Skocz do zawartości

PSX Extreme #147


Rekomendowane odpowiedzi

okladka_pe_147A.jpg

okladka_pe_147B.jpg



Cena 7,99

 

 

 

Numer dostępny od 20.10 (wtorek)

 

 

Tym razem krótko. Numer trafił już do kolporterów. Prenumerata została już również wysłana.

Feni

 

Mówi się, że końcówka roku będzie należeć do trzech tytułów: Modern Warfare 2, Assassin?s Creed 2 i Uncharted 2. Tego ostatniego zrecenzowaliśmy w tym numerze, przekonując się na własne oczy, że gra faktycznie zasługuje na miano hitu tej jesieni, a zarazem najładniejszej gry na obecne systemy. Naughty Dog zdało test wzorowo, a za miesiąc zobaczymy, czy równie dobrze odrobili swoje zadania Infinity Ward i Ubisoft Montreal. Prawdziwy test czeka przede wszystkim wydawców pompujących w te tytuły ogromne budżety i oczekujących określonych zysków, które zadecydują o przyszłych projektach. Innymi słowy, od tych trzech gier zależeć będzie, w co zagramy za kilkanaście miesięcy. Tak to wygląda z bardziej ekonomicznego punktu widzenia. Historia dowodzi, że Gracze niekoniecznie sięgają po najlepsze gry - miejmy nadzieję, że w tym przypadku się to nie sprawdzi. Oby. Bo przecież nie chcemy grać tylko w Minisy:).

 

Oprócz jednego tytułu AAA dział recenzji kryje kilka perełek. Zdziwicie się, ale jednym z nich jest EyePet. Co prawda już zeszłomiesięczna relacja z Kolonii zdradzała, że kamerkowy zwierzak potrafi zauroczyć nawet ?dużych chłopców?, ale żeby aż do tego stopnia? Ciężko w to uwierzyć, ale nasz specjalista od rocka, Butcher, zrezygnował z Brütal Legend i wybrał do testów EyePeta. Tamagotchi XXI wieku wygrało ze skórami, dziarami i rockowymi klimatami. Butcher, przyznaj się, komu się bardziej gra podobała, córkom czy Tobie:)? Tym sposobem przygody Eddiego Riggsa powędrowały do Kosa, który w tym miesiącu miał wyjątkowo rockowy line-up, testując również Guitar Hero 5 i Beatlesów. Activision Blizzard może sobie pluć w brodę, że ponad rok temu nie zatrzymało przy sobie Tima Schafera, który ze swoim mocno pokręconym i ostrym wówczas Brütal Legend poszedł do EA. Ci poddali grę lekkiemu tuningowi, dogadali się z poprzednim wydawcą i tym sposobem przygoda Eddiego wylądowała w naszych czytnikach - i jest jednym z najlepszych tytułów końca roku. Ostatnim rodzynkiem działu recenzji jest Forza Motorsport 3, która zgodnie z oczekiwaniami okazała się wyjątkowo udaną propozycją dla wszystkich, większych i mniejszych fanów czterech kółek.

 

Premiery dopisały - recenzje to mocny punkt programu, ale nie jedyny. W zapowiedziach mamy dla Was garść playtestów prosto z Tokyo Game Show, gdzie zaprezentowano kilka nieogranych przez nas kodów, choćby nową demówkę Final Fantasy XIII czy Dead Rising 2. Poza tym startujemy z turniejem NfS: Shift (szczegóły na stronie 55) oraz testujemy nowe modele konsol Sony - PS3 ?Slim? i PSP Go, ten ostatni wraz z nową usługą Minis, czyli prostymi i tanimi gierkami dystrybuowanymi w sieci. Ural wyjaśnia, czym się różni Minis od App Store i czemu założenie SCE nie sprostało jego oczekiwaniom. Dział Pocket w tym miesiącu rozpieszcza przede wszystkim posiadaczy DS-a, ale PSP nie zostało na lodzie... choć może i zostało, ale bardziej dosłownie - z MotorStorm Arctic Edge. Zapraszam do lektury. ? [sciera@psxextreme.pl]

 

 

 

TGS 2009

DEAD RISING 2

FINAL FANTASY XIII

NINETY-NINE NIGHTS 2

QUANTUM THEORY

RESONANCE OF FATE

 

 

CO NOWEGO

CRACKDOWN 2

LEFT 4 DEAD 2

NIER

RESIDENT EVIL: THE DARKSIDE CHRONICLES

 

 

PLAYTEST

ASSASSIN'S CREED 2

 

 

