Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Ze skorkami nie bedziemy szalec.

Jesli pojawia sie modyfikacje, przy ktorych bedzie potrzebna ingerencja w skorke to narobimy sobie tylko niepotrzebnej pracy.

Poki co, silnik praktycznie jest w wersji standardowej, wiec instalacja skinu nie rodzi wiekszego problemu. Jesli pojawia sie nowe skiny to zapewne i tak zrobimy wybor, tak aby docelowo zostal podstawowy + 2 lub 3 dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Dla mnie nowy styl trochę mało czytelny, owszem ładnie ale przydaly by się większe kontrasty jezeli chodzi o kolory i lepiej zarysowane krawędzie bo tak jak teraz jest to czasem nie wiadomo co się gdzie zaczyna, a gdzie kończy.

Odnośnik do komentarza

Wygląd jak wygląd. Bardzo podobał mi się stary design, był prosty i przejrzysty. Teraz jest troche mniej hardkorowy :) Ale ok, slorka Thoreau (jasny) daje rade. Moje jedyne zastrzeżenia:

 

- proszę o przywrócenie drzewka (np. Forum PSX Extreme> Microsoft> Xbox360) na dole strony. Chcąc wrócić bezpośrednio do strony głównej forum/podforum trzeba wrócić na początek strony żeby wcisnąć to drzewko. Przecież to bezsensu.. Było świetnie jak bylo takie samo na dole strony

 

-litości, nie róbmy tu wykopu z + i - pod każdym postem.

 

-licznik postów, nie znosze tego na innych forach, na co to komu..

Odnośnik do komentarza

Wygląd jak wygląd. Bardzo podobał mi się stary design, był prosty i przejrzysty. Teraz jest troche mniej hardkorowy :) Ale ok, slorka Thoreau (jasny) daje rade. Moje jedyne zastrzeżenia:

 

- proszę o przywrócenie drzewka (np. Forum PSX Extreme> Microsoft> Xbox360) na dole strony. Chcąc wrócić bezpośrednio do strony głównej forum/podforum trzeba wrócić na początek strony żeby wcisnąć to drzewko. Przecież to bezsensu.. Było świetnie jak bylo takie samo na dole strony

 

 

Lol, a czytać umiesz ? Jak chcesz wrócic na głowną - klikasz odpowiedni guzik, chcesz wrócić do kategorii - klikasz guzik... Nie trzeba scrollować na poczatek strony...

mi31xv.png

Odnośnik do komentarza

Wyglad to wyglad.Idzie sie czasem przyzwyczaic.

 

Dla mnie problemem jest brak przejrzystosci.Wszystko jest takie jakby na sobie,sa za male odstepy od siebie,nie wyraznie zaznaczone nowe posty w temacie i nie przeczytane wiadomosci.

Jest rowniez za mala granica miedzy tematami przyklejonymi a normalnymi.

Ogolny problem jaki tu widze to to ze wszystko sie na sobie zlewa.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi po kliknięciu w pomarańczowy kwadrat obok tematu, ten co przenosi od ostatniego przeczytanego posta nie działa? Jak klikam to przenosi mnie do pierwszego postu w temacie, chyba że odwiedziłem go po aktualizacji.

Moję propozycje:

 

*usunąć licznik postów

*zrobić odstęp między awatarem a resztą informacji

*usunąć system oceniania postów (zrobi się z tego drugi wykop)

*może lepiej by było przenieść ikonki dodaj przyjaciela i napisz pw pod awatar? Teraz wygląda to conajmniej nieestetycznie.

*przydałaby się jeszcze możliwość zwijania statystyk na dole (użytkownicy online, kto ma dziś urodziny itp)

Edytowane przez ArkejD
Odnośnik do komentarza

Lol, a czytać umiesz ? Jak chcesz wrócic na głowną - klikasz odpowiedni guzik, chcesz wrócić do kategorii - klikasz guzik... Nie trzeba scrollować na poczatek strony...

 

LOL, WTF, OMG, ślepy jesteś, hellooooł?!!! Kali nie czytać, Kali tylko pisać. Proponuje herbatkę ziołową albo streskupę jak masz takie ciśnienie.

 

A jak akurat chce wrócić dwa poziomy wyżej? np. z tematu Halo 3 w podforum achievements od razy do forum xbox360? Czy ta jedna linijka tekstu na stronie i tak przewalonej już tekstem zrobi komuś różnicę? W dodatku nie jestem jedyny który o to prosi..

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...