Skocz do zawartości

LittleBigPlanet 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ograne.

 

W demku mamy 2 story levele i jedną mini grę. Szkoda, że w ogóle multi nie działa bo gdyby były dostępne levele użytkowników to zapewne można byłoby grać do premiery. Nawet chyba nie można grać online w dostępne levele.

 

A tak heh no nie wiem dawać demo LBP2 z dwoma levelami to tak jakby dać demo przykładowo GTAIV z możliwością tylko przejechanie się taksówką w jedną stronę po 10 metrowej ulicy :turned: . Coś w ten deseń... i oceniaj teraz.

 

Na dodatek levele zawarte w demie jakoś mnie nie powaliły, ot takie sobie. Ale to pewnie tylko takie pokazówki w jednym z nich korzystamy z grappling hook i to cacko podoba mi się. Od początku wiedziałem, że będzie z tym zabawa.

 

I w zasadzie tyle, w sumie mogłoby nie być tego dema. Każdy zainteresowany wie czego się spodziewać, poza tym LBP2 jak i jedynka zaczyna się wtedy kiedy mamy dostęp do leveli użytkowników, kiedy gramy ze znajomymi. "Kampania to tylko takie demo" a gra najwięcej zyskuje w gronie. To co mogą pokazać 2 "leveliki".

 

Aha nie podobają mi się dwie rzeczy. Po pierwsze nie wiem czy to wina dema (oby) ale obraz nie jest na cały ekran :o wtf tylko na jakieś 3/4. Strasznie wkurzające i druga sprawa kamera jest mocno oddalona choć to akurat pewnie wynika ze specyfiki danych leveli.

 

 

No nic tak czy srak must have ale jeżeli te demo ma zachęcać ludzi którzy nie grali-nie znają jedynki to... nie wiem.

Mnie by nie zachęciło.

 

PS. Tak mi się wydaje już po tych 2 levelach, że przejście na 100% to będzie hc no i dobrze. Znowu będą $%$#%$#% przy przechodzeniu bez straty życia ;].

 

PS2. Aha przeszły mi stroje z dodatków z jedynki do dema dwójki.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ograne.

 

W demku mamy 2 story levele i jedną mini grę. Szkoda, że w ogóle multi nie działa bo gdyby były dostępne levele użytkowników to zapewne można byłoby grać do premiery. Nawet chyba nie można grać online w dostępne levele.

 

A tak heh no nie wiem dawać demo LBP2 z dwoma levelami to tak jakby dać demo przykładowo GTAIV z możliwością tylko przejechanie się taksówką w jedną stronę po 10 metrowej ulicy :turned: . Coś w ten deseń... i oceniaj teraz.

 

Na dodatek levele zawarte w demie jakoś mnie nie powaliły, ot takie sobie. Ale to pewnie tylko takie pokazówki w jednym z nich korzystamy z grappling hook i to cacko podoba mi się. Od początku wiedziałem, że będzie z tym zabawa.

 

I w zasadzie tyle, w sumie mogłoby nie być tego dema. Każdy zainteresowany wie czego się spodziewać, poza tym LBP2 jak i jedynka zaczyna się wtedy kiedy mamy dostęp do leveli użytkowników, kiedy gramy ze znajomymi. "Kampania to tylko takie demo" a gra najwięcej zyskuje w gronie. To co mogą pokazać 2 "leveliki".

 

Aha nie podobają mi się dwie rzeczy. Po pierwsze nie wiem czy to wina dema (oby) ale obraz nie jest na cały ekran :o wtf tylko na jakieś 3/4. Strasznie wkurzające i druga sprawa kamera jest mocno oddalona choć to akurat pewnie wynika ze specyfiki danych leveli.

 

 

No nic tak czy srak must have ale jeżeli te demo ma zachęcać ludzi którzy nie grali-nie znają jedynki to... nie wiem.

Mnie by nie zachęciło.

 

PS. Tak mi się wydaje już po tych 2 levelach, że przejście na 100% to będzie hc no i dobrze. Znowu będą $%$#%$#% przy przechodzeniu bez straty życia ;].

 

PS2. Aha przeszły mi stroje z dodatków z jedynki do dema dwójki.

 

Podpisuję się pod tym rękoma i nogami (+).

 

Hardcore wie co się spodziewać po tej grze, fan jedynki to samo, a casula te demo może jedynie odstraszyć, bo jak spojrzy na te 2,5 lvl to może sobie pomyśleć: " że to jakaś z tych gierek to ściągnięcia ze sklepik w Intenecie, a nie szpil za 200 zł / 50 ? jurków".

 

Moim zdaniem kolejny marketingowy błąd Sony. Trzeba dalej było karmić trailerami + kampania w mediach nie koniecznie growych, żeby zachęcić innych. Ci co mają to i tak kupią.

 

 

Co do gry, to LBP jakiego się kocha, bądź nienawidzi (np za skoki - mi tam one nie przeszkadzają), wiem, że grafa to w tej grze naprawdę tło dla wszystkiego innego, ale w demie nie widzę żadnego postępu, ba (fakt, że dawno nie grałem w LBP1), jakoś bardziej po oczach wali mi aliasing.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

lektor ? ja ściągnąłem z USA i jest ten sam (chyba), akurat przy intro od razu poczułem magię. Intro jak w jedynce rządzi, z tym, że nagle wyskakuje napis DEMO, pytanie, czy to było całe intro, czy w pełniaku jeszcze coś będzie, bo jak tak to trochę żałuje, że już widziałem...

