Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, estel napisał:

Też mi się nie chce wierzyć, że zapewnią darmową migrację.

Dodatkowo większość ich gier kupionych na Steamie i tak wymaga klienta Origin, żeby je włączyć, więc jakby Origin zniknął to co? Myślisz, że by zaczęli grzebać w kodzie starych gierek żeby to naprawić? EA? No właśnie ;)  

Jestem nawet przekonany, że w gry, które kupię na Steam, będę mógł grać zawsze (czyt. póki istnieje Steam, a na jego koniec się nie zanosi). Zakładam, że jest na Steam coś takiego, że decydując się umieścić swoją grę w ofercie sklepu, musisz zapewnić bezproblemowe jej uruchamianie klientom, którzy już grę nabyli, nawet po wycofaniu oferty ze sklepu na prośbę wydawcy. Ewentualnie serwery gier multiplayer mogą zamknąć. Skoro istnieją scrackowane wersje gier Origin i piraci potrafią pozbyć się zabezpieczenia z pliku .exe, to jaki to problem dla EA?

Odnośnik do komentarza

Wiem. Chodzi o to, że jak nakupujesz sobie gier na Origin, a EA zamknie swój sklep/aplikację, to gry zakupione na Origin przepadną, bo jak już ustaliliśmy, migracja tych gier na Steam jest mało prawdopodobna, zwłaszcza gier "multiplatformowych"/nie EA first party. Jesli kupisz gry EA na Steam, to w przypadku zamknięcia Origina będą oni zobowiązani do zdjęcia zabezpieczeń/wydania odpowiedniego patcha umożliwiającego korzystanie z tych gier. Podobna sytuacja była ostatnio z GTA IV na Steam.

Odnośnik do komentarza

Konto miałem założone w 2014 czy jakoś tak, ale nic na nim nie kupiłem. Sprawdziłem FAQ i jest to niby zabezpieczenie przed spamem czy innymi wyłudzeniami, ale z punktu widzenia użytkownika straszna głupota.

Zaproszenie do znajomych działa w drugą stronę, więc w miarę ok.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Konto miałem założone w 2014 czy jakoś tak, ale nic na nim nie kupiłem. Sprawdziłem FAQ i jest to niby zabezpieczenie przed spamem czy innymi wyłudzeniami, ale z punktu widzenia użytkownika straszna głupota.

Zaproszenie do znajomych działa w drugą stronę, więc w miarę ok.

dodaj mnie :)

https://steamcommunity.com/id/grzybiarz

Odnośnik do komentarza

Jest coś ciekawego?

 

Ja biorę starocie których brakuje mi w kolekcji. Tekken 7, Prey, Homeworld: Deserts of Kharak i Max Payne 3. Wychodzi 104 zł minus te 17 zł zniżki. Standardowo nie wiem kiedy w to zagram. Kusi mnie też Mutant Year Zero: Road to Eden, Kingdom Come, Mortal Kombat 11, Ace Combat 7 i RE2 ale brak czasu a gierki stanieją albo akurat jak będę miał ochotę będą w gamepassie. 

 

O widzę ,że Doom 64 za 6 zł:lapka:

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ale lipa ten Summer Sale. Dostaje się jakieś emotki, a za kolejkę odkryć tylko 1 karta, której w ogóle nie dostałem. Ba, wydałem 100zł i też żadnej nie dostałem. :reggie: 

 

Ja na razie skromnie bo Black Mesa, Minerva's Den do Bioshocka 2, które zawsze chciałem ograć i Sniper Ghost Warrior Contracts, które mnie przekonuje konstrukcją ala Hitman. 

 

 

Odnośnik do komentarza

DMC5 na PC powinno mieć dopisek "Definitive Edition". Mody dają wszystko to, czego nie ma na konsoli i o co prosili fani (grywalna postać, tryb turbo, skiny, boss rush, OST) i wiele więcej, a to wszystko w 60+ klatek, betonowych zresztą. Jeśli masz ochotę na slasher to bierz bez zastanowienia.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.