Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Według Kotaku powołującego się na IGN, 3DS będzie miał następujące parametry:

 

CPU: 2 x 266MHz ARM11

GPU: PICA200 133MHz GPU by DMP

RAM: 64MB

Video RAM: 4MB

Storage: 1.5GB Flash-based

 

Ale jest to wiadomość nie potwierdzona przez Niny, więc ciężko coś na ten temat powiedzieć :rolleyes:

 

http://kotaku.com/5644430/report-nintendo-3ds-hardware-specs-revealed Link do wpisu :)

Edytowane przez Kszaqu
Odnośnik do komentarza

Nintendo 3DS will go on sale in Japan on November 11. It will then "probably" go on sale in Europe in spring 2011 and is priced at ?200. Release info. for North America is not mentioned.

 

Bild also lists launch titles for the Nintendo 3DS: Mario Kart 3D, The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D, and Professor Layton and the Mask of Miracle.

 

http://kotaku.com/5648551/report-german-paper-dates-nintendo-3ds

Jutro sie wszystko okaze. Ale podobno ta sama gazeta przed premiera ujawnila wiilota, a cena 200euro cos niska mi sie wydaje :). Chyba ze 200 euro w przeliczaniu z jenow, czyli u nas 300 euro :D

Odnośnik do komentarza

Jutro sie wszystko okaze. Ale podobno ta sama gazeta przed premiera ujawnila wiilota,

Ty nie wiesz, co to jest "Bild"? "Podobno" brzmi zabawnie, bo to jest do cholery wielka gazeta i albo o tym napisali, albo nie napisali, artykuły nie znikają sobie ot tak. Brzmi jak zwykła spekulacja, europejska cena na pewno jest strzelana w ciemno, chociaż dokładna data 11 listopada brzmi mocno. Mimo wszystko sądzę, że jest zmyślona...

Odnośnik do komentarza

Jutro sie wszystko okaze. Ale podobno ta sama gazeta przed premiera ujawnila wiilota,

Ty nie wiesz, co to jest "Bild"? "Podobno" brzmi zabawnie, bo to jest do cholery wielka gazeta i albo o tym napisali, albo nie napisali, artykuły nie znikają sobie ot tak. Brzmi jak zwykła spekulacja, europejska cena na pewno jest strzelana w ciemno, chociaż dokładna data 11 listopada brzmi mocno. Mimo wszystko sądzę, że jest zmyślona...

Blid to brukowiec. Napisalem podobno, bo gdzies mi mignelo cos takiego przy niusie odnosnie tego listopada, a ze nie pamietam gdzie to nie pisalem na 100%.

I tak data jest zmyslona bo w Japoni jest 26.02

http://kotaku.com/5650652/the-nintendo-3ds-has-a-release-date

Odnośnik do komentarza

Cena nie jest znów taka straszna, myślałem, że będzie zdecydowanie wyższa. Choć oczywiście znając życie u nas i tak pewnie wyjdzie grubo ponad 1000zł.

No ale i tak coś czuję, że Big N po raz kolejny zostanie królem handheldów. Cena w miarę przystępna, zapowiedzi mnóstwa wspaniale rokujących gier i oby wsteczna kompatybilność z DS'ami, przy takim czymś Sony ze swoim PSP2 o ile powstanie będzie musiało jeszcze bardziej się postarać by wkupić się w łaski graczy niż miało to miejsce w przypadku pierwszego PSP.

Odnośnik do komentarza

Cena w miare przystepna? Pierwszy DS kosztowal w dniu premiery 150$, zas 3DS ma kosztowac 2 razy wiecej. Przypuszczam jednak, ze oficjalna cena w US i EU bedzie nizsza niz 300$/?. Mysle, ze konsola bedzie kosztowac ok. 250$/?, ale to tylko niczym nie poparte gdybanie.

 

 

 

*forum nie wyswietla symbolu euro, stad te znaki zapytania <capt. obvious>

Edytowane przez RoL
Odnośnik do komentarza

Fragmenty gameplay'ów z gier przygotowywanych na 3DS'a:

http://kotaku.com/5650702/watch-almost-every-3ds-game-in-action

strasznie nierówno graficznie... taki RR wyglada lepiej na starym psp, a z drugiej strony jest resident, który graficznie bije na głowe spora czesc gier na konkurencyjna platforme poprzedniej generacji handheldów.

pewnie konsola jest trudna w programowaniu :>

Odnośnik do komentarza

Ja znów się wstrzymuję z zakupem 3DS'a i będę polował na jakiegoś używanego DS Lite. Skompletuję i ogram wszystkie interesujące mnie na tą konsolkę tytuły i myślę, że do tego czasu cena 3DS'a powinna być bardziej atrakcyjna dla zwykłego zjadacza chleba w Polsce^^

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Coś się wyjaśniło w sprawie blokady regionalnej? Właśnie przeczytałem jakoby 3DS miał takową posiadać, co jest moim zdaniem absurdem, aczkolwiek nie wiem ile w tym prawdy. Zrozumiem jeszcze ewentualne DS Ware, czy jak to się zwie (te gierki ściągane przez Internet), ale jeśli się okaże, że importowany ze US czy Japonii kartridż nie będzie działał na europejskiej konsoli to... f*ck you Nintendo, f*ck you.

Odnośnik do komentarza

A na (pipi) kupować w dzien w ktorym wyjdzie ? wy tez tacy napalency. Ja poczekam z rok, dwa, do czasu az spadnie do 700 na allegro, wyjdzie masa gier i acekardów i innych i dopiero kupie. Do tego czasu pewnie wyjdzie przepotężne psp2, ale pewnie z kiepskim startem gier xd

 

 

Co mnie bardzo cieszy w 3DS, to ten ich Anty Aliasing. Bardzo przydatna rzecz na małych konsolkach.

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wysyp portów z konsol HD taaaaa... to jest to czego oczekuję od przenośnej konsoli. kupi się na premierze początkowa podnieta opadnie i się okaże, że nie ma w co grać :confused:

 

Pikol: Za 700 zł to dłuuuugo nie kupisz. 3DS będzie na starcie 2x droższy niż był DS to sobie pomyśl teraz ile czasu zajmie 3DS zejście do 700zł. Wystarczy sobie przypomnieć, że teraz w sklepach konsolowych DSi kosztuje 600zł, heh.

Odnośnik do komentarza

Skąd wy wzięliście to 300 euro? Skąd to "3DS będzie na starcie 2x droższy"? Bo ja jakoś wszędzie czytam, że cena będzie 25 tys. jenów. Komu mam ufać w internecie? IGN-owi czy temu forum?

 

No a tak poza tym, to myślę, że trochę wariujecie z tą ceną. PSP tyle kosztowało na launchu. Jakoś nie było płaczów, a jeśli chodzi o "impact", innowacyjność i atrakcyjność to trudno porównywać PSP z 3DS-em, chociaż konsolka Sony też była pewnym przełomem na rynku.

Odnośnik do komentarza

No kosztował. Ostatnio jak sprawdzałem, to 250 nie jest dwukrotnością 150, ale może to takie wasze zaokrąglenie, nie wiem.

 

Dobra, chyba czaję skąd to 300 dolców, wliczyliście spadający kurs dolara, ale serio, to nie będzie miało wpływu na inny stosunek cen w Japonii i Stanach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...