Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Powoli od jakiegoś czasu przymierzam się do ponownego kupna PS2. W związku z tym mam pytanie: jak to w końcu wypadają gry na PS2 na LCD?

Tragedia, znośnie?

 

Rozumiem, że normalnie przez kabel RGB najlepiej podłączyć Pleja?

 

A najlepiej może ktoś zna stronki ze screenami, jak wyglądają gry na LCD. Albo sam ma takie foty ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Powoli od jakiegoś czasu przymierzam się do ponownego kupna PS2. W związku z tym mam pytanie: jak to w końcu wypadają gry na PS2 na LCD?

Tragedia, znośnie?

 

Rozumiem, że normalnie przez kabel RGB najlepiej podłączyć Pleja?

 

A najlepiej może ktoś zna stronki ze screenami, jak wyglądają gry na LCD. Albo sam ma takie foty ;].

 

Do LCD przez component, jedyne słuszne wyjście, przy okazji gry obsługujące progressive scan odpali jak gry z Wii w 480p.

Odnośnik do komentarza

Aha, aha przez component szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem, że jest do Plejki drugiej ;].

W sumie nie wiele się dowiedziałem ;], Nemesis a nie chciałoby Ci się/nie mógłbyś z paru fotek porobić?

 

Byłbym bardzo wdzięcznyyy ;]

 

Progressive scan z tego co pamiętam GoW2 chyba miał nie? PoP-y?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

GOW nie ma, ale akurat ta gra tego nie potrzebuje. Bo wygląda i tak bardzo dobrze. POP-y wszystkie 3 części mają. Tutaj jest lista gier, które to obsługują PS.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_2_games_with_HD_support

 

Do oprawy spokojnie można się przyzwyczaić, nie wygląda to źle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy oprócz Dead Space Aftermath istnieją jakieś inne "elementy" rozwijające fabułę części pierwszej?

 

No przede wszystkim pierwsza część DS: Aftermatch czyli Dead Space: Downfall. A druga rzecz a w zasadzie pierwsza jeżeli chodzi o kolejność oglądania to 6 odcinkowy komiks animowany. Nie wiem gdzie go można "złapać" to znaczy wiem, że na pewno jest na XboX Live ja go stamtąd pobierałem.

 

I to tyle póki co.

 

25 stycznia wychodzi właśnie Aftermatch i jeszcze komiks (typowy) Salvage ma wyjść.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ktos wie gdzie w Niemczech mozna kupic gry w wersji UK. ? Bez cenzury i z jezykiem angielskim 3xA. ;)

Oczywiscie poza E-Bay'em - zreszta nawet tam niewiadomo dlaczego niektorych gier nie ma po prostu wcale.

 

Cos czytalem, ze u nich Bulletstorm bedzie tak wykastrowany, ze gra w zasadzie nie bedzie juz taka sama. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...