Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Jaka, według Was, opcja kupienia PS3 wyjdzie na ten moment najtaniej i najsensowniej ? Stawiam raczej na nówkę, w ostateczności na jakąś używkę z aktualną gwarancją. Wiadomo, że te wersje Super Slim (pomijając, że jest to model choojowszy sam w sobie) z 12 GB nie mają sensu z uwagi na dysk, no ale może kupić taką i dokupić HDD ? W temacie dysków do PS3 jestem laikiem. Osobiście by mnie satysfakcjonowała wersja Slim 160 GB, ale coraz ciężej będzie dostać nówki, no i cenowo też są to z reguły okolice 830 zł. Co poradzicie ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

hej czy twócy CODa podawali gdzieś ile wynosił koszt produkcji (powiedzmy kilku ostatnich części)

 

bo podobno GTA5 kosztowało 265 milionów co jest rekordem, i żeby sie zwrócić musi sie sprzedać conajmniej 4.4 miliona kopii

 

zastanawiam sie ile wynosi koszt produkccji CODów ktory przecież idzie po najmniejszej linii oporu wykorzystując starodawny silnik i tylko zmieniając tekstury, a potem sprzedaje sie 20mln kopii... nie wpsominam już że drugie tyle kase idzie z DLC po 50zł sztuka

 

COD to taka kurweska maszyna do dojenia graczy :/ życze jej śmierci w konwulsjach

Odnośnik do komentarza

OK, myślę nad kupnem PS3. Ile muszę wydać? Którą wersję najlepiej, nówkę czy używaną (jak używaną na co uważać)? Gdzie najlepiej kupić? Jestem lekko załamany widząc cenę 1200 zł za PS3 z dwoma gierkami (fakt, że dobrymi, bo GTA V i TLoU). PS2 w 2006 roku z GT4 za 500 zł kupiłem, wtedy ta konsola miała 5 lat. PS3 ma już 7 i jest w cholerę droższa.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej slimkę 160 albo 320gb. Najlepiej nówkę, aczkolwiek jak znajdziesz 2-3 miesięczną slimkę to warto brać, bo bądź co bądź PS3 to wytrzymałe sprzęty, a jak ktoś sprzedaje po 2-3 miesiącach to zapewne dużo jej nie używał, a zawsze nawet 2 stówki w kieszeni. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...