Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi czy każdy na początku w shooterki online tak ssał pałkę? Mam naprawdę praktycznie zerowe doświadczenie, co spróbuję swoich sił to mnie absolutnie odrzuca po dwóch godzinach, kiedy dostaję największe bęcki życia :D. Czy to jakoś mija? Czy jak pogram 10, 20h to w końcu coś się poprawi? Przecież Ci wszyscy prosi widzą z drugiego końca mapy i celują tak niesamowicie szybko, że nie mam szans ;<.

Odnośnik do komentarza

No dobra, Ty widzę masz k/d ponad 1, ja w pierwszych meczach mam coś koło 0.2-0.3 :P.

 

Jeszcze jedno pytanie: w MW3 dobiera partnerów do meczy po levelu? Bo ja gry próbowałem na koncie z 80 lvl, może dlatego tak często ginąłem :D?

Odnośnik do komentarza

No dobra, Ty widzę masz k/d ponad 1, ja w pierwszych meczach mam coś koło 0.2-0.3 :P.

 

Jeszcze jedno pytanie: w MW3 dobiera partnerów do meczy po levelu? Bo ja gry próbowałem na koncie z 80 lvl, może dlatego tak często ginąłem :D?

 

Tak level ma znaczenie. Raven, ziomek to normalne, że na początku nie znasz mapy, broni etc to raczej dostaniesz wpierdziel (zwłaszcza w takiej grze jak cod gdzie kto pierwszy cie zobaczy = kill)  - pograj kilkanaście godzin to ogarniesz.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi czy każdy na początku w shooterki online tak ssał pałkę? Mam naprawdę praktycznie zerowe doświadczenie, co spróbuję swoich sił to mnie absolutnie odrzuca po dwóch godzinach, kiedy dostaję największe bęcki życia :D. Czy to jakoś mija? Czy jak pogram 10, 20h to w końcu coś się poprawi? Przecież Ci wszyscy prosi widzą z drugiego końca mapy i celują tak niesamowicie szybko, że nie mam szans ;<.

 

Ale w shooterki online na konsoli czy w ogóle?

 

Ciężko powiedzieć bo to zależy od człowieka. Jeden będzie wymiatał po paru miesiącach, inny zawsze będze lejmą. Ja gram ponad 10 lat w online shootery to i problemów takich nie mam :P

 

Tak czy inaczej 10-20h to nie jest wystarczająco nawet na poznanie niuansów w typowej grze sieciowej. W Halo żeby trzymać dobry poziom trzeba poświęcić dziesiątki, setki godzin, z Gearsami jeszcze więcej. Z Call of Duty czy BF'em już niekoniecznie ale też trochę pracy wymaga. Aczkolwiek im więcej doświadczenia z innymi shooterami, tym przestawienie się na kolejną grę jest mniej bolesne i czasochłonne.

 

Ja cię rozumiem bo mam podobnie z RTSami, niestety nie ogarniam za bardzo i w takim Starcraft 2 dostawałem przeważnie bęcki.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dobra, może wyjdę na debila ale niech będzie:

 

Mój brat ostatnio kupił pierwszego X'a na Allegro za jakieś 63 zeta w licytacji. Do tego dokupił kabel component, dzięki któremu jest lepsza rozdzielczość na HaDekach. I teraz mam okazję sprawdzić dwie pierwsze odsłony Halo. Jedno i bardzo proste pytanie: Warto nawet dziś? Jeśli gameplay mi podejdzie to biorę się za X360. Dlatego pytam czy warto?

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zależy co przez to rozumiesz. To co razi w pierwszym Halo to backtracking. Na plus względem obecnych FPS'ów to AI, unikalny klimat i brak wszechogarniających skryptów. Stara szkoła jazdy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pytanie do ludzi co grali w God of War 2.

 

Skonczylem gre i chcialem porobic sobie challenge. Odpalam pierwszy ta tam ilosc dusz tylko 15k. Styknie co najwyzej na pierwszy upgrade miecza. Zorientowalem sie, ze to jest ilosc orbow po zakonczeniu gry na tytanie. Przelazlem wiec na easy zeby nastukac punktow, wlaczam raz jeszcze challenge i znow 15k. Ktos wie o co kaman i jak zrobic zeby miec orby z ostatniej gry?

Odnośnik do komentarza

Nie, zawsze sejwowalem.

 

Problem lezal gdzie indziej. Orby przechodza do czelendzy tylko z najwyzszego poziomu na jakim ukonczylo sie gre. Ja skonczylem na tytanie wiec tylko z tego levelu gra mogla mi zasysac orby. Wystarczylo dac NG+ na tytanie, upgradowac miecz do lvl 2, wlaczyc urne Gai i spamowac L1 + O. Potem tylko upgrade rzeczy, pierwszy lepszy sejw i juz wszystko jest w challenge. 15min roboty.

 

A ja debil przeszedlem gre najpierw na normal NG+ (5h) a potem na easy (8h) bo myslalem, ze z NG+ nie zasysa...

Odnośnik do komentarza

No skoro przeszedłeś już GoW2 (jedynke i Ascension też?) to nie możesz nawet zastosować przejścia wg wydarzeń czyli GoW:A -> CoO -> GoW -> GoS -> GoW2 -> GoW3.

Jak dla mnie możesz przejść teraz wg własnego uznania, może być wg premier. Przechodząc części z PSP na końcu nie odczujesz fabularie jakichś braków, ważne jedynie aby CoO zrobić przed Duchem Sparty, gdyż ma on najbardziej drętwy system. W ogóle to planujesz w to grać na PSP?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...