Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Niezły self destruction, jeśli przez kogoś innego, niż właściciela. :)

 

Zgłębiłem się dziś konkretniej w multi(żołnierz, blisko 15 lvl). Wciąga jak diabli. Rozwój postaci, nagrody, wyzwania, zakupy nie pozwalają się oderwać i działają jak magnes do powiedzenia, że "jeszcze tylko jeden meczyk". Granie z ogarnięta ekipą daje masę frajdy, szczególnie końcowe fale wrogów. Zdecydowanie bardziej podoba mi sie ta wersja hordy, niż jej Gearsowy odpowiednik. Każdy aspekt postaci/mocy/zdolności wydaje się być idealnie wyważony.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak spoilery od samych twórców gry...

 

Edit: Szkoda, że przed premierą dwójki nie rozpowiadali na prawo i lewo, że

w drużynie będziemy mieć np. getha.

 

 

Ale Legion jest dla każdego i jest waznym twistem.

Natomiast tutaj to po prostu DLC z kolekcjonerki. Powiem wam, ze poczulem ulge, ze stanie sie to oficjalna informacja, bo przypadkowo przczytalem o tym w necie miesiac temu i wkur.wilem sie, ze trafilem na mocny spoiler.

Odnośnik do komentarza

Tyle, że ewidentnie było widać sylwetkę Getha w ekranie wyboru drużyny ^^ + O Legionie było mówione w kilku materiałach (aczkolwiek jego rola się zmieniła z ścigającego Sheparda do henchmena)

 

A IGN dorwał kosmiczną edycję ME i pojawiły się dwa materiały wideo

Marsie

 

(choć misja była już omówiona w GameInformerze więc teoretycznie to nie jest spoiler)

Edytowane przez olej
Odnośnik do komentarza

Ten proteanin to pewnie jeden z tych którzy zostali na Cytadeli w trakcie ataku Zbieraczy 50 tys. lat temu. Hologram Vigil mówił,że los tych którzy tam byli pozostał nieznany.

Dokładnie, wydaje mi się, że sensownym będzie, jak okaże się, że to jeden z nich. Pewnie będzie jak Mordin - geniuszem, bo Ci co zostali na Cytadeli to śmietanka umysłowa i intelektualna całej rasy. Jestem ciekaw jego głosu ;)

Odnośnik do komentarza

Co do miejsca znalezeinia Protheaniana (informacje z opisu DLC)

 

Opis From Ashes mówi, że dostarcza nam nową misję na Eden Prime, więc chyba jednak nie Cytadela, aczkolwiek też byłem przekonany, że tak będzie.

 

 

Co do kwestii czy Protek jest naukowcem na podstawie mocy jakie będzie miał (wygrzebane w plikach dema):

 

Jest Vanguardem, więc sugerowało by to raczej np. wojownika niż naukowca... zresztą fakt, że jest dostępny w DLC sugeruje, że nawet jeśli jest naukowcem to jego wiedza nie będzie żadnym game-breakerem. I to mnie nie najbardziej boli, mniejsza o to, że dawanie DLC w cenie 1/6 całej gry na starcie jest niefair, taka postać ma ogromny potencjał... który z natury całej sytuacji możemy ocenić na stracony

 

Odnośnik do komentarza

Chciałem zobaczyć ile fps ME3 wyciągnie na laptopie i włączyłem Bronze Challenge na Firebase Ghost w pojedynkę. Przeszedłem całość (11 fal) NA TOUCH PADZIE :D moim Turiańskim Sentinelem i nie użyłem ani jednego medigelu ^^ Carnifex + spamowanie Chain Overload z ewolucją Neural Shock.

 

A jeszcze tydzień temu dziwiłem się, że nawet Bronze nie jest łatwy. A jednak.

Edytowane przez olej
Odnośnik do komentarza

Trochę informacji z recenzji ME3. Nie ma spoilerów:

 

-15-20 hour-long main quest

 

-Around 40 hours playtime in total- side missions are vital to amass enough opposition to the Reaper threat

 

-90 minutes of cutscenes

 

-No loose ends or cliffhangers, the game is truly an appropriate end to the trilogy with a very intense and touching finale

 

-More than 100 scenes, conversations and/or events change depending on our choices- from something small like someone thanking us for completing a mission to bigger repercussions which would be to spoilerous to write down- you are definitely going to feel the consequences, and not always like them

 

-If and how many of these quests we complete influences how the game ends, and who- individually and globally- survives

 

-While the game can be enjoyable for newcomers as well, because the game is strong on its own mechanically and story-wise, it is recommended to play the first two entries to make more sense out of the wealth of information that the game builds on

 

-There's an interesting sequence after the end credits

 

-The „Role-Play“ mode of the game (In contrast to „Action“ and „Story“) feels very much like ME1

 

-The game gives you more opportunity to customize your Shepard. Each class has 8 talents with 6 levels each, and up from Level 4 there are two branches to choose from to level up each individual talent differently. Weapon customization is also a factor and noticeable, but the effects (which have both pros and cons) are only marginal

 

-Balancing isn't optimal

 

-The game is noticeably more difficult up from „Medium“, which makes using the correct weapon mods and talents integral to survive. Shepard also shoots more accurately in cover.

 

-The AI, on the other hand, is still not very advanced

 

-There are multiple turret sections which aren't very well directed

 

-Despite the shortcomings in level design, which are similar to ME2, the game is constantly thrilling, spectacular and dramatic- largely thanks to the well-presented story and dialogue- and there are lot of small and large choices again to ponder on

 

-Scanning isn't nearly as repetitive as before, because it works a lot quicker now and incorporates a new mini-game where you have to navigate your ship away from Reaper threat

 

-The new melee option is fun, but a little overpowered

 

-Graphically, the low polycount, lack of detail and low texture resolution disappoints- the characters are well animated and modeled however, and the overall look, despite its age, is quite moody

 

-Great dynamic soundtrack and sound-effects

 

-Our progress in the war effort is constantly trackable on a terminal on the Normandy

 

In summary, the game builds on the strengths of ME2 and takes some notes from ME1 to create the most compelling experience in the franchise yet.

 

Graphics -/10 (waiting to try PC)

 

Sound 10/10

 

Balance 9/10

 

Atmosphere 9/10

 

Controls -/10 (waiting to try PC)

 

Complexity 9/10

 

Quests/Story 10/10

 

Character system 10/10

 

Battle system 8/10

 

Items 9/10

 

 

Wszystko fajnie, ale ten fragment: "the characters are well animated" rzuca podejrzenia na wiarygodność recenzji ;)

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...