Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Lol typowa wypowiedz czlowieka sfrustrowanego ?? Bo niby co pokazal M$ z exow??? 3 gry, z ktorych w dwie kazdy bedzie mogl zagrac na PC..PS3 dostaje ex FF IV,Trico,Agent(gra od Rockstar-pewniak) nie mowiac juz o psp, ktore ma chyba najlepszy line up jesli chodzi o exy ze wszystkich konsol. Tyle w temacie;)

Nom i we wszystko pewnie pogracie w 2011. Po drugie to tak na szybko 2x Halo, Alan Wake, Splinter Cell i chyba APB, ale nie jestem pewien. Co do PSP to się zgadzam, pojechali i jako posiadacz tej konsolki już zacieszam ryja.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, możemy spać spokojnie, czy jakaś gra od Sony wyjdzie w 2009 roku? Tylko Uncharted 2? Tak myślałem...

W ogóle, wczoraj Kojima umiał mówić po Angielsku a dzisiaj to co?

BTW, na każdej konie Sony są przechwałki i powrót wspomnień do PSXa oraz używanie słowa "the best" przy każdej rzeczy/grze?

 

 

Nie no,prawie nic nie wychodzi. Uncharted,Heavy Rain,Mag,Ratchet hmmm nic prawie nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

wczoraj nawijał dla "amerykańskiej konsoli" więc nawijał po angielsku, dzisiaj dla swoich w sumie to mu zwisało widać :)

nie wiem czy na każdej ale dzisiaj to już było przesadne, najlepsza była ta gierka mod racing, że wykorzystuje pełny power PS3, no sorry ale to śmieszne było jak cholera. ale nie powiem, inne gry prezentują się całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wkleję tu co chciałem do działu Sony ale tam takie brednie wypisują, że szok:

 

"Nie no ludzie jesteście tak fałszywi, że aż mi was szkoda XD

 

Jak pokazano Forze 3, omówiono, podano datę na ten rok to gadaliście, że to filmik, ze gra tak nie będzie wyglądać, a co dzisiaj, GT5 - render i zero informacji uważajcie, bo ta gra jeszcze może nie wyjść w 2010.

 

Jak to czytałem, że to Heavy Rain pozamiata Wake'iem - gdzie jest HR dzisiaj, na 99% nie 2009 pewnie 2010 ?

 

Pokazali dildo, które jest w baaaardzo wczesnej fazie testów, to się rozpływacie jakie fantastyczne, że w grach można stosować, a nabijaliście się z Natala, który sięga o wiele dalej bo nie ma kontrolera, a i jeszcze jedno, wczoraj przecież przez jakieś 20 minut w real time pokazywali jak to działa na scenie...

 

God of War 3 nie ma sobie równych w swoim gatunku i tak jak powiedziałem gdy na początku roku zapowiedzieli na 2009 tak miałem rację, że wyjdzie w 2010.

UN2 - Za.(pipi)ista grafika i dobre dla ludzi, którzy lubią takie gry.

 

MAG - nie wiem jak oni w to grali, że to takie nudne było, wywiną niezłego orła na tej grze."

 

Na ten rok to chyba tylko UN2 i MAG, jakby HR miało wyjść to by je pokazali zamiast miksu 50 multiplatform na PS3. "Trico" - nie wiadomo kiedy.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Śmiać mi się chce ze wszystkich ludzi co zachwalają GOW3. Nie jestem wielkim fanem GOW i nigdy nie byłem, ale rozumiem, że komuś może podobać. Tylko dziwi mnie to, że wszyscy twierdzą, że GOW pozamiatało. Ja tu widzę GOW1 tylko, że w HD. Staje się już standardem toczenie bitew Kratosem kiedy to w tle szaleje wielki kolos. Generalnie nic nowego. GOW na PS2 robił na mnie niesamowite wrażenie ale teraz potrzebuje czegoś więcej niż podciągniętej grafiki i odtwórczej rozgrywki. A motyw z podczepianiem się ptaków mnie rozłożył na łopatki. Żałośnie to wygląda. Pochwalić wypada PSP. Świetne gry tylko cena nowego urządzenia chyba trochę zbyt wysoka.

