Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

O JA JE,BIE JAKA BIEDA xDDDDD. Nie można giftów na PSN robić!? Naprawdę teraz siedzę i się śmieje :D. Nawet na na ajpodzie mogę kumplowi kupić gierkę na jego iPhone'a. Zresztą - na Xboksie chyba też nie można. Jak można mieć tak zacofane sklepy w 2012 roku!? Na Steamie na PC już kilka giftów robiłem i wydawało mi się to tak naturalną i normalną opcją, że nie wyobrażałem sobie jej braku.

 

Dzięki za odpowiedź. No to teraz muszę kombinować inaczej. Mówisz, że musiałbym założyć nowe konto na PSN, do niego podpiąć kartę, kupić NFS MW i odpiąć kartę, a następnie login i hasło przekazać kumplowi, tak? Można na jednym PS3 mieć gry z różnych kont?

No i najważniejsze: da się to jakoś z PC ogarnąć?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Teraz sobie przypomniałem, że przez kilka dni jestem bez karty. Teraz to już nie mam szans, by bez PS3 i sprawnej karty to zrobić.

 

A ch,uj w du,pę Ci Sony - nie mogę łatwo dać Wam siana, to nie dostaniecie. Kupię mu litra i będzie równie szczęśliwy ;f.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Mam Uncharted 3, chcę wbić platynę, więc muszę wykorzystać online passa. Multi w dwójce mnie nie porwało, więc tutaj chcę tylko dwa trofiki wbić. Można OP podzielić na dwie konsole? Zakładam konto na pss i przy sprzedaży gry mogę przekazać to konto kupującemu i u niego będzie działać multi? I jeszcze jedno pytanie, czy można dezaktywowac te OP?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak kupuję gry na GBA na eBayu to muszę równie uważnie dopytywać sprzedawców o to, czy gry są oryginałami czy może eBay tępi piraty? Coś mi się o uszy obiło, że ten serwis jest o niebo lepszy od alledrogo, więc może jest aż tak dobrze. Co jak się okaże, że jednak dostałem nieoryginalną grę? Można zwrócić?

Odnośnik do komentarza

Napisz do obsługi klienta (ale najpierw skontaktuj się ze sprzedawcą), zawsze można podpiąć twój przypadek do niezgodności przedmiotu z ofertą, poza tym w ekstremalnych przypadkach ebay za pośrednictwem paypal jest w stanie wymusić zaległe płatności, czy też zwrot gotówki.

Tak właściwie to poczytaj też regulamin.

 

Swego czasu kupiłem z HK analogi do PSP, okazało się, że były wadliwe, zapłaciłem chyba z 4$, ale po kontakcie ze sprzedawcą dostałem zwrot kosztów bez konieczności odsyłania towaru. Wszystko zależy od tego na kogo trafisz.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Piraty trafisz wszędzie, a i nawet mam wrażenie, że na ebayu łatwiej o to, niż na alledrogo. Nie wystrzeżesz się tego, pozostaje prosić sprzedawców o dokładne zdjęcia, a jeśli nie chce ich zrobić, to albo wie, że pirat, albo ma w (pipi)e - tak, czy inaczej, nie zasługuje na transakcję ;) Na szczęście łatwiej można je rozpoznać, niż w przypadku DS-a.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie, które za bardzo nie pasuje do żadnego tematu więc napiszę je tutaj.

 

Mógłby ktoś podać gry, które swoją mocną ocenę zawdzięczają nie tyle co genialnej rozgrywce, a bardziej ciężko poprowadzonej fabuły, jakichś rozkmin, mądrych przesłań, ogólnie poszukuje czegoś ambitnego nie do końca pod względem gry. Coś na wzór genialnych anime jak Texhnolyze, Haibane Renmei.

 

Do głowy przychodzi mi tylko ICO i shadow of the colossus. W obie gry grałem jak byłem mały, więc tak troszkę nie patrzyłem na nie pod innym kątem niż gra, więc mam ochotę w najbliższym czasie jeszcze raz ich spróbować. Zna ktoś jakieś inne gry patrząc na te cechy co wymieniłem poprzednio?

