Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Cerberus Daily News zmienił nazwę na Alliance News Network. W spoiler tagu treść najnowszej wiadomości:

 

02/27/2012 - Contact Lost With Batarian Homeworld

“Khar'Shan communication gone dark. Batarian economy cut off from colonies. Hegemony: "Comm buoy disruption due to solar output."” w związku z tym nie liczyłbym na pomoc Batarian ;]

 

 

 

Na forum Bioware jeden z użytkowników wrzucił fragmenty kilku dialogów pomiędzy Shepardem i Proteaninem i jeśli są one prawdziwe to wygląda na to że dostaniemy jedną z najlepszych postaci w uniwersum ME.

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza

A ja nie wiem jak można pier.dolic takie głupoty. Ta obsesyjna obawa przed spoilerami, szczególnie jeśli chodzi o fanów ME jest zawsze przezabawna. Nie wiem w ogóle co Ty robisz na forach growych, skoro boisz się nawet obejrzeć jeden krótki zwiastun.

 

W launch trailerze do ME2 jest parę scen pochodzących z finału, ale wiesz co? Ktoś kto nie przeszedł gry w życiu się nie domyśli o które sceny chodzi.

Edytowane przez Kre3k
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem, jak producenci moga wydawac jakiekolwiek materialy nt gry, przed jej premiera, przeciez tam jest spoiler na spojlerze.

Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem (pisałem tylko o jednym trailerze, a nie wszystkich materiałach) a potem możemy pogadać.

 

A ja nie wiem jak można pier.dolic takie głupoty. Ta obsesyjna obawa przed spoilerami, szczególnie jeśli chodzi o fanów ME jest zawsze przezabawna. Nie wiem w ogóle co Ty robisz na forach growych, skoro boisz się nawet obejrzeć jeden krótki zwiastun.

To wytłumacz mi po jaką cholerę mam oglądać ten zwiastun na parę dni przed tym jak sam będę w tą grę grał. Co to mi da? Bo jak dla mnie to tylko to że sobie coś zaspoileruje. Moim zdaniem ten trailer jest głównie po to aby zachęcić do kupna osoby niezdecydowane (dlatego wiadomo, że wrzucą tam co ciekawsze sceny z gry).

 

W launch trailerze do ME2 jest parę scen pochodzących finałów, ale wiesz co? Ktoś kto nie przeszedł gry w życiu się nie domyśli o które sceny chodzi.

No, na prawdę, trudno się domyślić... Ja tam się cieszę, że powstrzymałem się wtedy od oglądania launch trailera, bo przynajmniej w żaden sposób nie zaspoilerowałem sobie wątku z Legionem (nawet nie wiedziałem, że tak postać będzie w drużynie).

Odnośnik do komentarza

co kto lubi.... jak ktoś aż tak boi się spoilerów to na dobrą sprawę, równie dobrze można reklam w TV nie oglądać, gazet nie czytać...tam przecież wszędzie spilery począwszy od recenzji filmu, po dane techniczne nowych modeli samochodów.... grunt żeby każdy sam sobie zdrową granicę wytyczył...Nie widzisz sensu w oglądaniu trailerów/Teaserów ? .... dla mnie osobiście trailery to małe dzieła sztuki, dobry montaż, odpowiednie udźwiękowienie... podkręca wewnętrzny hype i sprawia że z większą ochotą zasiądę do gry... odbiór dzieła jakim jest seria ME nigdy nie był w moim przypadku mniejszy tylko dlatego że jakieś zajawki widziałem wcześniej, ale jak mówię są radykały są liberały :)

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...