Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaa.... to taki bajer, heh - czyzby zwykla koperta oprawiona w rzeczony skoropodobny material ? :D

Mialem juz gry w tekturkach w ktore wsuwalo sie plyty i nie jest to zbyt dobre rozwiazanie - po prostu plyty po jakims czasie maja ryski, wiec przelozylem je do pudelek.

 

Dzisiaj znowu pogralem w bete i nie jest zle, ale jakos gra sie inaczej niz w multiplayer Uncharted 2, troche gorzej, ale moze to kwestia przyzwyczajenia i ''nowosci''. To lagujace sterowanie jest dziwne, poza tym ta babka co jakis czas cos tam niewyraznie mowi, a to Power Play, a to Kickback Activated - fajnie, ze mowi efektem jakby przez radio, ale jakos ciezko ja zrozumiec w ferworze walki.

Inna sprawa to wyglad postaci - nie wiem, ale mam wrazenie, ze wygladaja gorzej, nie maja tyle szczegolow co w dwojce, a twarze sa za bardzo ''glamour'' - jak przypudrowane jednolitym podkladem zaslaniajacym wszystkie szczegoly.

Po walce za XP dostajemy rozne nowe rzeczy - szkoda tylko, ze pokazuja sie one na chwilke i nie da sie przeczytac co to w ogole jest bo migaja jedna za druga.

 

Ciekawe czy ta beta to finalny build gry. :)

 

W becie w menu leca filmiki i trailery, jest tam logo Youtube - czy jest jakis konkretny kanal gdzie mozna je wszystkie obejrzez przez kompa ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Aaaaa.... to taki bajer, heh - czyzby zwykla koperta oprawiona w rzeczony skoropodobny material ? :D

Mialem juz gry w tekturkach w ktore wsuwalo sie plyty i nie jest to zbyt dobre rozwiazanie - po prostu plyty po jakims czasie maja ryski, wiec przelozylem je do pudelek.

 

Dzisiaj znowu pogralem w bete i nie jest zle, ale jakos gra sie inaczej niz w multiplayer Uncharted 2, troche gorzej, ale moze to kwestia przyzwyczajenia i ''nowosci''. To lagujace sterowanie jest dziwne, poza tym ta babka co jakis czas cos tam niewyraznie mowi, a to Power Play, a to Kickback Activated - fajnie, ze mowi efektem jakby przez radio, ale jakos ciezko ja zrozumiec w ferworze walki.

Inna sprawa to wyglad postaci - nie wiem, ale mam wrazenie, ze wygladaja gorzej, nie maja tyle szczegolow co w dwojce, a twarze sa za bardzo ''glamour'' - jak przypudrowane jednolitym podkladem zaslaniajacym wszystkie szczegoly.

Po walce za XP dostajemy rozne nowe rzeczy - szkoda tylko, ze pokazuja sie one na chwilke i nie da sie przeczytac co to w ogole jest bo migaja jedna za druga.

 

Ciekawe czy ta beta to finalny build gry. :)

 

W becie w menu leca filmiki i trailery, jest tam logo Youtube - czy jest jakis konkretny kanal gdzie mozna je wszystkie obejrzez przez kompa ?

 

 

po walce dajesz select i masz match statistics - medale zdobyte i takie tam.Można na spokojnie zobaczyć

Odnośnik do komentarza

Official Playstation Magazine z Hiszpanii dał ocenę 9.8 (Uncharted 2 dostało 9.7). Podsumowanie gry jest takie: "A masterpiece that we will remember for many years and will be very difficult to overcome." Jest to też najwyższa ocena wystawiona przez ten magazyn od czasów Playstation 2.

 

Jednak prawdziwy napływ recenzji dostaniemy 24 października o godzinie 18 :)

 

PS. O kampanii napisali, że jest na 10-12 godzin.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Tego nie wie nikt, ale może się zlitują i w przyszłym tygodniu ją udostępnią wszystkim na ostatnie dni ;)

 

Nowa cutscenka:

 

http://www.g4tv.com/...ive/?quality=hd

 

Malutki spoiler odnośnie jednej z postaci, oraz całkiem spory o celu podróży Drake'a. (Właściwie to chyba wyjawili nadprzyrodzony element gry, więc ostrożnie z oglądaniem ;) )

 

 

PS. Indiana Jones grał w Uncharted. No to teraz na odwrót:

 

jpuncharted3.png

 

:lol:

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Kapitalny Launch Trailer, wylewa się z niego "kino przygodowe" :wub:

 

Ale tak swoją drogą zauważyłem na nim, że parę scen-skryptów wygląda zupełnie jak z U2. Tyle, że w nowej scenerii, aranżacji.

Btw2 a "nowa Elena" jak dla mnie wygląda o niebo lepiej, w końcu podoba mi się ;p

 

 

You're a pirate!!! Scena przesłuchania - hahaha Drake jak zwykle niszczy

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy link juz byl dawany ale to nowy trailer

http://www.gametrailers.com/video/launch-trailer-uncharted-3/722605

 

 

trzeba przyznac ze robi wrazenie i wydaje sie ze bedzie masa widowiskowej akcji

 

 

ale mam tez pare skojarzeń

 

po pierwsze drake na pustyni powinien pić własny mocz ze skóry węża żeby przeżyć

sahara-14918_img_07551.jpg?w=949

 

 

po drugie

 

 

domyślam sie co bedzie w uncharted 4

5831006992_c9a7ceb26a.jpg

Mordor.png

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Takie pytanko mam. Ile kopii gry musi się sprzedać i jaki czas musi upłynąć od premiery gry by wyszła w wersji platynowej? Mam obydwie części Uncharted w platynie i chętnie poczekam na platynke trzeciej części.

 

2d9bvb8.gif

 

;)

 

Przeważnie jest to od pół roku (Killzone 3) do prawie roku (Gran Turismo 5).

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele dzisiaj trochę osiwiałem jak wbiłem na amerykański Store. A tam już można kupić czy tam złożyć pre order na Season Pass - 25 dolarów za mapki i postacie ;/

 

Z całym szacunkiem do ND (spoko mój drugi ulubiony dev) ale trochę wtedy śmieszne jest to co ostatnio mówili o dlc. Że zamiast robić singlowe dlc to woleliby zrobić nową grę, taaa a mapki za 25 dolców chce im się hehe. Cena masakra....

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

25$ to cena promocyjna w preorderze. Normalnie będzie jeszcze drożej - 45$ za 7 DLC. 4 z mapami, 3 z postaciami (czyli ceny na podobnym poziomie do tych z U2).

 

Hahaha to jeszcze lepiej ;] nie korzystam ze składek ale w tym wypadku chyba tak zrobię. O ile będzie można... się dzielić.

45 dolarów ale kogoś pogrzałooooooooooooooo.

 

Empik dorzuca pierścień :o ciekawe jak to będzie wyglądać. Prawdę pisząc wolałbym naklejkę na Slimkę xD

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...