Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie u mnie jak uzyje Wyświetl nową zawartość i klikne na temat to od razu mnie przenosi do ostatniego nie czytanego posta.

 

Mathiu, u kolegi wyżej i u mnie to działa dobrze - nie ma zielonego kwadracika, ale przenosi do pierwszego nieprzeczytanego. Także to jest coś po Twojej stronie internetu.

 

Wszystko działa jak mówicie :) Po prostu po aktualizacji trzeba wejść chociaż raz do danego tematu, a potem już normalnie przenosi do ostatniego nieprzeczytanego posta. Także można normalnie funkcjonować :]

 

Ja już nic więcej nie potrzebuje - ciemny skin jest, prędkość działania jest, klimat jest.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o to czy komus cos szkodzi czy nie szkodzi. To jest skin. Instaluje to co autor przygotowal. Nie ja przygotowuje skiny wiec dla mnie roznice to robi bo grzebanie w cudzym skinie nie jest dla mnie prosta rzecza.

 

No w starym silniku to było łatwe bo wystarczyło w global header skopiować jedną linijke i wkleić niżej. jak sobie grzebalem teraz w skinach to już trzeba konkretną wiedze mieć do ingerowania w kod ;/

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o to czy komus cos szkodzi czy nie szkodzi. To jest skin. Instaluje to co autor przygotowal. Nie ja przygotowuje skiny wiec dla mnie roznice to robi bo grzebanie w cudzym skinie nie jest dla mnie prosta rzecza.

 

No w starym silniku to było łatwe bo wystarczyło w global header skopiować jedną linijke i wkleić niżej. jak sobie grzebalem teraz w skinach to już trzeba konkretną wiedze mieć do ingerowania w kod ;/

No to pogrzeb, pogrzeb - jak Ci się uda, to stawiam flaszkę, bo tęskno mi do tej funkcji.

Odnośnik do komentarza

A po co jest to ocenianie postów skoro to nie działa i zawsze wywala, że osiąganłem limit na dziś?

 

 

A i ogromny plus za wygląd. Czasem chodzę po roznych forach i ładniejszego skina jeszcze nie widziałem. Tylko te zielone wstążka u dołu forum pasuje do całości jak pięść do oka i trochę dziwnie wygląda duża biala przestrzeń za wyszukiwarką u gory forum. Ppoza tym jest idealnie jesli chodzi o czytelność i stylistykę. A no i może by się przydało jakos oodznaczyc bardziej tematy przyklejone.

Edytowane przez gekon
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o to czy komus cos szkodzi czy nie szkodzi. To jest skin. Instaluje to co autor przygotowal. Nie ja przygotowuje skiny wiec dla mnie roznice to robi bo grzebanie w cudzym skinie nie jest dla mnie prosta rzecza.

 

No w starym silniku to było łatwe bo wystarczyło w global header skopiować jedną linijke i wkleić niżej. jak sobie grzebalem teraz w skinach to już trzeba konkretną wiedze mieć do ingerowania w kod ;/

No to pogrzeb, pogrzeb - jak Ci się uda, to stawiam flaszkę, bo tęskno mi do tej funkcji.

 

 

ech no to jest zależne od skina, kiedyś to własnie się łatwiutko zmieniało, a teraz to trzeba szukać gdzie to umieszczone przez autora skina jest.

Z tego co wyniuchałem w moich skinach to trzeba szukać linijki

<foreach loop="navigation:$items['navigation'] as $idx => $data">

 

w skinie w jakim sie tym bawiłem było to w "skin_global" -> 'globalTemplate'

 

do wyszukiwania tej linijki kodu używamy 'search and replace' w menusach wyglądu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fenix dobrze mówi - to przy postach nie służy tylko ich chowaniu, ale też ogólnemu poziomowi reputacji. Właśnie Ci niechcący podniosłem poziom o jeden, bo przecież nie zasługujesz. ;)

 

Zbędna opcja, nikogo do niczego nie zmobilizuje. Ja bym wyłączył.

 

Troszkę lipa z tymi linkami, no ale jakoś trzeba przeżyć.

 

 

Będzie coś grzebane jeszcze przy skinach? Z tym paskiem nawigacji u dołu i sugestie dot. belki info o userze przy poście?

Reszta śmiga aż miło.

 

Dzięki! imo forum nabrało nowego blasku - każdy kto narzeka i tak niebawem przywyknie, bo wiadomo, nie zawsze łatwo się przestawić.

Odnośnik do komentarza

Ale Fenix te systemy oceniania to farsa, ktos kogos nie lubi, to moze notorycznie zanizac gwiazdki, ptaszki, serduszka itp itd. Nie rozumiem w jakim celu to funkcjonuje, no chyba ze piecze przejeli tu wydawcy serwisu fotka.pl.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...