Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dzisiaj pre-order pack z Empiku dla wisiorka. W środku jest naklejka z jakimś kodem kreskowym i mam paragon. Jak jest ktoś z Gdańska, albo okolic to za piwo mogę mu oddać ten kod i paragon i sobie kupi te 20zł taniej grę w dzień premiery w Empiku. Ja nie potrzebuję, bo mam zamówioną kolekcjonerkę z empik.com.

Odnośnik do komentarza

Sa kolejne filmiki na youtube, chapter 1 i 2, trzeci podalem wczesniej, ale radze nie ogladac :P. Jutro wysyp recenzji :P.

 

 

To jest prze bez sens. Najlepiej w ogóle obejrzeć wszystkie chaptery na yt, po co w ogóle kupować gre? :)

 

Wiem, ale kazdy jest inny. Ja jak juz sie napale na jakas gre to nie moge sie powstrzymac :D. Pamietam jak kasete z E3 z nagraniem Perfect Darka64 ogladalismy z kumplem chyba ze 100 razy :P. Obiecuje, ze wiecej juz nie ogladam :D. Kiedys to wogole byly czasy, zawsze jak wychodzil jakis mega hit to czekalem na kumpla albo on na mnie i pierwszy moment z gra przezywalismy razem. Troche to smieszne, ale za bajtla gra czasem lezala pare godzin i czekala na swoj pierwszy raz :P.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja tak samo już nic nie oglądam. Obejrzałem tylko te materiały, które ND chciało pokazać zapewne ograniczając spoilery do minimum.

 

Druga sprawa: Uncharted 3 na "speedrunie" można ukończyć w 3h 8m. Uncharted 2 na speedrunie ponoć da się przejść w 2 godziny.

 

http://playstationfans.com/playstation-3/uncharted-3-can-be-beaten-in-3-3-hours-more-details/

Odnośnik do komentarza

No jeśli porównujesz początek gry do HR to raczej nie trzeba być Nostradamusem żeby przewidzieć jaka sekwencja czeka nas na dzień dobry.

 

Dostałem pierwsze ostrzeżenie żeby nie wchodzić do tego tematu przed ukończeniem fabuły. Lepiej żebym słuchał swego mózgu.

 

 

E: ten Oskar_pl przysłał mi PMke zatytułowana U3. I tak jej nie odczytam i wam radzę tez uważać, (pipi) wie co jest w tej wiadomości :o

Edytowane przez schab0795
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No jeśli porównujesz początek gry do HR to raczej nie trzeba być Nostradamusem żeby przewidzieć jaka sekwencja czeka nas na dzień dobry.

 

Dostałem pierwsze ostrzeżenie żeby nie wchodzić do tego tematu przed ukończeniem fabuły. Lepiej żebym słuchał swego mózgu.

 

 

E: ten Oskar_pl przysłał mi PMke zatytułowana U3. I tak jej nie odczytam i wam radzę tez uważać, (pipi) wie co jest w tej wiadomości :o

Wyslalem ci wyjasnienie tego co napisalem o sterowaniu !!!!!!!!!!!! .A nie Fabule gry.Przeczytaj i nie panikuj!.

Odnośnik do komentarza

Recenzja z BeingNerdy - 10

 

"Uncharted 3: Drake’s Deception is perhaps the greatest game of our generation. There’s simply no other game on the market that comes even close to this masterpiece."

 

http://beingnerdy.co...eception-review

 

Podobają mi się te słowa ;)

 

EDGE dał 9 (dobry wynik, bo oni prawie zawsze exy na PS3 oceniają niżej niż inni [Killzone 3 - 7, inFamous 2 - 6])

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Game trailes :

NIE RADZE OGLADAC.

OGROMNA ILOSC NIEPOKAZYWANYCH WCZESNIEJ SCEN.

 

oceny :

grafika 9.8

fabula 9.8

design 9.5

gameplay 9.1

 

Koncowa : 9.5

 

Polygamia -> 4/5 lub 8/10 jak ktos woli :P

ich zdaniem gra zawodzi. Pierwsze pare godzin gry jest nudne. Ogólnie 3 jest prawie tak slaba jak 1

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...