MGS. Może to doprowadzić do tego, że ten lub następny Xbox zdominuje rynek, a tego byśmy nie chcieli :)

 

Konferencja spełniła standard, ale nie rewelację. Faktycznie trochę mało gier, ale wielkiego kalibru. Jakby taki line up wyszedł na Sony, nikt by się nie czepiał. Mam obawy co do tego lasera czy co to tam było - był mały lag to raz. Dwa, że to fajny bajer, ale czy będzie to montowane w grach nie przeznaczonych do tego, co da większą frajdę posiadaczom laserka? Pad to ograniczenie? Nie, pad jest po prostu potrzebny. Forza 3 w ten sposób nie mogłaby funkcjonować. Na pewno fajnie się będzie eksplorowało, ale sądzę że zginie to w natłoku standardu i przyzwyczajenia do pada. Wliczając w to jeszcze awersję Amerykanów do ruchu, można mieć złe przeczucia, prawda? Najbardziej mnie intryguje skanowanie tych przedmiotów, i przeraża - strach myśleć co będą mogą skanować. Te ludzkie tamagotchi to jakiś horror, dla kogo to? Matka/ojciec wychowująca/wychowujący wirtualnego dzieciaka? Mimo wszystko wrażenie jest. Zobaczymy jak z przydatnością.

Odnośnik do komentarza

póki co to rozwiązanie głównie dla naszych kobiet (bez urazy dla tej piękniejszej części naszej społeczności growej) i rodziców.

a co do nieruchliwości amerykańców to owszem jest to prawda, ale sprzedaż Wii Fit jednoznacznie pokazuje, że jest zapotrzebowanie na tego typu 'kontrolery'. MS doskonale powinien trafić w gusta ludzi korzystających z Wii Fit właśnie.

wydaje mi się, że deska do Tony Hawk Ride będzie jednak preferować bardziej doświadczonych graczy.

Odnośnik do komentarza
Grunt, że Snake i Big Boss zostają u Sony. Legendarne postacie, legendarne serie, legendarne gry. Xbox może się tam Raidenem pobawić, posiadacze Sony dostali go w drugiej części i im wystarczyło ;p

 

"There's room for only one Snake, and one Big Boss!"

 

Tutaj jednak chodzi, o to że MS podbiera ex'owe serie Sony, co wróży źle na przyszłość też. Ludzie planując kupno następnej generacji, będą na pewno rozpatrywać serie gier jakie pojawią się jako ex'y na daną konsolę i już wybierając PS 3 nie odznaczą MGS. Może to doprowadzić do tego, że ten lub następny Xbox zdominuje rynek, a tego byśmy nie chcieli :)

Po prostu uwielbiam, jak ktoś jedzie po raidenie - tak o z zasady. Zresztą swoje zdanie wyrażałem już w odpowiednim temacie. Idąc dalej, wątpię czy kolejne MGS'y (jeśli jakieś jeszcze wyjdą) będą ex'ami, to była tylko kwestia czasu, kiedy mgs zostanie wydany na X0. I śmieszą mnie ludzie, mówiący na kojime "zdrajca, sz.mata". Gdy gra nie jest robiona przez żadne wewnętrzne studio, to trzeba się liczyć, że prędzej czy później stanie się multiplatformowa bo światem rządzi pieniądz. I w ogóle chyba pomyliłeś działy bo posty anty-X0 pisze się w dziale ps3 :(

Odnośnik do komentarza

Na kolana nie rzucili, ale wiadomo, że będzie w co grać.

Widać wyraźnie, że sięgają powoli po nowych odbiorców, zapuszczając się na działkę Sony (multimedia, Home, filmy 1080p) oraz Wii (natal, casual).

Warto pamiętać, że 90% popierdółek XL/dasha NIE dotyczy NAS, a głównie USA (co już zauważył Zeratul afair) - bo po primo: jakość łączy/netu, secundo: brak szajby na społecznościowe śmieci rodem z USA, tertio: nie zapominajmy, że żyjemy w Polsce, która do dzisiaj nie ma swojego XL i na konferencji naszej flagi nie widziałem.

Twitter, last.fm, facebook, Netflix, wspólne media, stream filmów w 1080p - czy naprawdę kogoś z NAS to bawi (nie mówiąc o tym, że połowa bajerów będzie niedostępna w PL)?? Wyobrażacie sobie słuchanie radia na maszynce, która hurtowo żre prąd, hałasuje, a każda godzina ponad miarę grozi RRoDem?? Kocham Xa - ale mam go do gier. Kropka.

 

Natal... hm... mam jakieś dziwne wrażenie, że wybrano Piotrusia do prezentacji, bo... jemu wybaczymy, gdy za rok-dwa szumne zapowiedzi zostaną na poziomie z konferencji. Czyli zabawka dla casuali plus ew. implementacja w RPG i (oby!) w przygodówkach (btw: macie nadzieję na obsługę POLSKIEJ mowy? bo ja nikłe... więc naszych casuali nie kupią). Imo HC nie mają tu czego szukać, nie wyobrażam sobie CoD6 czy Gears3 granych natalem. Czy to źle? Skąd - MS daje wybór i szuka nowego targetu dla X360, ale JA nie traktuję tego w kategoriach rewolucji gamingu - branża jest zbyt szeroka, a możliwości natala póki co zbyt wąskie. Skoro Wii do mnie nie trafia właśnie przez konieczność skakania przed TV, natal tym bardziej. Sorry - jestem HC (pod tym względem) i fotela z padem w ręce nic mi nie zastąpi i nic nie odbierze. Nawet kontrola dasha rękami - a auto-login mam i bez kamerki...