Odnośnik do komentarza
Racja SONY pokazało więcej, ale mówić przy zapowiedzi gry ze będzie exclusivem każdy może - jak sie takie zapewnienia kończą każdy wie :D Ale trzeba im przyznać że ciekawie zapełnili te 2h i dobrze bo nie ma nic lepszego niż porządna konkurencja.

 

tylko że te dwie godziny zapełnili głównie zachwalaniem PS2 i wszystkim co związane z PSP. dla PS3 poświęcili najmniej czasu, tak na szybko, krótko i ogólnie jakby to był dla nich mniejszy priorytet.

Odnośnik do komentarza
Śmiać mi się chce ze wszystkich ludzi co zachwalają GOW3. Nie jestem wielkim fanem GOW i nigdy nie byłem, ale rozumiem, że komuś może podobać. Tylko dziwi mnie to, że wszyscy twierdzą, że GOW pozamiatało. Ja tu widzę GOW1 tylko, że w HD. Staje się już standardem toczenie bitew Kratosem kiedy to w tle szaleje wielki kolos. Generalnie nic nowego. GOW na PS2 robił na mnie niesamowite wrażenie ale teraz potrzebuje czegoś więcej niż podciągniętej grafiki i odtwórczej rozgrywki. A motyw z podczepianiem się ptaków mnie rozłożył na łopatki. Żałośnie to wygląda. Pochwalić wypada PSP. Świetne gry tylko cena nowego urządzenia chyba trochę zbyt wysoka.

 

 

Bo GOW to GOW

tak samo jak Halo, nie każdy to lubi

 

obie konfy są porównywalne,

czego zabrakło to zapowiedzi nowych tytułów, nikt za bardzo się nie wychylił

 

wojnę na kontrolery czy tam kamerki zostawiam dla dziwaków którzy nie mają WII

 

psp dostało kopa, ale to normalne bo wydają PSP GO (nowy model konsoli bez umd z pamięcią flash), coś musi być na start, szkoda tylko że gt5 przez to ucierpiała i na bank przesunięto to na 2010

 

kto przegrał te E3 to chyba tylko Nintendo, ale i tak przez ten rok napchają się kasy bo gadżety sony i microsoftu to prototypy i kiedy to będzie to będziemy mieli WII 2 lub coś innego.

Edytowane przez goggy
Odnośnik do komentarza

izon jak widze zero odezwu juz na Twoj post, klamstwa przestawil i koniec

jak zwykle fanboje przekrecaja fakty wiec szkoda wdawac sie z nimi w dyskusje o klamstwach

ktos chyba licyzl ze bylo 9 exow pokazanych ale 2 to w XBL wiec olac, to co nei wymeinione to chyba jeszcze

- left 4 zero2

- crackdown 2

 

PSP to nie polka X0 - PS3, o PSP to mozna dyskutowac w dziale z DSem, na PSP to ja gram tylko w patapona 2 i takich gier oczekuje od tej kosnoli a nie cudoawanie z grami w 3D jak to nie jest konsola do takich zastosowan, ale mniejsza o nia...

 

donsterydo: popieram wypowiedz Twoja, wejsc i popatrzec co wypisuja w dziale SONY to....

 

GOW zawsze bedzie dawal rade, tego tytulu juz chyba niezle by sie trzebabylo starac zeby spierdz..., gra trzymajaca standard i tylko moze byc przy nowszej wersji lepsza

UN2 nic nadzwyczajnego ale w koncu bedzie to wygladac na gre nextgenowa i osobiscie mzoe w koncu w to zagram bo pierwsza czesc to przemilcze, dema nie przebrnalem i o fullu nie mysle nawet...

 

PS.

nie ma szans by okreslic kto lepiej sie zaprezentowal, kazda opinia jest subiektywna okreslona konkrentymi preferencjami

 

jedno co na tej konferencji mozna bylo zauwazyc, WII zaryzykowalo pewien innowacyjny pomysl sterowania w grach, przyjal sie, konkurencja zaczyna kopiowac, i dobrze, to co dobre niech kopiuja i rozwijaja...

