Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj tylko o chińskich podróbach, pewnie jesteś zorientowany w temacie, ale wiele osób nie ma pojęcia, że 99% gier na GBA na allegro to chińskie podróby z bateryjką zamiast EEPROMU pozwalającego na zapisywanie gry do końca świata. Nie wiem jak z GBC ale pamiętam, że w mojej kolekcji swego czasu zakupionej na allegro chyba nie było jednej oryginalnej gry :).

 

Najważniejsze rzeczy to napis Nintendo na szynie, wybity numer na naklejce i brak jakichś naklejek na śrubach (w przypadku GBA, podejrzewam, że z GBC jest podobnie, choć nie wiem jak z numerkiem na obrazku).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

chodzilo mi o odpalanie gt4 na ps2 , ale niewazne skoro i tak tylko ntsc to obsluguje

 

 

za to inne pytanie - czy ktos uzywa do grania frag FX ? albo temu podobnych? czyli kontroler z myszką i gruchą kutory ma pomagać w celowaniu

bardzo nie lubie grać na padzie w FPP (bo poprostu nie umiem) , i zastanawiam sie czy ten frag FX ma sens, bo sporo fajnych FPP wyszło/wyjdzie, i rozważam zakup , bo myszką o wiele lepiej mi sie gra

 

http://www.ultima.pl/Frag_FX_idealne_urzadzenie_do_gier_FPP_/i4694/

przykład

z tego co wiem jest sporo wersji, nowsze i starsze, nie wiem czym dokaldnie sie roznia

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

1. Czy oprócz Fallouta 3 Cenega ma w swojej historii jakieś inne "chwalebne" dokonania w dziedzinie braku kompatybilności z patchami etc.?

 

Jeżeli gra jest w pełni zlokalizowana najprawdopodobniej wystepuja klopoty z patchami.Dodatkowo slyszalem o problemach z nowym PoPem (nie działa DLC).

Edytowane przez shinian
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...