 

Gry - to mona strona tej maszynki i konfa to pokazała. Stronię od wojenek kogo zabili, a kogo tylko zmiażdżyli, więc krótko na temat:

MW2 - no comments, killer. I tak pewnie kupię na X360, więc pakiety ex też łyknę.

SC:Conviction - świetny gameplay i klimat, objectives wmontowane w rozgrywkę to mistrzowski pomysł.

L4D2 - zombiaki zawsze mile widziane. Szkoda, że nie grałem w poprzednika, ale do nadrobienia, łącznie z sequelem.

Shadow Complex - say what? TEN Epic i TEN Cliff chwalą się gierką arcade, gdzie pająk znika mając 30% energii? Dziwne...

MGS:R - i bardzo dobrze, każdemu po równo. Nie mieli 4, to się doczekali...

Alan Wake - fajne, ale TERAZ. Dajcie to TERAZ - bo wiosna 2010 może przynieść inne standardy i się okaże, ze "Silent Hill/AitD HD" od nich odstaje. Ta gra za długo powstaje i jej potencjał spada proporcjonalnie do czasu - za rok może być nieciekawie...

Halo 3 ODST - niby fajne, ale... uzbrajanie ładunków mrugnięciem oka? Żadnego ruchu ręki? W 2009 roku? Trochę kwas... miejmy nadzieję, że miód gameplayu to przykryje...

Halo: Reach - Reach upadnie w 2010, pewnie jesienią najwcześniej. RTS? MMORPG? FPS? TPP? Szklana kula się mi spsuła...

Crackd2 - nie grałem w oryginał, bez podniety

Forza 3 - racery - z wyjątkami - omijam. Ten nie łapie się na wyjątek.

JoyRide - eee.... ok. Za darmo? Fajnie, ale nie mam czasu.

 

Kilka niespodzianek, parę popierdółek, kilka konkretów plus natal, który po wstępnym szoku każe podrapać się po głowie...

Dosadnie i efekciarsko, jak to MS ma w zwyczaju.

Odnośnik do komentarza

a tak zgodzę się z Butcherem co do Halo ODST.

mnie szczególnie raziło wspinanie się po drabinie. wtf !

 

mam nadzieję, że odpowiednie animacje nie były na tyle dopracowane, by je zaprezentować szerszej widowni, ale trochę wstyd prezentować takie braki w animacji.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza
Natal... hm... mam jakieś dziwne wrażenie, że wybrano Piotrusia do prezentacji, bo... jemu wybaczymy, gdy za rok-dwa szumne zapowiedzi zostaną na poziomie z konferencji.

 

Miałem to samo wrażenie oglądając Piotrusia jak się zachwycał możliwościami Natala. Każdy już przywykł, że on zawsze mówi za wiele. A Milo to pewnie tylko animacja - gry z tego chyba nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Niech mi dadzą SkySports... Ogólnie fajnie to wygląda wszystko. Last.fm, facebook, twitter, fajnie porobione. Bardzo mi się spodobał ten motyw z "eyetoy" (jak to się nazywa na Xa? :P), gdzie koleś zeskanował swoją deskę, a potem mógł ją wybrać.

MW2 - może być dobre

Halo - nie przepadam za Halo ;/

Alan Wake - kurde, mocne to jest! narracja podczas gry (o ile dobrze tam usłyszałem) jest bardzo fajnym pomysłem

Crackdown 2 - jedynka była troszkę nudnawa...

MGS - ani trochę się nie jaram tą serią, no ale fajnie, że na X360 będziemy mieć ;P

Forza 3 - pogram z chęcią ^^

Odnośnik do komentarza

Ale widzę, że fanatykom Sony ciśnienie skacze o tego MGSa i próbują się pocieszać tym, że to tylko "zabawy z Raidenem" będą. Prawda jest taka, że większość ludzi tak naprawdę wbija w to, że MGS wychodzi teraz na X-a (co widać po postach na tym forum), może to być znaczące dopiero przy następnej generacji konsol.

Odnośnik do komentarza
Ale widzę, że fanatykom Sony ciśnienie skacze o tego MGSa i próbują się pocieszać tym, że to tylko "zabawy z Raidenem" będą. Prawda jest taka, że większość ludzi tak naprawdę wbija w to, że MGS wychodzi teraz na X-a (co widać po postach na tym forum), może to być znaczące dopiero przy następnej generacji konsol.

 

 

Aj tam fanatycy;D No ale takie jest życie, gra bedzie multiplatformowa wiec nie wiem w czym problem;) Pewnie w kolejnej generacji konsol pojecie exclusive bedzie mialo troche inne znaczenie, kasa rzadzi wszystkim a branza gier szczegolnie;) Wewnetrzne studia to wewnetrzne studia,robia gre na swoja maszynke i tyle. Ale zobaczymy z czym wyskoczy Sony, moze jakas marka Xboxa zawita na platforme Sony? Kto wie;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...