Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktos wspominal, ale mimo ze zaglada sie do danego tematu, to licznik wyswietlen niepokornie wskazuje 0. Swietnie by bylo jakby pod avkiem byla tylko grupa i data rejestracji, no i odstep miedzy tymi informacjami a samym avatarem.

Odnośnik do komentarza

Z tą reputacją to spoko, na początku będzie szał, ale w kilka miesięcy się uspokoi i ludzie będą z tego normalnie korzystać, dając plusa tylko wtedy, kiedy faktycznie ktoś im pomoże, a minusa, kiedy zrobi coś złego. Tak, wierzę w ludzi. Prawdopodobnie będzie to i tak wymagało resetu reputacji, bo po pierwszym szale połowa porządnych ludzi tego forum będzie na minusie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba jeszcze pochwalić w IPB nowym, system PMek, no geniusz :)

 

 

 

 

A co by nie szaleć z reputacją (jeżeli tak strasznie chcecie ją zachować) to dać tylko po JEDNYM punkcie nie tylko do negatywów, ale i pozytywów. Wtedy to może rzeczywiście nikomu nie będzie się chciało tym bawić. Mi na pewno nie, a ja prosty chłop jestem, więc mówię głosem ludu.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grigor - browar sie nalezy, odnalazłem co trzeba, teraz tylko Fenio musi zaimprowizować zmiane w skinie i będzie gites ;)

 

lubie to IPB 3.x ^__^

 

Oka, gdzie, konkretnie co i juz wklejam.

ech no to jest zależne od skina, kiedyś to własnie się łatwiutko zmieniało, a teraz to trzeba szukać gdzie to umieszczone przez autora skina jest.

Z tego co wyniuchałem w moich skinach to trzeba szukać linijki

<foreach loop="navigation:$items['navigation'] as $idx => $data">

 

w skinie w jakim sie tym bawiłem było to w "skin_global" -> 'globalTemplate'

 

do wyszukiwania tej linijki kodu używamy 'search and replace' w menusach wyglądu.

to zamiast tego

Opcje tematu: Wyślij Wydrukuj Pobierz

 

Nie wiem tylko o którym skinie piszesz Serdżu. Ale jak zadziała, to przy pierwszej okazji dostaniesz to piwo a nawet dwa. ;)

Odnośnik do komentarza

Grigor - browar sie nalezy, odnalazłem co trzeba, teraz tylko Fenio musi zaimprowizować zmiane w skinie i będzie gites ;)

 

lubie to IPB 3.x ^__^

 

Oka, gdzie, konkretnie co i juz wklejam.

ech no to jest zależne od skina, kiedyś to własnie się łatwiutko zmieniało, a teraz to trzeba szukać gdzie to umieszczone przez autora skina jest.

Z tego co wyniuchałem w moich skinach to trzeba szukać linijki

<foreach loop="navigation:$items['navigation'] as $idx => $data">

 

w skinie w jakim sie tym bawiłem było to w "skin_global" -> 'globalTemplate'

 

do wyszukiwania tej linijki kodu używamy 'search and replace' w menusach wyglądu.

to zamiast tego

Opcje tematu: Wyślij Wydrukuj Pobierz

 

Nie wiem tylko o którym skinie piszesz Serdżu. Ale jak zadziała, to przy pierwszej okazji dostaniesz to piwo a nawet dwa. ;)

 

Jak pisałem wcześniej, kiedyś to było zunifikowane i w każdym skinie zmieniało się tak samo, tutaj trzeba odnaleźć ten wpis i odpowiednio go przekleić. Nie bawiłem sie tym dokładnie, więc nie wiem jak nisko trzeba to wkleić ;/

Odnośnik do komentarza

To zglos sie z tym do Fenixa, a nie narzekasz co drugi post. Ja wyrazam wlasne zdanie, ze bzdura jest przegladanie forum przez konsole i watpie by dla tych 2-3 uzytkownikow ktos grzebal w kodzie zamiast wprowadzic usprawnienia, ktore przydadza sie 99,99% forumowiczow.

 

Zgadzam się.Takie rzeczy można zostawić na koniec gdy już wszystko będzie dobrze ładnie hulało.

Odnośnik do komentarza

 Dokładnie Emet, rozumiem twoją sytuację, bo sam czasami mam problemy ze stronami, belkami i ogólnie css i js na stronach pod operą i wiem jak to potrafi zirytować. Ale pomyśl z drugiej strony, czy ktoś specjalnie będzie dłubał w kodzie żeby mi pomóc? Nie. A sam przecież jestem w mniejszości przeglądarkowej, tak samo jak Ty i nic na takie błędy nie poradzimy.

Edytowane przez ArkejD
Odnośnik do komentarza

No tak, ale jak siedze wywalony na fotelu z myszka na kolanach nie zbyt wygodnie jest mi do klawierki siegac.Choc sam z tych klawiszy czesto i gesto korzystam to jednak te strzaleczki lubialem.Przezyje bez nich jak by co ,ot pytanie bylo czy sie da.

 

Nowy skin juz posiada ta opcje widze co cieszy.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...