Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalna aplikacja to chyba nie, tylko jakieś mody. Jest itube (playtube) ale usunięty z Playa, jest za darmo na amazonie, świetnie działa, robi też cache i działa w tle. Można też playlisty robić. Używam od kilku lat.Get PlayTube FREE (iTube) from the Amazon Appstore. Check it out - http://amzn.to/Iba5Wc

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Jakos ten nowy HTC do mnie nie przemawia za sprawa specyfikacji/ceny, design sciagniety z iP6/s :)

meanwhilehtc.gif?utm_source=designernews

 

 

 

Za naprawe ekranu w Z2 zaplacilem 230 euro i 3 tygodnie czekania. Juz nigdy wiecej telefonow Sony. Nakladka jest strasznie nijaka,nic swiezego w designie,nie wygodny.Co do plusow to bateria calkiem OK na staminie no i szybkosc dzialania

 

W grudniu zamierzam wymienic na iP6s lub Galaxy S6 Edge Plus. Musze w nastepnym tygodniu podjechac do sklepu i pobawic sie telefonami.

 

Jeszcze jedno, smartwatch Moto 360 bedzie dzialac z iP6s ? Czy te screen protectory chronia telefon podczas upadku ?

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Design sciagnietg z ip ? A ktora to firma z jablkiem w tle wprowadzila aluminiowe plecki z plaztikowymi paskami, ktore byly juz przed IP ?

 

Marketing i pranie mozgu przez apple robi robote, wszyscy twierdza ze wszyscy tylko od nich zgapiaja lmao. Czekam az wyjdzie IP premium z drewnianymi plecami i pojawia sie glosy, ze inni zgapiali jeszcze przed wyjsciem iphona bo to taka troche gadka jest wlasnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dostałem na gwarancji nowy telefon juz z aktualizacja, której nie robiłem na swoim starym telefonie i  jest ZONK.

Kiedy dzwonie do kogoś, telefon wchodzi mi w stan czarnego ekranu, którego nie można nigdzie wyłączyć   :facepalmz:  Jedyna słuszna opcja to opcja zakończenia rozmowy przez wciśniecie przycisku power. Nawet wybudzenie nie pomaga, bo raz działa, a drugi nie. Tez Tak macie ? Tel to Sony Xperia Z3 Compact. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Chłopaki bo aż mi głupio. Mam N7 2012 z A4.3 na pokładzie. Nie mam roota i chcę go uzyskać. Przez fastboot instaluję sobie CWM, stamtąd jakieś SuperSU 2.46 od Chainfire. Reboot i roota nie ma. Co jest grane?

Oczywiście bootloader odblokowany.

Odnośnik do komentarza

Nigdy więcej pie,rdolonej Xperii. Zbił mi się tył w Z3 - wymieniłem. Wyciągam telefon ZE SPODNI A TAM A ZNOWU PAJECZYNA KU,RWA XDDDDD

 

 

Od noszenia w spodniach. Pie.rdolę to zaraz go chyba oddam w jakimś komisie i wracam do ajfona. Szkło w tym badziewiu pęka od spojrzenia.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Chłopaki bo aż mi głupio. Mam N7 2012 z A4.3 na pokładzie. Nie mam roota i chcę go uzyskać. Przez fastboot instaluję sobie CWM, stamtąd jakieś SuperSU 2.46 od Chainfire. Reboot i roota nie ma. Co jest grane?

Oczywiście bootloader odblokowany.

 

Wrzuć TWRP. Niektóre romy mają w opcjach deweloperskich mają ochronę partycji systemowej, ale stockowy to chyba nie.

 

Ale na powaznie - TWRP 4 tha win! Nic innego nie stosuję.

 

Czemu A4.3?

Odnośnik do komentarza

No mi parę razy dupę uratowało + jak nie masz karty (a nexus nie ma) to można też podpinać urządzenie pod USB i montować na zwykłym windowsowym driverze. Bardzo fajna rzecz. Oczwiście lepiej przez Fastboot ale nie każde urządzenie działa w nim dobrze (cześć Samsung, cześć Sony). 

Odnośnik do komentarza

Nigdy więcej pie,rdolonej Xperii. Zbił mi się tył w Z3 - wymieniłem. Wyciągam telefon ZE SPODNI A TAM A ZNOWU PAJECZYNA KU,RWA XDDDDD

 

 

Od noszenia w spodniach. Pie.rdolę to zaraz go chyba oddam w jakimś komisie i wracam do ajfona. Szkło w tym badziewiu pęka od spojrzenia.

Dlatego nie kupię Z3 Compact, bo za dużo takich historii i jak masz pecha, to się robi jak piszesz.

 

Co za kretyn wymyślił wykańczanie telefonów jakimiś materiałami, które może wyglądają fajnie, ale uszkadzają się bez powodu. Daliby plastik zamiast szkła i koniec problemów.

