Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanie (głównie do Ping'a i innych kolekcjonerów, którzy interesują się tytułami na wszystkie konsolki - głównie PSX). Otóż mam szwagra w Holandii i oni tam często odwiedzają różnego rodzaju flumarki na których aż roi się od różnego rodzaju gier konsol itp. wszystkich generacji. Chodzi o to, że można tam wyrwać za kilka euro (albo nawet centów) rżne ciekawe tytuły na starsze konsolki. Chodzi mi o to, żebyście powiedzieli jakich gierek szukać, tak, żeby opłacało się je ściągać do polski i np. sprzedać u nas lub walnąć na ebay. Wiem że czasami niczego nieświadomi ludzi wywalają na sprzedaż nieraz białe kruki naszej branży i szkoda by było takie okazje przegapić. Powiedzcie mi za jakimi tytułami mam mu powiedzieć, żeby się rozglądał? Tak mniej więcej, na czym można zarobić. Ewentualnie napiszcie na co polujecie to dam mu znać.

 

Pozdrawiam

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

wszystko co jest kultowe i nie jest z platynowej serii (i innych np zielona seria ale to ntsc)

 

w cenie masz crashe 1/2/3/ctr/bash, residenty, oddworldy, RPG od square (vagrant story, FF'y, xenogears itd), wszelkie scrolling shootery (raystorm, r-type, einhander, darius, etc), wipeouty (poza pierwszym), klonoa... jest masa gier, które trzymaja nadal ceny.

 

tylko problem jest tez taki, ze nie zawsze chca sie potem sprzedać.

ostatnio kupiłem kurushi w idealnym stanie za 50zł i to nie było drogo.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Szukam gier podobnych do Ikarugi/Gradiusa tj. typowy shooter ale z ładną, nierozpikselowaną grafiką i relatywnie wysokim poziomem trudności. Klony touhou i doujin shmupy odpadają, bo raz że nie przepadam za japońskimi kreskówkami a dwa, że grałem ostatnio w Death smiles i mnie odrzuciło.

preferowane platformy - saturn (jp), ps2 (eu/jp), gc (eu/jp)

Odnośnik do komentarza

Młodsza siostra ma DS Lite, a wydaje się być coraz bardziej zainteresowana Japonią, a dokładniej stylem mangi - czyta mangi, sama rysuje (bardzo fajnie jej to wychodzi), itp. Są jakieś fajne "mangowe" gry na DS'a, nie wiem interaktywne mangi, albo programiki do nauki japońskiego, coś co przyjdzie komuś do głowy jako interesująca pozycja w "japońskim" stylu?

Odnośnik do komentarza

Hmm no to cos powinno sie znaleźć. Seria Phoenix Wright ma jakies takie elementy mangi, albo absurdalne Elite Beat Agents (lub w ogole japonska wersja czyli Ouendan). Inazuma Eleven. Rune Factory. 999 chociaz to moze byc troche wymagajace. Time Hollow. Boktai na GBA lub Lunar Knights na DSa. Jump Superstars.

 

Albo ktoras z gier opartych na jakiejs mandze. Troche tego powinno byc.

Odnośnik do komentarza

hej korzystał ktoś z tego sklepu do wymiany albo sprzedaży gier?

http://www.gamespoint.pl

 

głownie ciekawi mnie jakie ceny proponują za gry, zakładając że sami daną gre sprzedają np za 149zł, i ja im taką gre chce opylić (zgłosić do wymiany) i jest w bardzo dobrym stanie, to ile moga zaproponować?

domyslam sie że nie dadzą mi za nią 149zł (punktów) tylko mniej, ale ciekawi mnie o ile mniej

 

bo ta "darmowa" wymiana zapewne nie jest tak bardzo darmowa :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Liczba klatek na sekundę (FPS) oznacza płynność grafiki. Kiedy na ekranie dzieje się dużo rzeczy naraz, liczba klatek spada. Wiadomo, czym płynniejsza gra, tym lepiej się gra :potter: Niewiele produkcji chodzi w pełnych 60 klatkach.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...