Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że flame nie ominie żadnego tematu na tym forum. Launch trailer do ME2 uważam za najlepszy jaki do tej pory widziałem na tej generacji konsol i raczej ciężko będzie go przebić chociaż kto to wie.

 

Edit: Gram.pl wysyła kolekcjonerki 6 marca ;]

Na stronie widzialem 7 marca. To informacja z maila ktory Ci napisali czy cos?

 

W ogole troche smieszne, ale myslalem ze uda sie ze wysla np 3 albo 4 marca. Z EA ostatnio tak jest, ze gry dostarczaja przed czasem :) A od gram.pl nigdy nie zapomne Wiedzmina 2 tydzien przed premiera :)

Odnośnik do komentarza

co kto lubi.... jak ktoś aż tak boi się spoilerów to na dobrą sprawę, równie dobrze można reklam w TV nie oglądać, gazet nie czytać...tam przecież wszędzie spilery począwszy od recenzji filmu, po dane techniczne nowych modeli samochodów.... grunt żeby każdy sam sobie zdrową granicę wytyczył...Nie widzisz sensu w oglądaniu trailerów/Teaserów ? .... dla mnie osobiście trailery to małe dzieła sztuki, dobry montaż, odpowiednie udźwiękowienie... podkręca wewnętrzny hype i sprawia że z większą ochotą zasiądę do gry... odbiór dzieła jakim jest seria ME nigdy nie był w moim przypadku mniejszy tylko dlatego że jakieś zajawki widziałem wcześniej, ale jak mówię są radykały są liberały :)

Gdzie ja pisałem, że nie oglądam żadnych trailerów? Pytałem się tylko o sens oglądania LAUNCH trailera na kilka dnia przed premierą i tyle, a ty (pipi) o jakiś recenzjach i danych technicznych samochodu (co ma jednego z drugim wspólnego to ja nie wiem). I dla mnie też niektóre trailery to małe dzieła sztuki (np. trailer ME3 CGI) i pewnie nawet launch trailer od ME3 też takim będzie, ale prostu ja osobiście nie chcę go oglądać przed zagraniem w samą grę (z wiadomych przyczyn i tyle).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Mass Effect 3 to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju. Wyjątkowe o tyle, że pozwalające rozpatrywać siebie nie tylko w charakterze pojedynczej przygody, ale także kulminacyjnych scen Twojej własnej space opery, którą zapoczątkowałeś u zarania bieżącej generacji konsol. Doświadczenie dopracowane niemal do perfekcji, zróżnicowane, widowiskowe, w dodatku wyposażone w najdłuższy w całej serii wątek fabularny. Oto jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat. I świetna strzelanina w kosmicznych klimatach. I doskonały interaktywny film. Oto Mass Effect.

 

Nowe PSXE.

Odnośnik do komentarza
Mass Effect 3 to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju. Wyjątkowe o tyle, że pozwalające rozpatrywać siebie nie tylko w charakterze pojedynczej przygody, ale także kulminacyjnych scen Twojej własnej space opery, którą zapoczątkowałeś u zarania bieżącej generacji konsol. Doświadczenie dopracowane niemal do perfekcji, zróżnicowane, widowiskowe, w dodatku wyposażone w najdłuższy w całej serii wątek fabularny. Oto jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat. I świetna strzelanina w kosmicznych klimatach. I doskonały interaktywny film. Oto Mass Effect.

Nowe PSXE.

A ocena to: 9/10. W zaletach Komodo umieścił: fabułę, zróżnicowanie, różne sposoby gry i długość głównego wątku fabularnego (najbardziej obawiałem się o ten ostatni aspekt, ale skoro długość gry jest w zaletach to nie muszę się już niczego obawiać :) ). Wady to archaizmy graficzne (akurat to mi w ogóle nie przeszkadza w ME).

Odnośnik do komentarza

Coś wiadomo o Launch Trailerze? Miał być niby wczoraj a tu ani widu, ani słychu.

 

@Down: Też go wyczekuję ;D

 

Wkurzyłem się strasznie jak dowiedziałem się że babka ma już kolekcjonerkę, bo sprzedali jej w Wal-marcie -,-

 

http://www.youtube.com/watch?v=AnyprdQN6bU

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Poza jednym, drobnym, lecz oczywistym spoilerem można śmiało czytać. Recenzja utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że czekam na kuriera, który przyniesie mi jedną z czołowych pozycji ostatnich lat. Zostałem po jej przeczytaniu jeszcze bardziej zhajpowany! Nie mogę doczekać się zakończenia - "pod względem niesionego ładunku emcji finał ME spokojnie uderzać może w pierwszą ligę tej generacji". Jako jedyny ewidentny błąd wspomina jedynie kieprawą mimikę.

Edytowane przez Humulin
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...