Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

Leeeeeepiej. Ja problemow z vsynciem na razie nie doswiadczylem. W przypadku AC to naprawde cud, bo w dwojce od razu, pierwsze sceny tym uderzyly w twarz. Od strony technicznej Brotherhood a AC2 to duza roznica. Po pierwsze, lepsza grafika, po drugie vsync zredukowany (mozliwe ze cos sie przytrafi jak jeszcze bede gral, nie wykluczam tego) i mniejszy popup, choc ten dalej jest. Jednak w sandobxach sie przyzwyczailem do tego stopnia do wyskakujacych i dorysowywujacych sie rzeczy, ze przestalem na to zwracac uwage. Jednak jest obecny i widac jak podczas jazdy koniem pojawi sie drzewko badz doczyta tekstura. Widok z dachow budynkow jak w AC2 jest piekny z ogromnym horyzontem.

Odnośnik do komentarza

Jest gdzieś porównanie grafiki AC2 z AC:B, bo osobiście mam wrażenie, że progresu tutaj nie uświadczyłem? Sama gra mi się bardzo podoba i szkoda tylko, że dodali zadania czasowe (nigdy tego nie lubiłem w grach).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jest gdzieś porównanie grafiki AC2 z AC:B, bo osobiście mam wrażenie, że progresu tutaj nie uświadczyłem? Sama gra mi się bardzo podoba i szkoda tylko, że dodali zadania czasowe (nigdy tego nie lubiłem w grach).

Jest progres. Odpal AC2 po ACB i przypatrz sie choćby na cutscenki. Jest roznica jezeli chodzi o oswietlenie, jakosc tekstur, lepsze modele itd. Naprawde, az dziwie sie, ze uwazasz ze nie ma progresu.

Odnośnik do komentarza

Jest gdzieś porównanie grafiki AC2 z AC:B, bo osobiście mam wrażenie, że progresu tutaj nie uświadczyłem? Sama gra mi się bardzo podoba i szkoda tylko, że dodali zadania czasowe (nigdy tego nie lubiłem w grach).

Jest progres. Odpal AC2 po ACB i przypatrz sie choćby na cutscenki. Jest roznica jezeli chodzi o oswietlenie, jakosc tekstur, lepsze modele itd. Naprawde, az dziwie sie, ze uwazasz ze nie ma progresu.

Niestety w AC2 grałem dawno i stąd moje wątpliwości. Może to wina Red Dead Redemption, a konkretnie: jak zobaczyłem konie w nowym AC, to pomyślałem, że to jakiś koszmar i w AC2 musiały wyglądać lepiej :thumbsup: . Nie pamiętam tylko, żeby grając w AC 2 zdarzało się grze doczytywać np, podczas biegu, a tutaj jest to norma (być może spowodowana przez rozmiary Rzymu, ale prędzej przez lenistwo programistów)

Odnośnik do komentarza

- ktos przeszedl singla? Ja AC2 przeszedlem w jakies 28 hrs (bez dodatkowych misji, i masterowania na 100%). Jak jest z Brotherhood?

 

- czy Roma rzeczywiscie jest tak wielka jak razem wziete Florencja, Wenecja i te male miasteczka?

 

- zakonczenie zaskakuje jak w AC2? Mi sie strasznie podobalo.

Ac2 ja skończyłem w mniej godzin niż ty i miałem 100%, Roma jest duża, ale trochę mniejsza niż wszystkie razem wzięte miasta z AC2, zakończenie jest tak wkurzające, że nie mogę się doczekać AC3.

Odnośnik do komentarza

Zakończenie Brotherhood szczerze mówiąc nie wywarło na mnie takiej aż chcicy "muszę wiedzieć co się dzieje dalej !" (tak było w AC II) Zważywszy na to że (prawie) nic już pod koniec nie zaskakiwało. Tak czy inaczej i tak czekam na następną cżęść :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś nadal sądzi, że kompas jest zbyt dokładny to podam ciekawą technikę, którą czasami stosuję. Szukamy stogu siana, który znajduje się blisko grupki stojących w miejscu ludzi. Muszą oni wyglądać tak jak nasza postać. Jeśli tak nie wyglądają to używamy zdolności 'morph'. Chowamy się w stogu i czekamy. Najlepsza zabawa jest przy 2 NPC i 2 ścigających. Jeden zabija cywila. Drugi, który obserwował zdarzenie, jest przekonany, że punkty ma już w garści. Po wszystkim obaj stoją jak wryci i głowią się o co chodzi.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Pytanie, do tych którzy skończyli grę, zacząłem właśnie sekwencje nr 5 i jestem ciekaw czy

wreszcie dostane jakieś konkretne zlecenia na morderstwo, jakiś główny cel, bo póki co mocno brakuję tego elementu a przecież to dewiza AC.

 

 

- ktos przeszedl singla? Ja AC2 przeszedlem w jakies 28 hrs (bez dodatkowych misji, i masterowania na 100%). Jak jest z Brotherhood?

 

- czy Roma rzeczywiscie jest tak wielka jak razem wziete Florencja, Wenecja i te male miasteczka?

 

- zakonczenie zaskakuje jak w AC2? Mi sie strasznie podobalo.

