Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie. Planuję kupić Doom 3 BFG Edition na PS Store. Planowałem dokupić Classic Doom Collection, ale dowiedziałem się że BFG Edition zawiera 2 pierwsze części. Final Dooma kiedyś przeszedłem już (kupiłem na Allegro), więc najbardziej zależy mi na 2 częściach. Ale, jak wiadomo wersje z PSX-a miały niesamowitą muzę i z tego co mi wiadomo, te wersje w Classicu to są wersje z PSX-a. A jak z wersjami Doomów w BFG? To pytanie do was ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem gdzie to napisać więc zostawię to tutaj.

 

Swego czasu miałem pożyczonego Batmana AO i niestety nie zdążyłem go przejść. Ostatnio znowu wpadłem w posiadanie Batmana i...ta kopia gry nie widzi starych sejwów:( Jeszcze raz się zainstalowała i aktualizowała. Muszę zaczynać od nowa czy jest jakiś sprawdzony sposób bym mógł kontynuować przygodę Gackiem?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie to napisać więc zostawię to tutaj.

 

Swego czasu miałem pożyczonego Batmana AO i niestety nie zdążyłem go przejść. Ostatnio znowu wpadłem w posiadanie Batmana i...ta kopia gry nie widzi starych sejwów:( Jeszcze raz się zainstalowała i aktualizowała. Muszę zaczynać od nowa czy jest jakiś sprawdzony sposób bym mógł kontynuować przygodę Gackiem?

Prawdopodobnie to były egzemplarze z różnych regionów, dlatego sejwy się nie widzą. Albo zaczynasz od nowa, albo załatwiasz grę na ten sam region co poprzednio.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pewnie mógłbym znaleźć lepszy temat na takie pytanie, ale tutaj też mi na pewno ktoś odpowie :P

 

Jak sobie radzicie z niedoborem wejść hdmi w tv? Patrzyłem na allegro na splittery, czy te bez zasilania nie psują jakości obrazu?

na 720p starczy i dzwiek stereo, mam taki tani za 14$ na 2 wyjscia splitter bo czysci HDCP i moge nagrywac PS3 gameplay przez HDMi

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Spoilery z Final Fantasy VIII

 Squall dies mid-way through Final Fantasy VIII

 

Of all of the games in the series, Final Fantasy VIII carries with it the most absurdly disturbing urban legend. This one revolves around an event that takes place at the end of disc one, where Squall’s team fights Edea on a parade float. After the battle, Edea fires an ice shard through Squall’s chest, causing the emotional hero to tumble off the platform. Many believe that it’s here that Squall dies (there’s even an entire website devoted to the theory), and that the rest of the game is his near-death dream as he plummets to the ground.

After being impaled, he wakes up in a prison, shocked by his lack of wound, but it’s never again addressed. For the rest of the game, things go from mildly realistic to silly and nonsensical. Squall is thrown into a world-saving mission full of moon creatures and power fantasies. Even weirder is the final boss battle, which sure looks like someone slowly dying. We see flashes of scenes from earlier in the game, blurred images of his love interest, and eventually a random shot of Squall with a giant hole where his face should be.

 

 

Ktoś kto ograł grę mógłby potwierdzić lub stwierdzić, że to bullshit?

Odnośnik do komentarza

Teorii o bohaterze w spiaczce jest bez liku, nawet chinska bajka Pokemon sie doczekala. Ash umiera w jednym z pierwszych odcinkow porazony przez piorun.

 

To tylko teoria mate. Ma troche sensu i opiera sie rzeczach ktore w grze wystepuja.

 

Fajnie sie cos takiego czyta, ale do glowy nie ma co tego brac.

Odnośnik do komentarza

Te karty zrobione na allegro sa tak tanie, ze szkoda czasu szukac kogos z przeobiona konsola i sie w to bawic :P

Dzieki serdeczne za odpowiedz, niektore tytuly w wersji ntsc sa sporo tansze(albo europejskich wersji nie ma w ogole...), a kolejna konsola na szafce by mnie zabila.

Edytowane przez KopEr
Odnośnik do komentarza

Te karty zrobione na allegro sa tak tanie, ze szkoda czasu szukac kogos z przeobiona konsola i sie w to bawic :P

Dzieki serdeczne za odpowiedz, niektore tytuly w wersji ntsc sa sporo tansze(albo europejskich wersji nie ma w ogole...), a kolejna konsola na szafce by mnie zabila.

 

Jest jeszcze droga prawdziwego mężczyzny: zakupienie 007 Nightfire i z pomocą eksploitu samemu sobie zrobić taką kartę 8).

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, wydawanie dodatkowej kasy na propsie.

 

Grzybiarz :  kup kabel RGB, byle nie jakiś shit, który w praktyce jest kablem kompozytowym z wbudowanym eurozłączem. Na dodatek jakość obrazu będzie dużo lepsza. Na necie są opisy, jak je odróżnić, z tego co pamiętam, to ten prawdziwy ma mieć więcej blaszek. Ja 15 lat temu kupiłem jeden za 20 zł i do dziś działa, więc nie trzeba wyszukiwać jak najdroższego.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Mi tytuły NTSC chodzą czarno-biało:/

A nie masz jakiegoś przycisku na telewizorze? Bo jak ja podlaczylem xboxa ntsc na CRTku to wystarczyło, że coś tam kliknąłem na telewizorze i już miałem kolor.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...