Odnośnik do komentarza

W GoW nigdy nie grałem, więc znam tylko z filmików i muszę przyznać - pierwsza misja wygląda jak ta z GoW2 - tylko grafa lepsza - ale zapowiadają wiele więcej, choćby wertykalne mapy na plecach tytana więc może być ciekawie. Co do następców WiiMote (bo Wii kiepsko przy nich wypada) to bardziej podoba mi się Natalka a to dla tego ze nie będziemy ograniczni jakimikolwiek peryferiami (choc do Natalki pewnie jakieś wyjdą jako dodatek). BTW trochę dziwnie się ten gościu z SONY zachowywał(ten starszy) jak omawiał kamerke, jakby zaraz miał pawia puścić :D

Edytowane przez Cethu
Odnośnik do komentarza

A ja wam powiem odnośnie konfy Microsoftu jedno - chłopakom się kończą naboje w magazynku. Nie, to nie znaczy, że było biednie w tym roku. Ale IMO pokazano dosłownie wszystko co ma obecnie MS w rękawach. Nie ostało się nic, a nowy MGS mnie na razie ani ziębi ani parzy bo Kojimowe gry to dziwne twory i może mi się spodobać albo niekoniecznie. Wiem, że AW i SC: C to całkiem niezłe szpile mają być ale żeby na konfie nie zaprezentować ME2 to już przegięcie. Jedyny mega ekskluzywny killerski RPG a oni nic. Co do reszty gier - Halo ODST kupię bo klimat niedawno skończonej trylogii mnie urzekł a w ODST widać zmianę na lepsze odnośnie kolorystyki i stylizacji szaty graficznej (A to jest wielki plus). Oglądałem prezentację z przyjenością (szczególnie wygibasy przy natalu) ale jako gracz szukający mega (niekoniecznie ekskluzywnych) tytułów jestem zdeka zawiedziony brakiem jakichkolwiek nowych marek, którymi mogliby mnie przekonać do siebie.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
izon jak widze zero odezwu juz na Twoj post, klamstwa przestawil i koniec

jak zwykle fanboje przekrecaja fakty wiec szkoda wdawac sie z nimi w dyskusje o klamstwach

ktos chyba licyzl ze bylo 9 exow pokazanych ale 2 to w XBL wiec olac, to co nei wymeinione to chyba jeszcze

- left 4 zero2

- crackdown 2

 

PSP to nie polka X0 - PS3, o PSP to mozna dyskutowac w dziale z DSem, na PSP to ja gram tylko w patapona 2 i takich gier oczekuje od tej kosnoli a nie cudoawanie z grami w 3D jak to nie jest konsola do takich zastosowan, ale mniejsza o nia...

 

donsterydo: popieram wypowiedz Twoja, wejsc i popatrzec co wypisuja w dziale SONY to....

 

Nie dziwie sie ze 0 odzewu skoro wszyscy z tad siedza w dziale ps3 i napieprzaja tam jaka to konfa Sony byla zla( po co zeby sie dowartosciowac?) . Imo ja po takich targach oczekuje niespodzianek i Sony mi ich dostarczylo w postaci FF IV i Agenta. MS zlej konfy nie mial ale Alane Wake nie pozamiatal mna az tak bardzo jak sie spodziewalem( myslalem ze ta gra bedzie bardziej spokojna i klimatyczna) natomiast Splinter rzeczywiscie jest super. Ja nie uwazam ze Konfa Sony byla nie wiadomio jak genialna al;e jak czytam wasze wypowiedzi w stylu Sony nic nie pokazalo, MS miazdzy to naprawde zal.. tak jakbyscie sie wypowiadali z przekonan a nie tego co rzeczywiscie bylo powiedziane i pokazane.

 

P.S. Wiesz to nie moja sprawa ze Ty traktujesz psp jako drugo rzednego gracza. Ja sie tak zajawilem po tej konferencji ze wlasnie szukam na allegro jakiegos egzemplarza w przyzwoitej cenie a kontynuacja Snake Eatera to dla mnie spelnienie marzen;)

Odnośnik do komentarza

@Gooralesko

Popatrz jednak z tej strony. W większość z tych gier zagramy jeszcze w tym roku, a biorąc pod uwagę MEGA kasowy 2008 roku to lekka odwilż by się tak naprawdę przydała bo ludzie nie zarobią tyle żeby się w to wszystko zaopatrzyć.

