Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby miało zamiar coś z tym zrobić to już dawno by się tym zajęło (a już świetną okazję do tego mieli podczas tej kwietniowej awarii i "przebudowy" systemu). Pewnie w następnej generacji to jakoś inaczej rozwiążą. Ale nawet nie wiem czy to nie jest im teraz w pewien sposób na rękę, w końcu jakby przynosiło im to straty to np. nie wrzucaliby takiego iF2 na premierę do psstore, a już tym bardziej taki EA nie zdecydowałby się na to, żeby Fifę 12 (prawię) na premierę rzucać na pożarcie przez "składkowiczów" (a wyniki F12 pokazują, że nie odbiło się to jakoś negatywnie na sprzedaży).

 

P.S. Ciekawe jak to, rozwiążą przy PSVita (chyba, że już to wyjaśnili a ja o tym po prostu jeszcze nie wiem)? W końcu na tej konsolce, wszystkie tytuły (na pewno od Sony, od reszty wydawców nie jestem pewien, ale chyba też) mają na premierę być również dostępne przez cyfrową dystrybucję, więc tutaj już chyba nie pozwolą na składki (chociaż kto wie?).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

panowie ,każda gra w zestawie Prince of Persia HD collection ma platyne?

A tak trudno skorzystać z google?!

Ale ok, masz tu odpowiedź:

TAK!!!

 

P.S. Bez spoilera lepiej? W ogóle dziwne, że pomimo, że net ci źle działa w komórce to potrafiłeś jakoś się zalogować na forum, odszukać odpowiedni temat i jeszcze napisać posta - ale fakt, wyszukanie w google o wiele bardziej skomplikowane i czasochłonne :P .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Jestem tu nowy. Próbowałem szukać odpowiedzi na moje pytanie w różnych wątkach tego forum, ale niestety nie udało mi się znaleźć odpowiedzi...

Jestem wielkim fanem Dragon Age Początek. Przeszedłem tę grę kilka razy na PS3. Postanowiłem zakupić sobie wszystkie dodatki do tej gry, jednakże nie są one w Polskiej wersji językowej, nie zawierają nawet Polskich napisów. I tu moje pytanie: czy wiecie może co zrobić, abym mógł przejść owe dodatki po Polsku?? Może są jakieś spolszczenia na PS3??

 

Proszę o pomoc!!

 

Zdesperowany fan DA:O!!

Edytowane przez Aragorn86
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

że się tak w dyskusję wpier.dolę :

czy jeśli bardzo podobał mi się infamous 1 wbiłem platynę i wgóle, to przy dwójce puszczą mi zwieraczę ? czy jak sprawię sobię wersję pl to będzie możliwość ustawienia ang dubbing, bo w jedynce się nie dało a chciałem przestawić za drugim przechodzeniem ? głos cole`a w oryginale brzmi nieporównywalnie lepiej sądząc po demie.

Odnośnik do komentarza

czy wyszła gra pt Mass Effect na PS3 a jej nie mogę znaleźć czy też na PS3 mamy sagę dopiero od częsci drugiej?

Na PS3 nie ma i nie będzie Mass Effect (1). Za to w dwójce jest dodatkowo "filmik" wprowadzający na temat tego co działo się właśnie w pierwszej części (i nawet możemy wtedy podjąć te główne decyzje z pierwszej części).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Może tu mi ktoś pomoże. Moje pytanie dotyczy Assasina 2, a dokładniej jego trofeów - I like the view - znalazłem wszystkie punkty widokowe w całej grze a pucharka nie mam, o co biega :(?

 

Oraz nie zaliczyło mi 3 sekwencji.

 

WTF ?

 

Zostały mi z 4 pucharki do platyny, w całej mojej karierze nie byłem tak blisko :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Chciałbym kumplowi kupić Most Wanted na PS3 z PSN jako prezent na urodziny. Da się to jakoś bez PS3 i PSP ogarnąć? Ściągnąłem Media GO, odpaliłem i widzę tylko gierki na PSP ;/. Raczej pilne, bo prezent musiałby być na dzisiaj wieczór ;).

 

Kartę do zakupów przez Internet oczywiście mam. Rozumiem, że można ją podpiąć bez problemu w Polsce i kupować?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...