Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


BartIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Ogrywam Borderlandsy, jedno posiedzenie i już 10ty level wbity, strasznie wciąga ta gra.

 

Jeszcze zacząłem Metro 2033 które znalazłem pod choinką, fajna gra z super klimatem, do tego b. ładnie wygląda i ma świetne animacje przeładowania broni i ma fajne patenty z ładowaniem latarki czy tym zegarkiem. Aczkolwiek animacje postaci, mimika i skrypty trochę odbiegają od dzisiejszych standardów.

 

Przedwczoraj jeszcze kupiłem Trials Evolution na promocji, wczoraj łyknąłem z allegro Dead Space 2, a jeszcze czeka na ogranie Deus Ex. Dodać do tego multi Halo 4 i onyxowanie Hordy w Gears of War 3 (chce zdążyć do Judgment, zostało mi 1000 fal do zaliczenia) i mam w co grać do kwietnia co najmniej o_O Szczególnie że mam ochotę na calakowanie Borderlandsów, Metra i Dead Space 2, a może i jeszcze Deus Ex wpadnie.

Odnośnik do komentarza

Batman Arkham City

 

Po świetnym Arkham Asylum od razu rzuciłem się na kolejną część i co tu dużo mówić... nieustannie zbieram szczenę z podłogi. Nie sądziłem, że w już świetnej grze można aż tyle poprawić. Bawię się niesamowicie.

Odnośnik do komentarza

Mass Effect - wciąga jak diabli tylko jazda tym łazikiem to jakaś masakra.

Ya said it mate.

 

Naszło mnie znów na Gearsy 3. Dziś posiedziałem tyroszkę w multi i ło jeny jaki jestem zardzewiały po dwumiesięcznej przerwie. Zaledwie 3 z 6 meczów na moją korzyść.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Eternal Sonata - nie takiej fabuły się spodziewałem, ale zaskoczenie bardzo na +. Gra mam już lata na karku a wciąż wygląda świetnie i potrafi oczarować ferią barw i muzyką mistrza.

 

e:

@ mario4

 

Raczej, jak ktoś nie grał to polecam bo gre właściwie można wyrwać za free.

Edytowane przez Dud.ek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...