 

Szczerze mówiąc to liczyłem polepszenie swojego budżetu w tym roku, a tu się zapowiada sporo wydatków do stycznia.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Śmiać mi się chce ze wszystkich ludzi co zachwalają GOW3. Nie jestem wielkim fanem GOW i nigdy nie byłem, ale rozumiem, że komuś może podobać. Tylko dziwi mnie to, że wszyscy twierdzą, że GOW pozamiatało. Ja tu widzę GOW1 tylko, że w HD. Staje się już standardem toczenie bitew Kratosem kiedy to w tle szaleje wielki kolos. Generalnie nic nowego. GOW na PS2 robił na mnie niesamowite wrażenie ale teraz potrzebuje czegoś więcej niż podciągniętej grafiki i odtwórczej rozgrywki. A motyw z podczepianiem się ptaków mnie rozłożył na łopatki. Żałośnie to wygląda. Pochwalić wypada PSP. Świetne gry tylko cena nowego urządzenia chyba trochę zbyt wysoka.

Juz myslalem, ze jestem jedynym ktory ma taka opinie na temat nowego GOWa.

Odnośnik do komentarza
Nie dziwie sie ze 0 odzewu skoro wszyscy z tad siedza w dziale ps3 i napieprzaja tam jaka to konfa SOny byla zla( po co zeby sie dowartosciowac?)

Nie wszyscy misiu, nie wszyscy. Ja np. leję na ten wasz śmieszno-tragiczny temat o E3. Za dużo tam gazów (Takich na "F", "J", "G" czy "Y") którymi mogę się tylko zatruć.

 

Juz myslalem, ze jestem jedynym ktory ma taka opinie na temat nowego GOWa.

Co wy z tym GOWem kuffa. Ja przeszedłem wszystkie trzy części i tak jak reszta napaleńców czekam na trójkę bo to mega kozak jest a nie gra. Takiej dawki adrenaliny nie zapewnił mi w życiu żaden shooter. A gram już ladnych parę lat. Dopiero teraz w roku pańskim 2009 po skończeniu przygód Kratosa wiem jaka gra mnie w pełni kręci z exów PS3.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

A czy PC nalezy do Apple czy Msi ze taki L4D czy co tam jeszcze bedzie rowniez na PC juz nie jest eksem dla konsoli? Rynek konsolowy to konsolowy i w L4D ktory bedzie na PC nie zagra nikt kto ma PS3. GTA LCS/VCS nadal sa exem dla PS2 (i PSP) jak rowniez LocoRoco ktore tez ma byc juz jest na komorkach. MS = Xbox + PC, Sony = PSP + PS

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

ten nowy eye toy to widać było że na szybko przygotowana prezentacja była żeby tylko pokazać jakiś kadżet, który będzie mógł mierzyc sie z wiilotem i natalem. Mało w tym wizjonerstwa i skromnie przedstawione ale za to jakoś tak sympatycznie i szczerze["sory to jest tylko prototyp to urządzenie nie do końca tak będzie wyglądać"] no i zabawny, stremowany z początku gość wywijający znakime stopu i strzelający z łuku w krocze kościotrupom, fajne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Może wymienię EX'y jakie na obie platformy wyjdą/wyszły w tym roku, ale te poważne nie jakieś Arcade czy Ratchety:

 

PS3: Killzone 2; MAG; UN2; Infamous.

 

X360: Halo: Wars; ODST; Left4Dead2; Forza 3; Splinter Cell.

 

Widać jak na dłoni, że to co pokazało dzisiaj Sony mało ma wspólnego z 2009 rokiem a bardziej z okresem 2010/11, a czytając temat o PS3 ma się wrażenie jakby cała reszta także wychodziła w 2009. Tendencja się nie zmienia jak w tym "dowc.ipie": MS wydaje gry, a Sony je zapowiada.

 

Mnie tylko irytuje hipokryzja, że to co wczoraj fanboje PS3 krytykowali u X360 dzisiaj wychwalają pod niebiosa u PS3. Ale zostawmy dalsze dywagacje posiadaczom jedynej Hardcore'owej maszyny (PS3) wyposażonej w świecące dildo ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...