Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety potwierdziło się ,że to wersja PS3 jest najbrzydsza <_< Wersja na PC naprawdę miażdży na X360 jest gorzej ale i tak o wiele lepiej niż na PS3.

 

Oj tam. Ten gameplay jest niereprezentatywny. Ja tam nie widzę większych różnic między Xboxem.

Odnośnik do komentarza

Wrażenie robił na mnie pierwszy Crysis... nadal wygląda świetnie.

Niestety C2 nadal w ogóle mnie nie rusza. Momentami wygląda ładnie, moementami bardzo ładnie ale szału nie ma. Biorę pod uwagę wszystkie mateirały, także te z PC.

Rzecz w tym, że tereny zalesione (np. jedna z pierwszych prezentacji na PS3) i dżungle (Crysis 1) wyglądają na tym silniku świetnie ale miejscówki zurbanizowane to nic specjalnego.

W dodatku na konsolach widać strasznie agresywny LOD. Masa elementów pojawia się lub zmienia detale tuż przed naszym nosem. Podobnie z cieniami.

Dużo większe wrażenie zrobił na mnie ostatni trailer BF3.

Odnośnik do komentarza

Dużo większe wrażenie zrobił na mnie ostatni trailer BF3.

 

Jak się porównuje prawdziwy gameplay (z PS3) z podrasowanymi scenkami z high-end'owego sprzętu PC, to wszystko wypada marnie :P.

 

Mi się tam strasznie podoba motyw zniszczonego NY, funkcje nanoskafandra i fabuła (w porównaniu z innymi strzelankami). Dla mnie są to duże plusy, więc na pewno sprawdzę C2, tylko raczej nie na premierę. W ogóle skoro mi nawet jedynka się podobała, to dziwne, żeby dwójka już nie.

Odnośnik do komentarza

Heh.. Pewnie ten trailer BF'a był lekko podrasowany (a już na pewno fragmenty gameplayu pochodziły z PC) ale ja to porównuję też do materiałów z C2 z PC, które również nie robią na mnie wrażenia :P

Z tej hucznie zapowiadanej zniszczalności otoczenia też póki co nic nie widać...

 

Moim zdaniem crytek powinień trzymać się zieleni bo to (przynajmniej wizualnie) wychodzi im zdecydowanie lepiej.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Interakcja raczej standardowa, jak w większości fps-ów. Z tech-demo silnika wynikało raczej że zniszczysz jakieś szybki, tu i tam murek czy samochód, trochę tynku ze ścian i kolumn. W becie było całkiem sporo elementów do zniszczenia - powiedział bym że nawet więcej niż standard. Jednak wszystko zaplanowane przez dewelopera. Nie liczcie na zniszczalność otoczenia rodem z BC2. Możesz podać linka do jednej z tych szumnych zapowiedzi? Bo jakoś nie kojarzę.

 

 

Emet - Jeśli żaden materiał z drugiego Crysisa nie zrobił na Tobie wrażenia to chyba jesteś martwy:lol: - żartuję oczywiście, więc bez napinki proszę:)

 

Edytowane przez Damianos
Odnośnik do komentarza

No nie robi ten gameplay, nic a nic i nawet nie chodzi o grafikę. Tylko o samą rozgrywkę wygląda tak nudno i sztampowo, że moje niedawne zainteresowanie tytułem całkowicie wygasło.

 

Dobrze, że dadzą bete to się chociaż multi obada. Twierdziłem a tym bardziej teraz podtrzymuje: Killzone 3 wygląda o wiele ładniej, tam oglądasz filmik i kopara sama leci w dół. A przy tym gameplayu zasnąłem... za duży przeskok między pc a konsolą.

Odnośnik do komentarza

6 filmików z multi na PS3:

 

http://enkeixpress.w...ameplay-videos/

 

 

 

IGN o wersji Crysis 2 na PS3:

 

The verdict? Not so great, unfortunately. The performance of the PS3 version is pretty underwhelming. The framerate is frequently low and choppy. There are jagged lines everywhere, and shadows are especially messy. There's a muddiness to the graphics that's hard to stomach in the wake of the PS3's other flagship showpieces, and worse, the variable framerate really hurts controller response.

 

Reszta na: http://uk.ps3.ign.com/articles/115/1153266p1.html

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...