Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na szybko, bo mi kolacja stygnie. Konferencja niezła (nie rozumiem waszego narzekania). Zdecydowany numer jeden to nowy MGS, który pewnie będzie multiplatformowy (ale nie jest to piątka :( ). Baaardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie Forza 3, która wygląda bajecznie (fizyka, grafika, wow!). Największe rozczarowanie, Halo ODST, ta gra rusza się jak... Halo 3, co w obecnych czasach prezentuje się słabiutko. Grafika? Nie wypowiadam się, zbyt słaba jakość, ale cudów na miarę KZ2 nie spodziewam się. Ogólnie świetna sprzedaż zapewniona (kod do bety kolejnego Halo ;) ). Nowy Splinter, zero emocji, ale pewnie fani serii mają banana na twarzy. Alan Wake... trudno mi cokolwiek napisać, spodziewałem się troszkę innych klimatów. Dużo tu strzelania, wybuchów, jakiś dziwnych filtrów, trochę mi to nie pasuje do klimatu. Mimo wszystko wierze w ten tytuł. "Natalia" zapowiada się bardzo fajnie, ale dla niedzielnych graczy (bo do nich jest to kierowane). To chyba to wszystko, konferencja niezła, na pewno lepsza od tej z poprzedniego roku.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja tam Natal'a pewnie nigdy nie kupię, ale te malowanie, czy ten przerażający :-p Milo zrobiły na mnie wrażenie pod względem technologii, nikt nikogo nie zmusza, dobrze, że powiększają asortyment o nowości.

Odnośnik do komentarza

Po tej konfie ludzie podzielą się na dwa obozy - prawdziwi hardocori gracze będą nią zawiedzeni,a reszta będzie zachwycona nowym kontrolerem.tak jak pisałem post temu- z punktu widzenia marketingowego strzał w 10 jeśli ta kamerka będzie wychwytywać dobrze ruchy i mowę.MS zaatakował po prostu Wii i chce ich pozbawić klientów.Ta konfa to jeden wielki pokaz tego w jaką stronę zmierza MS i jego polityka- casuale,casuale,casuale bo tam leży dużo kasy...

 

Szymek- dodatkowe mapki do multi w MW2 będą czasowo tylko na x360

Odnośnik do komentarza

Nowe zapwiedzi - Craskdown 2 - kontynuacja sredniaka, L4D2 - fajno, jak ktos lubi cos takiego, Forza 3 bedzie rzadzic do czasu GT5 zapewne a nowe Halo to pewnie jakis zart, podobny do Halo Wars, ktore okazalo sie gra ledwie dobra.

 

A ze MGS bedzie na X360 - to bylo wiadome od dawna. Grunt, ze bedzie tez na PS3, mi to wystarczy ;)

 

Z kolei zobacz co ma do zaprezentowania na jutro Sony - gry znacznie wiekszego kalibru, niz chocby Alan Wake i reszta papki ktora juz wymienilem. Zreszta, wszystko okaze sie jutro...

Odnośnik do komentarza

Bez podniety. Splinter Cell i Alan Wake w porządku jak dla mnie, nowy MGS będzie też na PS3 (i pewnie będzie jakoś współpracować z PSP), a jak nie to niech sczeznę. Projekty idące w stronę w casuali? Nawet fajnie to wszystko wygląda, lecz na dłuższą metę to nie dla mnie (znudziłyby mnie pewnie po 2-3 dniach). MS nie pokazał absolutnie nic co mogłoby mnie skłonić do zakupu ich konsoli w przyszłości. Czekam na ruch Sony, poprzeczka nie jest zawieszona zbyt wysoko, choć medialnie -- mając na myśli mainstreamową prasę itd. -- mogą wygrać.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

konrado0905: Heh, nieeee :-) Zapewnili tylko, że Natal będzie kompatybilny, ze wszystkimi X360 które do tej pory sprzedano i ze wszystkimi nowymi i co tu warte jest uwagi nowymi wersjami konsol, może planują jakieś slimy kiedyś ;-)

Odnośnik do komentarza
Nie ma jak buczenie o upadku hardkorowych gier. Sranie a nie gadanie. Devsi zawsze będą robić takie gry. Casual to tylko dodatek - mnie bardzo cieszący bo nie zawsze jest czas bądź ochota na hardkora.

Otóż to osobiście sr.m na kamerki, natale, i inne wynalazki. Ale niech sobie wychodzą skoro w ten sposób mogą zdobyć nowych klientów, poszerzać rynek, horyzonty czemu nie. Czy w jakiś sposób zostanie mi zabrana możliwość grania w "hardkorowe" gry NIE. Czy przez to że, wychodzi projekt Milo, nie zagram w np. FFXIII NIE. Raptem co poniektórzy zaczęli się przejmować że, na Xbox-a wyjdą casualowe gry.

Odnośnik do komentarza

Mi tez konferencja sie podobała, nie rozumiem narzekania.

Przecież X360 to nie casualowa konsola od dzisiaj, BTW bzdurą też jest nazywanie PS3 hardkorową konsolą, "Natalia" to po prostu alternatywa dla casuali...

Gry były ok, fakt trochę mało, ale jednak będzie w co grać.

Wszystkie gry prócz (Halo Recon i Alan Wake) wyjdą w 2009roku.

L4D 2, Splinter, FM3, Halo 3 ODST, arcade od Epic to dla mnie must have'y

do tego multi platformy: MGS, FF13, COD:MW2, za kilka dni zapowiedziany Bioshock 2, Mass Effect 2, Assasyn 2.

Ja mam w co grać w 2009 i 2010 (na początku).

Brak tylko gry od Rare, mnie zaskoczył i zasmucił :( ...

Teraz jestem ciekaw wyników sprzedaży Xboxa i Wii po premierze Natalii, ciekawe czy odkroją kawał tortu Wii, hehe

+ do tego nowe funkcje Xbox live, inplus, mam nadzieję że będą działać w Polsce - nie myśle tutaj o netflix, tylko o tych rzeczach, które prezentowała ta laska...

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...