Odnośnik do komentarza

lektor ? ja ściągnąłem z USA i jest ten sam (chyba), akurat przy intro od razu poczułem magię. Intro jak w jedynce rządzi, z tym, że nagle wyskakuje napis DEMO, pytanie, czy to było całe intro, czy w pełniaku jeszcze coś będzie, bo jak tak to trochę żałuje, że już widziałem...

 

a ja włąsnie tej magii sie spodziewałem a tu .. nasz rodak stara sie być tak samo dobry : / gra jest w pełni zlokalizowana PL. Zobaczymy , chomik rules! :teehee:

 

 

ps. szwankuje wam moze dzisiaj psn? moze przz masowe światowe ściąganie demek ;)

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Aha nie podobają mi się dwie rzeczy. Po pierwsze nie wiem czy to wina dema (oby) ale obraz nie jest na cały ekran :o wtf tylko na jakieś 3/4. Strasznie wkurzające i druga sprawa kamera jest mocno oddalona choć to akurat pewnie wynika ze specyfiki danych leveli.

chyba przespales ekran z paluchami po rogach i mozliwoscia rozciagniecia obrazu ;)

Odnośnik do komentarza

jedyne czego się boje,że kampania w dwójce będzie o wiele gorsza niż ta z jedynki. Demo mnie w tym jedynie utwierdza. Chyba cały power poszedł w edytor i jego możliwości

osobiscie jestem spokojny...a wrecz jestem pewny ze gra bedzie lepsza od jedynki..

juz jestem ustawiony z kumplem na splicie do przechodzenia kampani...ale bedzie beka :) fajnie ze dlc z jedynki dziala

cieszy mnie wysoki poziom PL wersji...

szkoda ze demko takie krotkie i latwe bo lvl za 2 razem zrobione na 100 choc dalej pewnie bedzie bardziej hardcorowo, na co licze

przydalby sie wglad w te szpilki :)

Odnośnik do komentarza

Aha nie podobają mi się dwie rzeczy. Po pierwsze nie wiem czy to wina dema (oby) ale obraz nie jest na cały ekran :o wtf tylko na jakieś 3/4. Strasznie wkurzające i druga sprawa kamera jest mocno oddalona choć to akurat pewnie wynika ze specyfiki danych leveli.

chyba przespales ekran z paluchami po rogach i mozliwoscia rozciagniecia obrazu ;)

To serio musiałem przespać albo w us store nie było takiej opcji.

Ściągam teraz polską wersję to obczaję no ale to super, że jest taka opcja.

Odnośnik do komentarza

Aha nie podobają mi się dwie rzeczy. Po pierwsze nie wiem czy to wina dema (oby) ale obraz nie jest na cały ekran :o wtf tylko na jakieś 3/4. Strasznie wkurzające i druga sprawa kamera jest mocno oddalona choć to akurat pewnie wynika ze specyfiki danych leveli.

chyba przespales ekran z paluchami po rogach i mozliwoscia rozciagniecia obrazu ;)

To serio musiałem przespać albo w us store nie było takiej opcji.

Ściągam teraz polską wersję to obczaję no ale to super, że jest taka opcja.

To jest dokladnie to samo, co Ci kiedys pisalem w przypadku pierwszego LBP. W jedynce tez mialem ekran wypelniony w 3/4 a reszta to czarna ramka. W opcjach trzeba bylo wejsc i wypelnic ekran ;)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie największym wyzwaniem będzie selekcja leveli. W jedynce to był największy problem. Nie mam zacięcia konstruktorskiego, wiec edytor leveli to dla mnie zbędny dodatek, nie będę z niego korzystał. Jednak chętnie zagralbym w perełki autorstwa innych graczy. I tu pojawia się problem: w jedynce najwiecej gwiazdek i pozytywow miały levele z karetki przedmiotami, punktami, itp. Były nudne i szybkie. Te najciekawsze trudno bylo znaleźć. Oczywiście z pomocą przyszedł internet, jednak nie bardzo miałem ochotę szukać leveli po sieci w czasie zakrapianej imprezy. Jeżeli znów będzie miliard leveli z czego 1% będzie sensowny a znalezienie go graniczne będzie z cudem to gra szybko wyląduje na aukcjach.

 

Budowanie całej gry w oparciu o pomysły graczy jest trudne i ryzykowne, trzymam za MM kciuki

Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/video/action-trailer-littlebigplanet-2/708892 Action Trailer

 

WoW

 

Ja tylko czekam miesiąc, dwa jak maniacy-fanatycy opanują edytor i zaczną wrzucać "cuda". W między czasie na spokojnie wymasteruje singla ;].

Btw ktoś ostatnio pytał się czy będzie woda w dwójce od początku. Dobre pytanie, osobiście nic o niej nie czytałem z drugiej strony skoro dlc z jedynki mają działać to powinna być i działać woda z dodatku "Piraci".

Odnośnik do komentarza

To ja pytałem, i osobiście zobaczyłem wodę w LBP2, można zobaczyć tu http://www.ppe.pl/ne...ada_o_LBP2.html od 0:55. Pytanie tylko czy można w niej pływać i nurkować tak samo jak to było w dodatku do pierwszej części. Ale widać że zachowuje się jak woda biggrin.gif, także chyba będzie tak jak było, a może lepiej.

Edytowane przez fazzeer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...