Odnośnik do komentarza

Nigdy więcej pie,rdolonej Xperii. Zbił mi się tył w Z3 - wymieniłem. Wyciągam telefon ZE SPODNI A TAM A ZNOWU PAJECZYNA KU,RWA XDDDDD

 

 

Od noszenia w spodniach. Pie.rdolę to zaraz go chyba oddam w jakimś komisie i wracam do ajfona. Szkło w tym badziewiu pęka od spojrzenia.

 

A NIE MOWILEM ? Ja tak samo juz nigdy wiecej xperii, to takie (pipi) ze ho ho. 230 euro placilem za zbity ekran, teraz jedynie czekac jeszcze z jeden do dwoch tygodni na mojego zamowionego iPhone 6s..

Odnośnik do komentarza

Design sciagnietg z ip ? A ktora to firma z jablkiem w tle wprowadzila aluminiowe plecki z plaztikowymi paskami, ktore byly juz przed IP ?

 

Marketing i pranie mozgu przez apple robi robote, wszyscy twierdza ze wszyscy tylko od nich zgapiaja lmao.

Widziales moze jak bedzie wygladal nowy HTC One X9 ? Identycznie jak Nexus 6P, no i co ? Juz nie wiedza co ze soba zrobic. HTC xD

Odnośnik do komentarza

Zawsze w USA się traci, w Europie jako konsument jakby ci odmówili naprawy możesz się ostro kłócić i raczej klękną. Jak padnie ekran czy płyta to raczej wymienią bez gadania. W Europie były wyroki jakichś trybunałów arbitrażowych w sprawie takich rzeczy.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1998801

Odnośnik do komentarza

K,urwa, coś z tym TWRP może być na rzeczy, chyba nigdy CWM na N7 nie używałem.

 

4.3 bo nic wyżej nie jest używalne na tym staruchu xD. Już nawet Android Billie Jean działa kiepściutko.

 

Dzięki cumple. Na razie ogarnąłem sobie jakimś total commanderem który montuje penka jako jakiś dysk sieciowy RO i od biedy da się coś na pamięć wewnętrzną zgrać. Ale root i stick mount to docelowa opcja.

Odnośnik do komentarza

 

Design sciagnietg z ip ? A ktora to firma z jablkiem w tle wprowadzila aluminiowe plecki z plaztikowymi paskami, ktore byly juz przed IP ?

 

Marketing i pranie mozgu przez apple robi robote, wszyscy twierdza ze wszyscy tylko od nich zgapiaja lmao.

Widziales moze jak bedzie wygladal nowy HTC One X9 ? Identycznie jak Nexus 6P, no i co ? Juz nie wiedza co ze soba zrobic. HTC xD

 

 

Ale o co ci chodzi bo nie za bardzo rozumiem ? Ja nie jestem fanem zadnej marki telefonow, kupuje to co mi sie w danym momencie podoba i jest dla mie odpowiednie i je bie mnie zup elnie czy htc cos wie o sobie czy nie wie. Jakies problemy masz chyba ze soba.

Odnośnik do komentarza

K,urwa, coś z tym TWRP może być na rzeczy, chyba nigdy CWM na N7 nie używałem.

 

4.3 bo nic wyżej nie jest używalne na tym staruchu xD. Już nawet Android Billie Jean działa kiepściutko.

 

Dzięki cumple. Na razie ogarnąłem sobie jakimś total commanderem który montuje penka jako jakiś dysk sieciowy RO i od biedy da się coś na pamięć wewnętrzną zgrać. Ale root i stick mount to docelowa opcja.

 

Na wrzuciłemn CM12.1 na gruchoty typu Galaxy Tab2 i Galaxy S3 Mini - odżyły. Lilipop i ART dają kopa, zastanów się. Stare Andki są wolniejsze, poważnie.

 

Jak patrzę na filmiki to nic nie tnie, tu jest CM ale jakiś tam Lolipop też jest. Ważne - zrób sobie kopię danych i wrzuć na świeżo - to zawsze daje lepsze rezultaty. Jak osobiście czekam na XPOSED na Andka M i wrzucam go jak tylko wyjdzie, developer wspomniał, że powinno się udać w tym tygodniu. Ostatnio bawiłem się znowu KitKatem na jakimś starym sprzęcie - maskara. Dalvik jest upośledzony w porównaniu do ART - różnica jest ogromna. Nawet Moto G żony ostro przyspieszył na nowym sofcie. Tylko wrzucaj 5.1 albo CM 12.1. 5.0 ma dużo bugów (szczególnie stockowy). CM na Nexusa zawsze jest niezłej jakości bo mogą bezpośrednio czerpać z AOSP więc wielu błędów nie będzie. A jak chcesz stickmount to tam nie musisz - kernel montuje USB sam jak 90% innych urządzeń. Nie wiem dlaczego akurat to google blokuje u siebie. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...