Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Tak samo jak dwójka z trójką. Ograłem w tym roku wszystkie trzy części, pierwsze dwie mnie nie wciągnęły (trącą archaizmami, graficznie wyglądają po prostu słabo), za to trójkę polecam bardzo, jeden z lepszych fpsów w singlu jakie grałem, nie będę pisał co mi się podobało bo zasadzę jakiegoś spoilera i popsuję zabawę.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Guys mam sprawę. Otóż przygotowuję prezentację na temat błędów jakie popełniają współcześni twórcy gier i o tym jak starają się je poprawiać (czy to w patchach czy w sequelach) i potrzebuję jakiś przykładów, które Wam się zapamiętały. Coś typu: AC1 powtarzalność misji przez co mały % graczy ukończyło tytułu, AC2 - większa różnorodność , więcej osób ukończyło tytuł.

Odnośnik do komentarza

Guys mam sprawę. Otóż przygotowuję prezentację na temat błędów jakie popełniają współcześni twórcy gier i o tym jak starają się je poprawiać (czy to w patchach czy w sequelach) i potrzebuję jakiś przykładów, które Wam się zapamiętały. Coś typu: AC1 powtarzalność misji przez co mały % graczy ukończyło tytułu, AC2 - większa różnorodność , więcej osób ukończyło tytuł.

 

myślę, że jeśli chodzi o patche kopalnią pomysłów dla Ciebie są wszelkie FPSy, gdzie np. taki BF3 to de facto ze 3 razy od premiery stawał się nową grą (zmiana balansu broni)

Odnośnik do komentarza

Chciałbym kupić Xboxa 360 w sumie tylko po to, żeby zaliczyć serie Halo i Gears of War, może jeszcze parę jakichś innych exów by się znalazło. Przez sieć na pewno nie będę grał, od multiplatform mam PS3 i zależy mi tylko na dwóch wyżej wymienionych seriach. Który model X360 będzie najlepszy do takiego grania? Arcade wystarczy?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Całkiem niedługo możliwe, że będę miał lapka i pewnie będę chciał na nim pograć w jakieś ukochane starocie (hom&m III, diablo, starcraft, age of empires i wiele, wiele innych) i może coś nowszego. Mam więc pytanie, skąd brać w miarę tanio gierki? Jakieś internetowe sklepy są na podobę PSStore? W sensie, że dystrybucja cyfrowa.

Odnośnik do komentarza

Całkiem niedługo możliwe, że będę miał lapka i pewnie będę chciał na nim pograć w jakieś ukochane starocie (hom&m III, diablo, starcraft, age of empires i wiele, wiele innych) i może coś nowszego. Mam więc pytanie, skąd brać w miarę tanio gierki? Jakieś internetowe sklepy są na podobę PSStore? W sensie, że dystrybucja cyfrowa.

 

gog.com

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...