Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

 

 

Powiedz mi ragus jeszcze, ze skakanie stulejarzem z rogami po minecraftowych bloczkach jest lepsze od tego co masz w p5?

 

A co ma piernik do wiatraka? Sam czekam na P5, ale twoje niezdrowie podniecenie, że "persona ma wszystko" trochę zabawnie się czyta, gdy człowiek przypomni sobie na czym polega gameplay Persony.

Odnośnik do komentarza

Persona mimo wszystko jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek Atlusa i chyba też najbardziej mainstreamowa. Pewnie dzięki temu ceny niższe. Techland ostatnio coraz lepiej sobie poczynia z wydawnictwem. Super, kolejny mocny gracz u nas. Zyskamy na tym wszyscy. :)

Odnośnik do komentarza

Da sie gdzies w PL namierzyc kolekcjonerke czy trzeba zza granicy sciagac?

 

Co do grindu, grałem w P3 to tam grind byl okrutny, ale jako ze PSP to nie bylo zle, troche tu, troche tam i jakos to bylo, bałem sie jak to bedzie na stacjonarnej konsoli, bo nie chce mi sie cale dnie bić maszkar, ale podobno jest duzo lepiej wiec jak tylko skoncze Nier: Automata to moze sie wezme za Persone 5.

Odnośnik do komentarza

jak sie za duzo randkowalo lub zle rozlozylo tydzien, a za malo walczylo to guard na nic sie zdawal bo przychodzil taki boss, gdzie praktycznie kazdy jego atak to byl zgon z miejsca kogos z druzyny (albo bohatera czyli z miejsca game over) wiec musialo sie potem grindowac

Odnośnik do komentarza

Persona 4 na normal to żart na tle P3, o reszcie megatenów nie wspominając. Fakt, że zmęczone postacie nie uciekały z lochów sprawił, że do świata TV udałem się raptem kilka razy - w niektórych przypadkach za jednym posiedzeniem przechodziłem cały loch, i od razu opcjonalnego bossa. Miałem tym samym więcej czasu na social-linki i inne aktywności. Jak w ostatnim lochu zobaczyłem staty zbroi, które dostajemy ze skrzynek, to tylko się śmiałem i żałowałem, że nie zacząłem gry na Hard. No sorry, gra była banalna, a grindować to trzeba było chyba tylko, jeśli się chciało SL z Margaret podbić (afair był zależny od fuzji, a tym samym kasy, a mnie zawsze kasy brakowało).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mówcie mi więcej  :D zawsze zaciekawieniem spoglądałem na ranking poprzednich odsłon ale charakter pracy nie pozwalał poświecić odpowiedniego czasu na granie, ostatnio trochę się zmieniło i jak uda się zdążyć z Zeldunią do 4.04 to chce się przekonać samemu.To jeszcze zapytam. Czy zdążają się przypadki odbicia czy to pewniak nad pewniaki ? :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...