Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy język ale argumenty kompletnie nietrafione. Domyślam się, że mało widziałeś gier w których grafika cyt."...wygląda jakby kolesie czerpali paletę barw z krowiego placka". Zapewniam są brzydsze gry, które mimo to cieszą się uznaniem graczy :thumbsup:

Poza tym podziwiam was, że chcecie czekać do terminu wydania gry, która nie wiadomo czym będzie, poza tym że ma fajną grafikę...w wersji na PC.

Co do odrzutu broni: nie wszystkie muszą mieć rozstrzał jak AK47. MP5 w realu też słabo kopie ;)

Odnośnik do komentarza

Nie pisałem o rozrzucie a odrzucie. Dwie różne kwestie. Przyjrzyj się, że na killcamie broń nawet nie drgnie.

 

Umówmy się, że po szumnych zapowiedziach co do grafiki człowiek oczekiwał czegoś na poziomie. A tak to dostaliśmy coś co nie powinno wyjść na światło dzienne. Olałbym grafikę gdyby gameplay był interesujący. Niestety nie jest ;]

Odnośnik do komentarza

Dobra pograłem godzinke więc tak hmm

 

Rozgrywka ok, podoba mi się nawet, serio. Co mnie boli? Nie wiem skąd do mnie strzelają, typ ładował we mnie cały magazynek z pistoletu a nawet nie zauważyłem dopóki nie padłem. Niewidzialność? Wyczuwam raj dla kamperów.

 

Grafika, jak zobaczyłem pierwszy raz myślałem,że nagle potrzebuję okularów, przełączyłem na 720p i ten teges różnicy nie widziałem zbytniej także panowie przesadzacie-ona jest po prostu zyebana.

Odnośnik do komentarza

Rozgrywka ok, podoba mi się nawet, serio. Co mnie boli? Nie wiem skąd do mnie strzelają, typ ładował we mnie cały magazynek z pistoletu a nawet nie zauważyłem dopóki nie padłem. Niewidzialność? Wyczuwam raj dla kamperów.

 

Dla mnie w ogóle ta niewidzialność to porażka, chwilę w demo pograłem i już mnie zaczęła wkur*iać. Pewnie chodzi o to żeby newbies też mieli szansę kogoś ustrzelić, bo na pewno nie wnosi skilla do rozgrywki. W KZ3 to samo jest, masakra.

Odnośnik do komentarza

Nie pisałem o rozrzucie a odrzucie. Dwie różne kwestie. Przyjrzyj się, że na killcamie broń nawet nie drgnie.

 

Umówmy się, że po szumnych zapowiedziach co do grafiki człowiek oczekiwał czegoś na poziomie. A tak to dostaliśmy coś co nie powinno wyjść na światło dzienne. Olałbym grafikę gdyby gameplay był interesujący. Niestety nie jest ;]

Ta gra nie wiele ma wspolnego z wersja na X'a i nie chodzi tu tylko o grafike. Trudno, zeby sie podobala, jak co sec sa jakies dropy animacji, wszysko jest jakies nieplynne. Miales racje, sprawdzilem na wlasnej skorze i moge klasc sie spac :teehee: Kolejny port, za ktory nie zaplacilbym 3 dych...

Odnośnik do komentarza

Sa zdolnosci dzieki ktorym mozesz latwo ich wykryc niewidzialnych (np. slady), mozna tez uzywac nanovision (czy jakos tak). Ogolnie dobrze jest to przemyslane (utrata energii podczas korzystania), nie ma mowy o dluzszym kampieniu. Nienawidze perkow w grach ale o co widzialm na chwile obecna dobrze sie sprawdza.

 

Graficzna packe jeszcze moznaby przezyc, ale jezeli w multi na PS3 framerate bedzie taki jak teraz to powinno olac sie ta wersje.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ograłem demko na Ps3 i niestety grafa oraz framerate jest słaby. Różnica w płynności w porównaniu z x360 jest ogromna. Na playu wszystko wygląda fajnie dopóki się nie poruszymy. Mimio tych wad grało mi się całkiem przyjemnie dopóki nie pojawiły sie koszmarne lagi. Oceniam te demko na 7/10. Wersji na PS3 nie kupię. Na razie róznica między x360 a ps3 to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza

Aż ruszyłem dupę, włączyłem na noc "zakup" crysisa 2 na x360, dziś rano odpaliłem.

 

Na ps3 demko, na xie full gre.

