Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Jasny skin pasuje.

Dalej bardzo brakuje przy kazdym poscie strzalki kierujacej na gore strony.

 

Jest tu

Gdzie ty tam widzisz strzalke przenoszaca do gory strony?

 

@Psyko ehh to sie poddaje, nie mam pojecia.

 

 

Ziom, weź łaskawie podjedź na sam dół strony - dolny lewy róg, masz jak byk napisane "POCZĄTEK STRONY" :)

Odnośnik do komentarza

Czyli tylko ja tak mam? LOL. Zainstaluje potem Chrome i zobacze co i jak.

 

Edit

 

W Chrome tez nie dziala...

Nie wiem czy to moze miec cos z tym wspolnego ale zainstaluj najnowsze activex, jave itd.

 

A googlowales ten blad ktory ci wyskakuje? Moze ktos na swiecie tez mial taki problem ;)

Odnośnik do komentarza

Zmiencie podstawowego skina na jasny thoreau, lepiej to wygląda i nie odstrasza, a wrecz moze zachecic do zalogowania. Podstawka daje efekt odwrotny.

 

- kalendarz dalej nie działa - wyskakuje, ze nie mam uprawnień do przeglądania.

- nie jest aktywne ocenianie postów (czerwony i zielony przycisk), w sumie jakoś strasznie mi to nie przeszkadza, ale lepiej byłoby taką funkcję uruchomic ;]

- po kliknięciu na link z "dobrej rady" w HP wyskakuje informacja, ze "[#10343] Nie możemy zweryfikować, który temat chcesz otworzyć".

Odnośnik do komentarza

Ogolnie widze ze pod FF i Chrome sa wyrazne roznice jesli chodzi o czytelnosc forum:

snap20090906171005001.th.jpg

 

Przeładuj stronę w firefoxie przy użyciu kombinacji: CTRL+SHIFT+R

 

Przy okazji, wyłącz najpierw wszystkie dodatki, i zobacz czy nadal są aż takie różnice. Zaręczam, że to tylko i wyłącznie wina twojej przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Poprawiony bug sygnaturek

Nie dziala.Wciaz nie moge zmienic.

 

Przeładuj stronę w firefoxie przy użyciu kombinacji: CTRL+SHIFT+R

 

Przy okazji, wyłącz najpierw wszystkie dodatki, i zobacz czy nadal są aż takie różnice. Zaręczam, że to tylko i wyłącznie wina twojej przeglądarki.

 

Stylish ;/

Dzieki.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

beztytuuqd.png

 

Na czarnym ten kwadracik jest chyba zielony

 

Oczywiście. Jak mówiłem - jak wejdę w konkretne forum (np. PS2), to zielony przycisk jest i jest wszystko fajnie. Ale nie przeglądałem tak forum od czasów bitwy pod Grunwaldem.

schowek02h.th.jpg

 

Zawsze wchodziłem "Pokaż ostatnie posty", czy tam "Ostatnie posty nieprzeczytane", tutaj jest to "Wyświetl nową zawartość" (prawy górny róg strony - zaraz obok ikony RSS) i po wejściu w to mam:

schowek03m.th.jpg

 

Okrutnie utrudnia to życie. BTW. Jestem jedynym, który tak forum przegląda? :|

 

No i przy okazji... "fajnie" wygląda logo PSX Extreme na ciemnym skinie ;)

schowek01ly.jpg

 

Co z tym? :( Da się jakoś "włączyć" przycisk "Przejdź do ostatniego nieprzeczytanego postu" na ekranie "Wyświetl nową zawartość"?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...