Skocz do zawartości

-==Pochwalcie się :)==-


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

BtI2uss.jpg

 

Jestem mniej więcej w połowie. Jedna z tych książek, gdzie zastanawiam się jakim cudem ja tego wcześniej nie przeczytałem. Do tego jest to również dla mnie tytuł, które precyzyjnie wysławia koncepty i problemy, które w niesprecyzowanej formie miałem w swojej głowie i nie byłem ich w stanie bezpośrednio wyrazić. 

 

Polecam książkę tym, którzy nie lubią ułudy panującej w życiu społecznym i chcą poznać narzędzia językowe by o tym problemie mówić. Nie polecam nielewicującym, bo Społeczeństwo Spektaklu jest książką mieszczącą się w ramach ekonomii radykalnej (w znaczeniu, że marksistowskiej). 

 

 

To samo, tylko że opisane przystępniejszym językiem i na konkretnych przykładach:

 

wp3Mo5R.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

wpadło parę prezentów z polski

bvIbHlz.jpg

 

W dniu 4.02.2019 o 19:22, Wiolku napisał:

@tukan powodzenia, książka piękna, ale czasami bardzo trudna i usypiająca. Czytałem ją chyba kilka miesięcy.

Czasami trudna i usypiająca...no tak z 60% zawartości taka jest. Niemniej i tyle czasu nie zajmie bo zacząłem 11 lutego i zaraz pęknie, zostało raptem 70str. ale to trzeba na dwa dni rozłożyć co najmniej XD

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mój skromny debiut w tym temacie. Pierwsze dwie pozycje to tematyka, którą bardzo lubię, czyli powieści dystopijne, w czym utwierdziłem się po przeczytaniu klasyka klasyków czyli „Roku 1984” Orwella, a niedawno także po skończeniu „451 stopni Fahrenheita” Bradbury’ego. A z kolei „Człowiek, który spadł na ziemię” to tytuł, który przewijał mi się kilka razy w tym temacie i stwierdziłem, że chyba musi być dobre :problem:

 

pe6X7Sm.jpg

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

U mnie lecą trzy knigi po kolei, wszystkie autorstwa Chrisa McNaba.

 

20190503-221045.jpg

 

Armia Hitlera, Elita Hitlera, Orły Hitlera - trzy rewelacyjne książki rozkładające nazistowskie siły zbrojne na części pierwsze.

 

Wszystkie są bogato ilustrowane i pełne intwresujących zdjęć. Merytorycznie na bardzo wysokim poziomie, zawierają mnóstwo szczegółowych informacji. Jeśli ktoś z Was lubi literaturę historyczno - militarną oraz interesuje się II Wojną Światową to z czystym sumieniem polecam wszystkie trzy części. Jak tylko pojawi się kolejna książka o Kriegsmarine to również dodam ją do kolekcji.

Odnośnik do komentarza
On 5/3/2019 at 1:52 PM, MYSZa7 said:

Mój skromny debiut w tym temacie. Pierwsze dwie pozycje to tematyka, którą bardzo lubię, czyli powieści dystopijne, w czym utwierdziłem się po przeczytaniu klasyka klasyków czyli „Roku 1984” Orwella, a niedawno także po skończeniu „451 stopni Fahrenheita” Bradbury’ego. A z kolei „Człowiek, który spadł na ziemię” to tytuł, który przewijał mi się kilka razy w tym temacie i stwierdziłem, że chyba musi być dobre :problem:

 

pe6X7Sm.jpg

skonczyles juz 30 lat pozniej? polecasz?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...