Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze że jestem biedakiem i wziąłem bieda edition xd

Te naklejki będą dorzucane tylko do wersji USA:

 

The PlayStation 4 standard edition of Persona 5 will include a bonus DualShock 4 controller skin in the Americas while supplies last, Atlus announced.

Read more at http://gematsu.com/2017/03/persona-5-ps4-standard-edition-includes-dualshock-4-controller-skin-americas#j4RTXFwC6WVoZZeW.99

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że tym razem nie będzie tak chu,jowego patentu z true endingiem, jak w czwórce, że gdy

nie odpowiemy prawidłowo na kilka pytań z du,py, to omija nas dungeon i dostajemy słabe zakończenie

 

 

Skończyło się tym, że potem musiałem szukać sposobu na true ending w necie i oczywiście nadziałem się na TEN spoiler xD. Wspaniałem uczucie grać w to 70h i przeczytać w necie, że X jest zabójcą.

Piona . Ja grając na ps2 byłem przekonany że zakończenie jest (pipi)owe.  Dopiero w necie doczytałem że źle wybrałem ale do tego czasu sprzedałem persone i ps2. Za to na vicie z poradnikiem powtórzyłem przygodę :D

Odnośnik do komentarza

Co do zakończenia Persony 4, ja po uzyskaniu takowego czułem, że coś jest nie tak (wieloletnie doświadczenie w erpegach nie pozwoliło mi spokojnie na to spojrzeć) i automatycznie wczytałem sejwa. Wybrałem inne odpowiedzi i bingo. Ale faktycznie, można się było naciąć, uważam, że twórcy troszeczkę tutaj przegięli.

 

A ja dalej rozglądam się dzisiaj za edycją kolekcjonerską. Jeśli do piątku takiej nie znajdę, zamawiam zwykłego steelbooka.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czyli jest kolejna szansa na koszulkę z Warcrafta do zwykłej edycji ;) Najlepsza była obsługa X-kom przy okazji Niera - tydzień po premierze dostaję telefon: "No jednak nie mamy dla Pana tej gry". No shieeeet :P

 

 

PS. Na Amazonie też chyba się przeliczyli z preorderami na steelbooka, bo czytałem, że części anulowali zamówienia podając bardzo dziwne wytłumaczenie, że produkt zawierał niebezpieczne substancje.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...