Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Ja z pomarańczy i uważam, że ona rządzi.

 

 

 

 

A co do "skinów podobnych do poprzedniego" to dajcie sobie już spokój, marudzą ludzie bo się przyzwyczaili, szybko się odzwyczają, a nowa jakość nadeszła i w końcu forumek wygląda ładnie, nie jak jakieś postawione na szybko forum dla cyganów.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie.

 

Tylko te dwa skiny są w sumie identyczne Thoreaue jasny i Clean Cut. Bardziej przejrzyste niż niebieska pomoarańcza, ale z kolei ta jest prześliczna i nowoczesna wiec korzystam z tej.

Odnośnik do komentarza

jakies opinie o nowym skinie? nowym ale utrzymanym w klimatach poprzedniej wersji forum.

 

 

Skin bylby naprawde przyjemny ale czarne elementy psuja caly efekt. Moze zmience je recznie na niebieskie ?

 

 

 

Trwaja prace nad IP.Board Pro Classic. Jak tylko wyjdzie to bylo by dobrze aby byl dostepny.

 

Tutaj mozna go zobaczyc w akcji: http://forums.invisionpower.com/topic/292310-general-feedback-on-preview/

 

Skiny zmienia sie na dole.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Tak to jest to przy postach. Podnosisz i obniżasz poziom repa komu chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Chyba jakieś limity są, 1 minus i 1 plusy dziennie chyba, ale w sumie to nie wiem bo ogqozo dzisiaj nawalał minusami jak z karabinu xD

 

Edit: a to po jednym jednak.

Edytowane przez teddy
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak to jest to przy postach. Podnosisz i obniżasz poziom repa komu chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Chyba jakieś limity są, 1 minus i 1 plusy dziennie chyba, ale w sumie to nie wiem bo ogqozo dzisiaj nawalał minusami jak z karabinu xD

 

Edit: a to po jednym jednak.

 

No, sporo tego poszło. Tobie dałem chyba z 5, kilka innych osób z czołówki listy dostało po 2-3. Widocznie jakiś błąd w systemie był. Ale po chwili się pokazało, że już wykorzystałem limit. No cóż, jest to trochę enigmatyczny i niepojęty system.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze, że forum po aktualizacji zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Poprzednia skórka wymiatała, ale te nowe też są niezłe. Niebieska pomarańcza, Thoreau ciemne są bardzo dobre + forum zachwyca teraz szybkością, wyglądem i usprawnieniami.

 

Mam tylko 2 zastrzeżenia, po których spełnieniu forum będzie dla mnie idealne. Zmniejszyć odstępy między tematami oraz wydzielić przyklejone od normalnych jakąś belką i będzie idealnie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...