 

PS. Nie musi byc PS3. Jakakolwiek konsola mnie interesuje

Edytowane przez QstomPL
Odnośnik do komentarza

Seria Mass Effect ma dosc ciekawa fabule (jak na gry jest bardzo dobrze, jesli bedziemy porownywac do filmow to mysle, ze mamy do czynienia z kinem klasy b), jednak jest tam duzo strzelania (z kazda kolejna czescia jest go co raz to wiecej). Dobra fabule ma tez Heavy Rain (chociaz watpie, ze nie grales w HR majac PS3 :)), ktora trzyma w napieciu przez ~10h i wciaga jak bagno.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Tak, Heavy rain to dla mnie jedna z lepszych gier jakich doświadczylem, ale to nie jest raczej ta głębia które poszukuje : p Heavy Rain raczej nie stara się byc ambitny pod względem fabularnym, jedynie sposobem prezentowania rozgrywki. Mass effect tez zaliyczylem będąc małym, to troszke w d... miałem fabułę : p (chyba też trzeba odswiezyc)

Odnośnik do komentarza

Hmm... Nie wiem, ja bym zaliczył może Bioshocka, może PC-towego Łowcę Androidów lub pierwszego Deus Exa (cholera, sam byłem młody, jak wcześniej grałem w te gry - sam powinienem je sobie odświerzyć). Ktoś jakiś czas temu wysłał do ekstrimowego działu rpgowego list o Tactics Ogre (ktoś też kiedyś zachwalał chyba fabułę Final Fantasy Tactics, ale nie pamiętam dokładnie, a sam nie grałem)

 

a MGS 2 czyni ludźmi lepszymi :potter:

 

 

@Qvstra: Uwielbiam Heavy Rain, ale to dziurawy thriller, który nie dorasta do pięt klasyce gatunku. Jego siła tkwi w tym, że samemu przeżywasz to wszystko. Mass Effect jest dla mnie za to w większości epicki do poziomu parodii...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Wypadłem kompletnie z obiegu więc sory za noob pytania.

 

1.Najnowszy Xbox360 w sensie najmniej awaryjny to jest ten Xbox z 250 giga dyskiem (bez Kinecta). Tego można śmiało brać?

2.Ten wyżej wymieniony model (250 giga) to jest tak jakby stary premium? W sensie, że ma headseta w zestawie? Kabel do neta mi zwisa ale chodzi mi o headseta.

3.I znowu, ten wyżej wymieniony model (250 giga) ma wejście optyczne, "normalnie" w konsoli?

4.Czy nie będzie/nie powinno być żądnych problemów z zalogowaniem i wgraniem gamescore, achivów jak ostatni raz logowałem się ponad 2 lata temu?

Wiele się pozmieniało od tego czasu, a co z polskim livem. Będę mógł przenieść w ogóle konto (opłaca się?)?

 

Jakby co to chodzi mi o ten model

 

http://www.gram.pl/sk4_9A3iGe0_Konsola_Xbox_360_250_GB.html?utm_source=skapiec&utm_medium=link&utm_campaign=sklep

Odnośnik do komentarza

Tez pytanko mam. Ten najnowszy xbox slim, 250gb odpala gry ze starego xboxa? Mam zamiar kupic x360 i bardzo zalezy mi zeby odpalal gry z pierwszego x'a. Czytalem ze wystarczy zeby mial dysk twardy to odpali gry ze starego. I serio tylko wystarcza? Ten nowy xbox 360 i pogram w san andreas ze starego xboxa?

Odnośnik do komentarza

Wypadłem kompletnie z obiegu więc sory za noob pytania.

 

1.Najnowszy Xbox360 w sensie najmniej awaryjny to jest ten Xbox z 250 giga dyskiem (bez Kinecta). Tego można śmiało brać?

2.Ten wyżej wymieniony model (250 giga) to jest tak jakby stary premium? W sensie, że ma headseta w zestawie? Kabel do neta mi zwisa ale chodzi mi o headseta.

3.I znowu, ten wyżej wymieniony model (250 giga) ma wejście optyczne, "normalnie" w konsoli?

4.Czy nie będzie/nie powinno być żądnych problemów z zalogowaniem i wgraniem gamescore, achivów jak ostatni raz logowałem się ponad 2 lata temu?

Wiele się pozmieniało od tego czasu, a co z polskim livem. Będę mógł przenieść w ogóle konto (opłaca się?)?

 

Jakby co to chodzi mi o ten model

 

http://www.gram.pl/s..._campaign=sklep

1.Tak

2.Z tego co pamietam to ziomek miał hs, ale w opisach bundla nie widzę o tym wzmianki. (Premiumy i Elity miał hs, tylko arcade nie miał więc ten powinien mieć, ale głowy nie dam sobie uciąć. Najlpiej zajdz do MM albo Saturna i z boku pudełka napisne będzie co wchodzi w zestaw)

3.tego nie wiem

4.Jak pamietasz hasło to nie będzie problemu

 

edit. a i polecam brać z muve.pl bo mają w podobnej cenie (50pln drożej) zestawy z dobrym grami (np. teraz z dragon dogma czy maxem paynem 3)

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...