 

Wiecie co? Nie ma aż takiej różnicy, serio. Wersja na ps3 jest mniej ostra(rozmazana) jak się przyjrzeć i tyle-spadków animacji jakichś specjalnych też nie zauważyłem szczerze mówiąc a na bieżąco przełączałem obie wersje. Wprawdzie na xie singla miałem a na ps3 multi a jak wiadomo singel jest bardziej dopieszczony graficznie także możliwe,że test był bez sensu ale musiałem sprawdzić dla świętego spokoju. Jak dla mnie developerzy robiący głównie gry na pc i nagle dostający polecenie na zrobienie portu na konsole mają problemy z ps3 bo to zupełnie nowa,inna architektura a kloc to na dobrą sprawę pecet także z nim problemów ni ma. Samo się sony w(pipi)ło, jak exclusive i developer umie napisać grę to jest omgosommiliardspustów(patrz uncharted) a jak gra ma być multiplatformowa to sprawa jest olana(black ops, teraz crisis).

 

Gra mi się spodobała, kupię chyba nawet i to w dniu premiery bo za 170zł z wliczoną wysyłką wyczaiłem.

Odnośnik do komentarza

Demo usunięte, a ci co zdążyli pobrać mogą nadal grać?

 

PS. Właśnie złożyłem preordera.

 

PS. Ustawcie w opcjach konsoli rozdzielczość 720p. Podobno gra wygląda znacznie ostrzej niż przy ustawianiach 1080p.

 

Potwierdzam. Juz nie ma tak olbrzymiej rozmazanej packi.

 

No to teraz Yeti znajdz jeszcze jakis sposob na framerate/aliasing i bedzie git xD

Ząbki są też na X360. Jeżeli mowa o płynności, u mnie wygląda to tak, że przez 3 mecze wszystko chodzi płynie, aż przychodzi 4 mecz i z 2,3 razy wciągu całego meczu gra potrafi strasznie chrupnąć. Raz to miałem pokaz slajdów przez 2,3 sekundy. Nie zmienia to faktu, że multiplayer jest świetny. Ktoś tam wcześniej narzekał na niewidzialność. Przecież takiego kolesia łatwo można wykryć, a jeżeli ktoś ma problemy, to wystarczy wykupić umiejętność dzięki której widzimy takiego typa (jest podświetlony na zielono). Wszystko jest dobrze przemyślane i zbalansowane.

 

PS. Orientuje się ktoś ile dostaniemy map w multi?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dema już nie będzie. Pograć też nie można.

 

http://www.ea.com/crysis-2/blog/ps3-demo-ending-soon

 

Najlepsze są tamtejsze komentarze.

 

"OMG, you guys couldn't even let us play the demo on the PS3 and gave us a absolutely awful port and now you are shutting it down? Bravo."

 

"cancelled my pre-order already after seeing how horrible it looked compared to pc. told my friends about the issues also, releasing a bugged demo 10 days before the release is a really bad move considering you just made a big customer base angry, also to the guy who said "I don't see a difference between Xbox and ps3"(or something like that) I really don't see a problem with the coding also cause seems like you need to get your eyes checked and your coders are just trying to keep the boss happy"

 

"@ Crytek Epic Fail Demo doesn´t work, your PR is a joke (best graphics etc.) Preorder canceled..."

 

"READ READ READ READ READ READ READ READ CRYTEK Cancelled pre-order due to an altogether poor launch of demo and poor support to PS3 gamers re: other issues relating to the game"

 

"Worst demo I've ever played... Are you afraid because people cancelling their pre-order? Or are you REALLY can fix the game? We shall see, but you (Crytek/EA) maybe have lost a lot of ps3 gamers' trust. and a true developer will do whatever they can to keep PC, 360, and ps3 gamers' trust. You've betrayed us!!"

 

I prawidłowo.

Odnośnik do komentarza

Kurde, ciekaw jestem czy faktycznie wersja na PS3 tak bardzo odstaje od tej z X360... mam nadzieje, ze niebawem w recenzji PE przeczytam o roznicach w oprawie na obu platformach. W necie jest taki burdel, jedni pie*dolą tak, drudzy inaczej i nie wiadomo komu wierzyc.

 

http://gameonly.pl/news/crytek-nie-ma-roznicy-pomiedzy-crysis-2-na-ps3-i-x360 - patrzcie na to...takie porownanie to chyba spora przesada... <_< na bank jest sfałszowane...

Odnośnik do komentarza

Pierdzielicie głupoty ;p Grafika jest za(pipi)ista.

 

Niskie progi masz chłopie albo nadal grasz na ps2. Grafika jest naprawdę średniawa-na pc pierwszy crisis wyglądał w ten sposób tyle,że tam obraz był ostry jak żyleta przez co szczena opadała na maxa-tutaj masz taką grafę ale rozmazaną by konsola pociągnęła(no sry ale innego powodu nie widzę). Kaman.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Te screeny w ogóle nie odzwierciedlają tego jak gra wygląda na TV.

 

Pisałem o tym stronę wcześniej-strasznych różnic PS3/X360 nie ma, te testy to jeden wielki trolling-samo z siebie wrzucenie PC do jednego worka z nimi to idiotyzm bo gra ma tyle możliwych ustawień na PC,że nie ma najmniejszego sensu porównywania z konsolami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...