HARDKOR

GRACZPOSPOLITA

HISTORIA SNK PLAYMORE

OD GRACZA DLA GRACZY

OKIEM MANIAKA

PEŁNOKRWIŚCI BOHATEROWIE

POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI - NEO GEO

SZMUGLER

TO BYŁO GRANE

Z EKRANU NA PAPIER

 

 

WARTE UWAGI

DS A GRY RPG

LOKALIZACJE 2.0

MINIS

REGION FILMOWY

TEST NOWEGO MODELU PS3

TEST PSP GO

TURNIEJ NEED FOR SPEED SHIFT

ZGRENTGEN - INFAMOUS VS PROTOTYPE

 

RECENZJE

 

PS2

FIFA 10

MANA KHEMIA 2: FALL OF ALCHEMY

TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES: S-U

 

PS3

BEATLES: ROCK BAND, THE 32

BRÜTAL LEGEND 36

EYEPET 58

FIFA 10 63

GUITAR HERO 5

MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 2: FUSION

MINI NINJAS

NBA LIVE 10

NINJA GAIDEN SIGMA 2

TRINE (GBT)

UNCHARTED 2: AMONG THIEVES

WET

 

X360

BEATLES: ROCK BAND, THE

BRÜTAL LEGEND

DEFENSE GRID: THE AWAKENING (GBT)

FIFA 10

FORZA MOTORSPORT 3

GUITAR HERO 5

MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 2: FUSION

MINI NINJAS

NBA LIVE 10

RISEN

TOUR DE FRANCE 2009 (GBT)

WET

 

Wii

BEATLES: ROCK BAND, THE

CURSED MOUNTAIN

DEAD SPACE EXTRACTION

MINI NINJAS

MYSIMS AGENTS

SPORE HERO

SPYBORGS

TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES: S-U

 

POCKET

COLIN MCRAE: DIRT 2

FLIPNOTE STUDIO

FOSSIL FIGHTERS

JAKE HUNTER DETECTIVE STORY: MOTP

KINGDOM HEARTS 358/2 DAYS

MARIO & LUIGI: BOWSER'S INSIDE STORY

MOTORSTORM: ARCTIC EDGE

PROFESSOR LAYTON AND PANDORA'S BOX

SCRIBBLENAUTS

Odnośnik do komentarza

Czemu nie ma recki PES'a?

 

Z drugiej strony może i dobrze (recka Fify w wykonaniu Kosa była nierzetelna ewidentnie, domniemywam, że powodem był pospiech w ogrywaniu tytułu, co by zdążyć przed zamknięciem nr)

 

 

Ps- nie mogę się doczekać nr :rolleyes:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

kurde obie okladki ciekawe (tzn z ciekawych gier) , bedzie ciezko wybrac ;p

 

ciekawi mnie recenzja uncharted 2, czyżby znowu 8- jak w wypadku mgs2 ? XD

 

no i recka motorstorma ktory wychodzac w podobnym terminie co GTpsp pozamiatał ostro swojego ospałego wyscigowego brata , ciekawe czy bedzie to widac w recenzji (bo recka GT psps byla troche nazbyt optymistyczna;p)

Odnośnik do komentarza

Panowie Zgredzi martwi mnie zniknięcie Zgrentgena, który moim zdaniem był strzałem w 10. Może logiczne byłoby odpalenie Zgrentgena w okresie ogórkowym...ale zapowiada się, że w przyszłym roku tenże się nie szkuje...

 

EDIT: ok, mea culpa, nie dojrzałem - przepraszam i dzięki za zgrentgen :)

Edytowane przez Marchi
Odnośnik do komentarza

No, no numer zapowiada się w końcuuu grubo. Mam nadzieje że, dorwę okładkę z U2.

 

Po za tym playtest AC2, zgrentgen, test slimki, recka BL, Forzy 3(ciekawe kto pisał), recke U2(oby 10).

 

Tylko brakuje mi recenzji Pes-a 10.

ja jeszcze liczyłem na recke OP2 DR w końcu gierka miała premiere 8.10. Nie ukrywam że liczyłem także na recke Tekkena 6 bo... premiera już za kilka dni :) Ale i tak będzie co czytać.

Odnośnik do komentarza

Tym razem naprawdę nie mogę się doczekać! Uwielbiam testy sprzętu. W ogóle dział WARTE UWAGI rzeczywiście jest jej wart. Poza tym recki mocno wyczekiwanych przeze mnie gier. Ciekaw jestem opinii nt. Colina na PSP - mało na jego temat czytałem - i dobrze. Choć pewnie szału nie ma. Okładki spoko, ale wolałbym tą z U2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...