Skocz do zawartości

PSX Extreme #147


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy numer.. :) najbardziej podoba mi się recenzja Uncharted 2 by Kali. Prawie całkowicie się z nim zgadzam. Tylko notę dałbym 10/10. Bo jak taka gra jej nie otrzymała to prawdopodobnie już żadna inna ( z innej dziedziny) też już nie dostanie bo ... w jakiś sposób będzie odtwórcza :( i będzie bazowała na pomysłach innych.

A ta (Uncharted 2) ma to coś, co napisał Kali; mianowicie: nie trzeba grać, wystarczy patrzeć jak ktoś gra w tą grę, to tak jakby oglądać naprawdę dobry film - moja żona to potwierdza ::). Gratulacje dla Naughty Dog :)

W ciemno można kupować ich gry .

.

.

ja już wyczekuję na pierwszą oficjalną wzmiankę o trzeciej części bo nieoficjalna jest zawarta w wywiadzie z panami z w/w studia przy okazji recenzji gry

Dla mnie 10/10.. i dodajmy do tego miód, który płynie z trybu multi - z niejednej pasieki by tyle nie zebrał :)

 

 

piciu12-79.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem do domu z nowym numerem "psxextreme"(trafił mi się z okładką "U2AT"-wszędzie huczy i gwiżdże od tego tytułu-tv, prasa, ale się nie dziwię). Teraz zdarza mi się od czasu do czasu kupić extrima(kiedyś systematycznie) i przypomnieć swoje stare hobby, ale teraz nowy numer nie powoduje już u mnie takiego radosnego ożywienia, chociaż obadawszy okładkę i kilka pierwszych stron(oprócz niektórych recenzji, najbardziej zainteresował mnie test ps3 slim i psp go), ten numer-11/09, robi niemałe wrażenie i być może pomoże mi wykrzesać w sobie dawny, silny zapał do gier, aby włączyć na dłużej konsolę.

Pozdrawiam dojrzałych pasjonatów gier, którzy lubią je na każdą konsolę(nie tylko tą swoją) :)

Odnośnik do komentarza

Czy dostaliście już prenumeratę? Bo to mój pierwszy numer który miał przyjść z prenumeraty a w skrzynce pusto.

 

Dzis nie bylem w redakcji i tez nie mam numeru :). Listonosz byl, prenumeraty - nie ma. Cool.

 

sciera

Misterze Ścierowy , gdzie recka Operation Flashpoint 2 ...?

 

Nie ma, bo nie bedziemy robic recek na bazie 2 dni grania - a tyle czasu mielismy od momentu otwarcia serwerow. Ta gra zapowiadala sie na mocny kombajn w sieci, dlatego tez zdecydowalismy sie pograc dluzej i napisac rzetelny test. Ja nie wiem jak niektore serwisy napisaly recki w dzien premiery. Napisac napisali... ja moge napisac recke na bazie shotow z gry.

 

Ale pociesz sie. Wiele nie straciles :P. Spoileruje.

 

sciera

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...