Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

no tak wiem, ale chodzi o te xp, które się w czasie misji zdobywa za pokonanie przeciwników.

Przeciez napisalem, potem xp sie nie nabija, czyli jak misja uzytkownika polega na zabiciu jakis przeciwnikow to za to nie dostaniesz doswiadczenia drugi raz. Musisz robic inne misje, albo zajbiac po za misjami.

Odnośnik do komentarza

no tak wiem, ale chodzi o te xp, które się w czasie misji zdobywa za pokonanie przeciwników.

Przeciez napisalem, potem xp sie nie nabija, czyli jak misja uzytkownika polega na zabiciu jakis przeciwnikow to za to nie dostaniesz doswiadczenia drugi raz. Musisz robic inne misje, albo zajbiac po za misjami.

 

Dzięki za rady. Już nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem, ale chodzi o to, że nawet za pierwszym razem jak pokonam powiedzmy 10 przeciwników w czasie misji to nie dostaję za nich punktów, tylko tę sumę za całą misję, czyli jakieś 50-100xp. Że za ponowne przejście się nie dostaje to wiem ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

ktoś wie ile dokładnie potrzeba miejsca na hdd, aby ściagnąć ją z psn? plik zajmuje 15GB, na dysku udało mi się uzyskać 26GB wolnego miejsca i dalej nie chce się zassać "There is not enough free space on the system storage". w środę będzie już niedostępna dla plusowców i chcę zdążyć do tego czasu :\

Odnośnik do komentarza

Musisz mieć dwa razy tyle miejsca ile zajmuje gra, czyli w przypadku inFamous 2 to będzie 30 GB. Ale to trochę dziwne, że nie chce ściągnąć gry. Taki komunikat powinien wyskoczyć raczej przy próbie instalacji.

 

PS. InFamous 2 będzie w PS+ przez rok ;)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Item available for members to download until: 04/07/2012. Zresztą tak jest przy tych wszystkich większych freebies, że do 4 lipca. Kurczę, to jak to jest? Wywaliłem już VF5 i Oddworld i większość danych z dysku, żeby pobrać nowego Cole'a. Nie chcę poświęcać Warhammera. Na pewno jest to do pobrania przez cały rok? :)

 

ps. jeśli tak to są gdzieś na necie daty, do kiedy można pobrać dany tytuł?

Odnośnik do komentarza

http://blog.eu.plays...-6th-june-2012/

 

Przy inFamous 2, Motorstormie i LBP2 jest napisane, że będą dostępne przez 52 tygodnie (rok). 4 lipca zniknie VF5, a 18 lipca lecą Warhammer i Chime. Oczywiście nawet jak nie będą już dostępne w zakładce PS+ to i tak będziesz mógł je ściągnąć ponownie póki jesteś abonentem (jeśli je wcześniej pobrałeś gdy były dostępne :P).

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

przeleć sie po mapie i wróć za jakis czas, pozabijaj znowu. albo może to być misja która aktywuje sie wraz z rozwojem fabuły/po zrobieniu innych misji

Fabula juz ukonczona,to jest ostanie miejsce gdzie wladze ma przeciwnik. przelece sie po mapie i wroce za jakis czas moze zadziala.

Odnośnik do komentarza

przeleć sie po mapie i wróć za jakis czas, pozabijaj znowu. albo może to być misja która aktywuje sie wraz z rozwojem fabuły/po zrobieniu innych misji

Fabula juz ukonczona,to jest ostanie miejsce gdzie wladze ma przeciwnik. przelece sie po mapie i wroce za jakis czas moze zadziala.

Zabij w tym miejscu paru typków, a aktywuje się tam misja z paczką.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Nie chcę Cię zrażać do gry ale... nie :) Tornado jonowe jest najlepiej wyglądającą mocą jaką Cole nabędzie. Późniejsze moce są niestety mniej efektowne. Wprawdzie Burza Jonowa i Jonowe Wysysanie są prawie tak samo fajne jak tornado ale reszta już nie bardzo. Ale to jest moja opinia i możliwe, że Tobie się spodobają. Cóż więcej dodać, graj dalej :D

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Czy jakaś duszyczka miała styczność z tym dwupakiem? Okładka jest dwujęzyczna, ale nie wiem czy instrukcje nie będą wyłącznie po francusku. Szukam obu Infamousów, no i trafił się taki pakiet - idealna opcja dla mnie, zamiast zamawiania dwóch osobnych gier. Pytam tu czy ktokolwiek wie, ale czekam oczywiście też na potwierdzenie sprzedawcy.

acxd4f7injg8.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie trawię polskich dubbingów ;) Beyonda, Unchartedy, Hitmana - przechodziłem po angielsku i tylko takie są słuszne. Polskie głosy są zbyt "swojskie" i czuję się, jakbym oglądał serial w TV (z tym idealnie czystym, klarownym, studyjnym recytowanym głosem, nieważne czy postać dyszy i biegnie, czy jest w jaskini czy w małym pokoju)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...