Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie, to głupie pytanie, ale po prostu zgłupiałem. W promocji widzę Portala 2 za 7,19, ale też i Portal bundle, który wyświetla mi się w cenie 5,39, ponieważ mam już jedynkę w bibliotece. Nie czaję - mam opcję, żeby kupić drugą część taniej, bo mam pierwszą, ale tylko w wypadku, gdy zdecyduje się na tego bundle'a, a nie na pojedynczą część?

 

Cholera, łeb mnie boli :D

 

Okej, sam steam o tym informuje :facepalm:

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

No więc na pierwszy rzut wziąłem trzeci sezon The Walking Dead, Spyro i Outer Wilds. Pierwsze ukończyłem przez weekend i tak jak poprzednie sezony bardzo mi się podobało. W Spyro pograłem przez jakieś 2 godzinki, no i wszystko spoko, grafika świetna, relaksujący tytuł, ale...trochę nudny. Chyba jednak oczekiwałem większego wyzwania i czegoś co by mnie trzymało przy grze. Poszedł zwrot.

 

W Outer Wilds też spędziłem 2 godziny i wrażenia całkiem niezłe, ale potem zdałem sobie sprawę że ssę jeśli chodzi o zagadki i wolę nie żałować gdy po kolejnych 2-3 godzinach (a gra ponoć starczy na około 20 godzin) przestanie mnie to interesować. Także następny refund.

 

Trzeba próbować inne tytuły. :kaz:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Zakupy skończone. Ostatecznie wziąłem Cupheada (z którym już spędziłem intensywne 3 godziny), Preya, Yakuzę 0 (wiem, że jest na GP, ale chciałem na "własność") oraz Bayonettę, bo tanio i jestem ciekaw tej serii. Do tego Horizon Zero Dawn, ale to już poza promocją.

 

Przy okazji ponownie gram w Alana Wake'a - zbliża się drugi dodatek do Control, więc trzeba sobie odświeżyć historię. I Psychonauts przed tegoroczną (?) premierą dwójki.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Bigby napisał:

Zakupy skończone. Ostatecznie wziąłem Cupheada (z którym już spędziłem intensywne 3 godziny), Preya, Yakuzę 0 (wiem, że jest na GP, ale chciałem na "własność") oraz Bayonettę, bo tanio i jestem ciekaw tej serii. Do tego Horizon Zero Dawn, ale to już poza promocją.

 

Przy okazji ponownie gram w Alana Wake'a - zbliża się drugi dodatek do Control, więc trzeba sobie odświeżyć historię. I Psychonauts przed tegoroczną (?) premierą dwójki.

Stary zwróć to ja ci dobrze radzę. Ograsz jak będzie w promo za rok czy dwa. Za pełną cenę się nie opłaca. wiem co mówię bo własnie próbuje to ograć a kupiłem za 40 zł xd

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MBeniek napisał:

MI SIĘ NIE PODOBA TO TOBIE TEŻ NIE MOŻE SIĘ PODOBAĆ!!!!111!!!!

Pisałem tylko że nie warto za pełną cene :) ale już w temacie tej gry doczytałem że @Bigby ograł na ps4 i teraz gra ponownie. Także nie było tematu. Ja z zasady uważam niezależnie jak bardzo mi by się gra podobała że za porty gry sprzed kilku lat nie warto dawać pełnej ceny. Dotyczy to gier zarówno wychodzących po latach na pc jak i tych wychodzących po latach na konsolach z pc :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, jak działają te zwroty na Steamie? Jeśli kupię jakiś tytuł po jego premierze i mi nie podejdzie to mogę go zwrócić bez problemu? Wciąż zastanawiam się nad Death Stranding, ale chciałbym zobaczyć jak poradzi sobie z tym mój komputer.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Panowie, jak działają te zwroty na Steamie? Jeśli kupię jakiś tytuł po jego premierze i mi nie podejdzie to mogę go zwrócić bez problemu? Wciąż zastanawiam się nad Death Stranding, ale chciałbym zobaczyć jak poradzi sobie z tym mój komputer.

Tak, możesz zwrócić do dwóch tygodni jeśli nie grałeś w grę dłużej niż 2h.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Panowie, jak działają te zwroty na Steamie? Jeśli kupię jakiś tytuł po jego premierze i mi nie podejdzie to mogę go zwrócić bez problemu? Wciąż zastanawiam się nad Death Stranding, ale chciałbym zobaczyć jak poradzi sobie z tym mój komputer.

masz chyba 2 tygodnie na zwrot ale nie możesz zagrać więcej jak 2 h. Sam z tego korzystałem kilka razy. W przypadku ds będzie trudno bo przez te 2 h nie posmakujesz za bardzo rozgrywki a będziesz oglądac mase filmów. tak naprawdę rozgrywka zaczyna się na poważnie od zdobycia 

Spoiler

motocyklu

a to chyba nastepuje po minimum 5h xD

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim.:lapka: Raczej zależy mi żeby zobaczyć czy w ogóle mój komputer poradzi sobie z tą grą, bo jeśli nie to przeczekam w sumie do następnej generacji.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, blantman napisał:

Pisałem tylko że nie warto za pełną cene :) ale już w temacie tej gry doczytałem że @Bigby ograł na ps4 i teraz gra ponownie. Także nie było tematu. Ja z zasady uważam niezależnie jak bardzo mi by się gra podobała że za porty gry sprzed kilku lat nie warto dawać pełnej ceny. Dotyczy to gier zarówno wychodzących po latach na pc jak i tych wychodzących po latach na konsolach z pc :)

 

Gierka nie ląduje w pełnej cenie na premierę. Nikt też nie będzie wydawał gry w cenie na jakiej jest na PS4 bo tam gra już dawno na siebie zarobiła i jest zwyczajnie w innej cenie. Jak im się zwróci trochę hajsu który zainwestowali w port szybko spadnie do ceny z PSN. Trzeba też patrzeć na jednoplatformowców, ogromnej liczbie osób wystarcza jedna platforma do grania. Na premierę celują w takie osoby. Raczej nie myślą o osobach które grają na PS4 i PC. 

 

Sam kupię jeszcze raz żeby ograć dodatek ale jak spadnie poniżej 100 zł, celuję pierwsza promka. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ludwes napisał:

No jak ktoś bardzo chce zagrać w te gre, a gra tylko na pc, to podejrzewam, że chuy go obchodzi, że musi wydać pełna cenę, bo dla niego ta gra jest nowa. 

 

No tak po prawdzie to dla mnie początki grania PC-towego i mam lekkie opory aby wydawać pełną cenę za roczny tytuł, tym bardziej w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

No tak po prawdzie to dla mnie początki grania PC-towego i mam lekkie opory aby wydawać pełną cenę za roczny tytuł, tym bardziej w cyfrze.

Zaczekaj na promocję, jeśli nie pali Ci się z tym tytułem. Na PC gra debiutuje, więc i tak fajnie, że cena jest niższa niż obecny standard 249zł na premierę.

Odnośnik do komentarza

Nie no Horizon mi się podobał najbardziej z ekskluzywnych gier na PS4, także wiem na co się piszę. Cena jest jaka jest, ale myślę że za te pecetowe usprawnienia + możliwość ogrania po raz pierwszy DLC warto zapłacić. 

A jeśli jednak w sierpniu przejdzie mi ochota, to zawsze są steamowe zwroty. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...