 

1. Wydaje się być dłuższy, jest jeszcze więcej do zrobienia.

2. Nie raczej nie jest i nie robi takiego wrażenia jak miasta z AC2.

3. Nie wiem jeszcze nie skończyłem.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Co do różnić grafiki PS3 vs Xbox360. Przeglądałem strone Lens of Truth http://www.lensoftruth.com/?p=24367. Ci ludzie są skrajnie nieobiektywni, widać że celowo zaniżają rozdzielczość w PS3, można się zorientować po napisach na niektórych screenach. Cholera co za prymitywy, jak już wprowadzają ludzi w błąd to mogliby to robić bardziej sensownie, są przecież fotoshopy i inne programy.

Edytowane przez rafanox
Odnośnik do komentarza

Co do różnić grafiki PS3 vs Xbox360. Przeglądałem strone Lens of Truth http://www.lensoftruth.com/?p=24367. Ci ludzie są skrajnie nieobiektywni, widać że celowo zaniżają rozdzielczość w PS3, można się zorientować po napisach na niektórych screenach. Cholera co za prymitywy, jak już wprowadzają ludzi w błąd to mogliby to robić bardziej sensownie, są przecież fotoshopy i inne programy.

 

ja jakoś nie kupuje tego rozjaśnienia zawsze jest to w porównaniach PS3. Ostatnio to samo widzialem przy okazji Black Klops którego włansie przechodzę. Nie mam obok telewizora 2giego LCD z Xboxem zeby na żywo porównać, ale uwazam ze ten efekt "sprania" jest przesadzony na screenach. Nie mam zadnego podbicia kontrastu w tv ustawionego, wręcz przeciwnie, gram wieczorami na trybie wysokiego oszczedzania energii co oznacza ze ekran jest słabo podświetlony co powoduje m.in obnizenie kontrastu - ale grając po ciemku jest to wskazane. Jakby sugerować sie tego typu porównaniami to wyszłoby ze na PS3 gry wyglądają na totalnie spie#$%one. A aż tak źle to nie jest. Gdyby tak proporcjonalnie ściemnić to co widze na ekranie upodabniając do wersji Xa [biorąc proporcje z tcyh porównań] to wszystkie detale zacienionych miejscach byly zupelnie niewidoczne.

 

PS. działa Uplay w wersji PL? bo nie wiem czy lepiej kupić Ang? Są jeszcze jakieś inne "zgrzyty" w polskiej wersji?

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Czy jest tu jakiś użytkownik angielskiej wersji gry i polskiego PSN? Jeśli tak, to czy dodatek z Kopernikiem działa bez problemów? Patch również?

 

Nawiązując do dyskusji o grafice, polecam porównanie Digital Foundry. Obie wersje w stosunku do AC2 otrzymały SSAO i depth of field, które powinny poprawić wizualny odbiór gry, a wersja na PS3 dodatkowo wyraźnie przyspieszyła i ma mniejsze problemy z v-sync.

Odnośnik do komentarza

Ok moja kopia właśnie paruje na stoliku obok - dzisiaj niunia (gra ofkoz :D) przyszła, nie miałem jeszcze czasu pyknąć. Recka przeczytana, ślina mi cieknie niesamowicie. Jutro odpale i popykam trochę aleeee ... zmartwiła mnie jedna rzecz. Koso napisał że w AC:B fabuła jest krótsza niż w poprzedniczce. Ile zajmuje fabuła + wszystkie pierdoły które musimy zrobić w singlu żeby łyknąć platynke? Pewnie było już 10000000 razy ale ze względu na spoilery i swoje bezpieczeństwo nie zaglądałem tutaj ;)

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Ok moja kopia właśnie paruje na stoliku obok - dzisiaj niunia (gra ofkoz :D) przyszła, nie miałem jeszcze czasu pyknąć. Recka przeczytana, ślina mi cieknie niesamowicie. Jutro odpale i popykam trochę aleeee ... zmartwiła mnie jedna rzecz. Koso napisał że w AC:B fabuła jest krótsza niż w poprzedniczce. Ile zajmuje fabuła + wszystkie pierdoły które musimy zrobić w singlu żeby łyknąć platynke? Pewnie było już 10000000 razy ale ze względu na spoilery i swoje bezpieczeństwo nie zaglądałem tutaj ;)

Fabula jest krotsza (zostaly mi 2 sekwencje, razem jest 9, ale jest wiecej zadan pobocznych.) Maszyny Leonarda to chyba najdluzsze zadania poboczne, ale wystepuje wiele misji ze scenkami, wiec nie tylko wyscigi i zlecenia z golebnika (choc te tez sa) jak w AC2. Krotsza fabula ale wiecej roboty. Platyna jest ciezsza, bo trzeba zdobyc 50 level w multi. ;)

 

Już Humanno o to pytał ale przypomnę ;].

 

Jak wygląda strona techniczna na Ps3? Głównie mi tu chodzi o problemy z vsynchiem na które cierpiała "dwójka". Jest lepiej, gorzej?

Co...? Problemy z wertykalną synchronizacją występowały w pierwszej części. W drugiej całkowicie je usunięto.

Ze jak? :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...