Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Pierścień był w pudełku.

 

Szczerze mówiąc sami nic nie wiedzieli. Na pudełku pisze by po odbiór gry przyjść z paragonem i kuponem rabatowym, o dziwo w pudełku żadnego kuponu nie było, za to jakaś naklejka z kodem kreskowym, jeśli to jest ten rabat to możliwe że pudełko zabierają :confused:

 

cena: 19,99

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Pierścień był w pudełku.

 

Szczerze mówiąc sami nic nie wiedzieli. Na pudełku pisze by po odbiór gry przyjść z paragonem i kuponem rabatowym, o dziwo w pudełku żadnego kuponu nie było, za to jakaś naklejka z kodem kreskowym, jeśli to jest ten rabat to możliwe że pudełko zabierają :confused:

 

cena: 19,99

 

Jakie wykonanie tego pierścienia i rzemyka? Jest to dosyć akceptowalne? Warto wziąć? Bo w sumie kupiłbym za te 20zł, zabrał pudełko i wisiorek a pre-order olał, bo mam już w empik.com.

Odnośnik do komentarza

Myslalem, ze to Uncharted bedzie mial ciezko z Batmanem o miano gry roku. Jednak po tym filmiku (zmontowany trailer, uwaga na spoilery): http://www.youtube.com/watch?v=Huvn3yBrEP8

juz wiem, ze to Batman bedzie mial ciezko z Uncharted :P. A to kolejny filmik (chapter 3, uwaga na DUZE spoilery): youtube.com/watch?v=qsHogr81J1k Uncharted3 GAME OF THE YEAR 2011 bez dwoch zdan :P. Radze nie ogladac, ja zawsze ogladam, bo nie umiem sie powstrzymac. W ten sposob jeszcze bardziej nakrecam sie na gre i nigdy mi to jakos nie zapsulo zabawy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

WTFx3. Kolejna dycha dla U3: http://playstationed...l-sweden-uncharted-3-review-arrives-and-gets-highest-grade/ i dycha dla nowej Zeldy od Edge lol. Dawno nie widzialem tak zazartej bitwy o gre roku, Batman vs Uncharted vs Zelda. Masakra, niech podziela nagrode na trzy, to bedzie najbardziej fair :P. Ktokolwiek bedzie "przegranym", polegnie w zacietej walce z godnym przeciwnikiem, bo zawazyc moze 0.1 roznicy. Trzej krolowie nadeszli, ups za bardzo z Biblia sie kojarzy :P.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wgl śmiesznie dla mnie z tymi preorderami ale... Pierścień tak czy inaczej będę miał bo jak tak duża kolekcjonerka stanieje tak do 300 stow to ja kupię, a ta naklejka... No fajnie ale nie wiem czy nie szkoda będzie mi pleja tak obkleic.. Nawet takim dziełem :D

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Jak myślicie czy Sony Poland ma coś wspólnego z tym że w TVP przez ostatnie 4 weekendy leciały przygody Indiany Jonesa ? Nie zdziwiłbym się gdyby w ten sposób nakręcali na zainteresowanie się Uncharted, chociaż brakuje wyraźnego przesłania w mediach że coś łączy te serie :/

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź, poczekam chętnie do roku. :)

a nie lepiej poczekac ze dwa tygodnie? gra stanieje do 160, kupujesz, przechodzisz, sprzedajesz za podobna kwote.

 

mija rok, kupujesz platynke i ciorasz dalej.

W moim wypadku nie sprzedaje takich gier. Kiedyś jeszcze przyjdzie czas by ponownie zagrać. :)

A jeśli chodzi o Uncharted 3 to jestem cierpliwy, mam inne priorytety.

Odnośnik do komentarza

Mam mega rozterkę czy kupować U3 na premiere... Hajs w sumie bym miał, ale jeszcze inne gierki bym podłyncił, np fifę bo to jednak zakup na dłużej. I teraz nie wiem.. ale mam straszne parcie na to żeby JUŻ poznać tą grę, a nie czekać na jakąś platynę czy używkę czy coś.. Forumku, argumenty proszę sensowne i kupuje ;p

Odnośnik do komentarza

Chcesz sensowny argument? Obejrzyj sobie Launch Trailer ;] jest lepszy niż jakiekolwiek słowa:

 

 

 


 

Btw czytaliście może recenzję w nowym PSX? Zmartwiło mnie trochę podsumowanie a konkretnie jedno zdanie:

 

 

"Chloe jest zdecydowanie za mało i nie jest już tak uwodzicielska..."

 

 

Jeżeli to prawda to szkoda :( ale tak coś przeczuwałem po trailerach, że w Trójce zejdzie na dalszy plan.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Heh, w sklepiku w moim mieście Uncharted 3 powinno być już w ten czwartek :D Mam taką nadzieję, bo nie mogę się doczekać aż odpalę singla :)

Chyba się przejdę do szpitala i poproszę żeby mi podali narkozę i wybudzili w czwartek. 4 dni zlecą w mrugnięciu oka :P

 

Słupek, odnośnie tego drugiego spoilera:

 

Chloe nie może być uwodzicielska, bo przecież Nate wybrał Elenę więc ona się nie miesza :P

 

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Heh, w sklepiku w moim mieście Uncharted 3 powinno być już w ten czwartek :D Mam taką nadzieję, bo nie mogę się doczekać aż odpalę singla :)

Chyba się przejdę do szpitala i poproszę żeby mi podali narkozę i wybudzili w czwartek. 4 dni zlecą w mrugnięciu oka :P

 

Słupek, odnośnie tego drugiego spoilera:

 

Chloe nie może być uwodzicielska, bo przecież Nate wybrał Elenę więc ona się nie miesza :P

 

 

Polecam sposób Cartmana - zamrożenie się ;p Gorzej tylko jak nie na premierę U3 a premierę Uncharted 15 się obudzisz ;] A tak serio niezłe jaja będą jak w czwartek/piątek będzie można wyrwać już U3 choć cholera wie jak z Empikiem. Tak czy siak mam jakiś tydzień na skończenie Batmana i przypomnienie sobie/ponowne zaliczenie U1 i U2... Najwyżej z pracy będzie trzeba się zwolnić :turned:

 

A co do spoilera

wiem, wiem no ale wiesz zawsze mogłaby namawiać Drake na jakiś skok w bok. Pasuje do jej charakteru ;p ale bardziej mi chodziło o to, że podobno jest jej za mało. Aleeee chociaż w multi mogę grać nią non top :sorcerer:

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...