Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Horizon ogólnie doczekał się małej obniżki na 169 zł. A jak jeszcze ktoś ma 17 zł rabatu, które Steam przyznaje w ramach aktualnej promocji to nie wychodzi tak źle. A jak ktoś ma pieniądze z kart, to jeszcze lepiej.

 

Jest też opcja na Epic Games Store, gdzie po premierze można grę kupić za bodajze 130 zł z kodem rabatowym.

 

Death Stranding jednak zwróciłem, otrzasnalem się. :D

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Chodzi o to, że to dość stara gra i pomimo, że jest nowością na PC to jej edycja kompletna kosztuje 180zł. Mający już rok Death Stranding kosztuje jak nowiutka gra.

Roznica jest taka ze DS dalej kosztuje pelna cene 289 zl na psstore. MSRP Horizon mocno spadl od czasu premiery.

Odnośnik do komentarza

PC to inny rynek niż konsolowy, tu już od lat króluje cyfra i pozostaje jedynie dilować z tym albo odbić się i lecieć na promocjach/cebulowych darmówkach. Głową muru nie przebijesz, klawiaturą nie zawrócisz pudełek, czy jak to tam leciało

Odnośnik do komentarza

@Paolo de Vesir latasz po tematach i ujadasz jak bardzo cena ci nie leży, i czy brać bo cyfra, a to stara gra itd. Nikt ci nie doradzi i nie rozwiąże tego problemu za ciebie. To dla ciebie gra musi być warta tych pieniędzy, i to ty musisz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie.

 

Rynek PCtowy to częste promocje, więc ZAWSZE i przy KAŻDEJ grze będzie tak, że jeżeli ci się nie śpieszy to kupisz taniej, a jeżeli jesteś super cierpliwy to wyrwiesz na w jakiś grubych promocjach/bundlach za dosłownie grosze.

 

Niestety za nowości trzeba płacić pełną cenę i odsprzedać ich nie możesz. Sam musisz podjąć decyzję czy warto.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak jest. Wiedziałem o tej grze/serii praktycznie od początku i zawsze gdzieś tam z tyłu głowy było, że kiedyś chętnie zagram. Minęło tyle lat i dopiero teraz kupiłem. 

Co mnie zdziwiło - wkręciłem się nawet w historię i z zaciekawieniem oglądam te cutscenki. A sama rozgrywka to poezja. Te kombosy. :obama:

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.07.2020 o 10:42, Paolo de Vesir napisał:

 

No tak po prawdzie to dla mnie początki grania PC-towego i mam lekkie opory aby wydawać pełną cenę za roczny tytuł, tym bardziej w cyfrze.

To raczej nie ma nic wspolnego z platforma pc, na switchu tak samo za paro letnie indyki z pc ktore sa juz za grosze albo byly w bundlach wolaja grubo ponad stowe.

 

Wlasnie sprawdzilem ile kosztuje wiedzmin na switchu. 230 za gre z 2015 XDD. Teraz na steam jest jakos 40 zl za goty

Edytowane przez Chewie
Odnośnik do komentarza

Ja dalej kupuję chociaż nie mam ostatnio czasu grać. Mam przyjemność z tego a dwa kupuję tytuły które już niżej nie spadają i od kilku przecen są mniej więcej na tym samym poziomie. Z tym ,że czyszczę tytuły z listy czyli gierki które przynajmniej odpalę. Wyleczyłem się z dodawania gier darmowych w które nie zagram jak i kupowaniem gier w które może kiedyś zagram jak będę miał za dużo wolnego czasu. 

 

Kupiłem gierki za 100 zł żeby dostać jeszcze tą dodatkową jednorazową zniżkę ~20 zł. Wiec wiele nie wydałem a kilka gier kupiłem które na pewno ogram kiedyś tam. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja już nawet pousuwałem z konta Steam te wszystkie darmówki, które przez lata się uzbierały. Zostało mi 96 gier, które albo dawno ograłem, chociaż spróbowałem, albo zamierzam w niedalekiej przyszłości.

 

I też zwykle nie biorę udziału w wyprzedażach. Tylko tym razem się skusiłem i to po długim namyślaniu. Mało co mnie ostatnio interesuje. Jak już to platformówki, metroidvanie albo slashery, czyli gry przy których nie muszę śledzić fabuły i nie zajmują mi 50-100 godzin. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem tylko 428: Shibuya Scramble i Lorelai. O jednej grze słyszałem dużo pozytywów i trzeba  w końcu ograć jak tak tanio na pc a drugie kolega mi polecił :) Też mało już kupuje bo nawet do końca prezentów z grudnia nie ograłem. Plus game pass i premiery gierek non stop czas zabierają. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.07.2020 o 12:52, Bigby napisał:

Ja już nawet pousuwałem z konta Steam te wszystkie darmówki, które przez lata się uzbierały.

Ale wiesz, że tak naprawdę ich nie usunąłeś z konta, tylko z listy gier i w dowolnym momencie możesz je przywrócić? ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bigby napisał:

Pewnie trzeba zgłosić się do Valve o przywrócenie licencji?

Właśnie nie. Klikasz pomoc->pomoc techniczna->wpisujesz tytuł gry->"produktu nie ma w mojej bibliotece"->"przywróć uprzednio usunięty pakiet na moje konto".

Trochę bez sensu to, bo jest przecież opcja ukrywania gier.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...