Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Dla jednego pierścienia? Aj tam ;-) Gdyby dodawali to do limitki to bym pewnie poleciał do Empiku, a tak wolę zachować swoje zamówienie i mieć grę - mam nadzieję - wcześniej.

 

Podoba mi się pierścień najbardziej z całej kolekcjonerki ;] Też nie zmienię zamówienia, tylko fajnie jakby do limitki też dorzucali bonusiki hehe. Ale w sumie tak jak napisał Szczurek bardziej mi zależy/bardziej ważne żeby dostać grę przed pierwszym niż na fantach ;]

Odnośnik do komentarza

No na to wygląda chociaż kto wie jak to będzie przy premierze. Pamiętam, że kiedyś Sony dawało naprawdę fajne gratisy do swoich exów. Jak choćby Helikopter w Ogniu na BR do Infamousa czy "masę" fantów do K2 (chociaż wtedy nie miałem jeszcze Ps3 ;]).

 

Może tak samo będzie z U3, jakiś plakacik czy nawet vlepka byłoby ekstra. Już nawet nie wspominając o Indianie na BR xD tym bardziej po tym świetnym filmiku z Fordem hehe.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj dla odmiany postanowilem odpalic multiplayer Uncharted 2. Przyznaje, ze gralo mi sie lepiej niz w bede trojki, latwiej sie kieruje postacia, celuje i fraguje. Do tego nawet mapy sa lepsze - wiem, ze juz sie do nich przyzwyczailem, ale nie tylko o to chodzi bo mapy w trojce sa za bardzo poplatane, poza tym ich wyglad jest jakis taki..... Moze to kwestia przyzwyczajenia.

W Uncharted 2 mapy byly ladnie zrobione, kolorowe - swiatynia, czy mapa ze sniegiem, tybetanska wioska - wizualnie prezentuja sie lepiej niz jakas stacja metra czy magazyny przy hangarach lotniczych (Airstrip), albo Syria.

Wiem, ze trojka jest nowa, ale tak nie wyglada, jak wlaczylem dwojke to tam na prawde jest na co popatrzec. ;)

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dostalem maila zwrotnego w sprawie jezyka PL w wersjach IE, UK:

 

 

If the Game is purchased in ROI (Pegi version) it will have a Polish language option but the NI and U.K stock (BBFC) will not.

With kind regards,

Michael Griffin,

Customer Services and Store Support,

Xtra-vision Limited

Greenhills Road

Tallaght

Dublin 24

Ph: 01 4131602

Fax: 01 4137516

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

dostalem maila zwrotnego w sprawie jezyka PL w wersjach IE, UK:

 

 

If the Game is purchased in ROI (Pegi version) it will have a Polish language option but the NI and U.K stock (BBFC) will not.

With kind regards,

Michael Griffin,

Customer Services and Store Support,

Xtra-vision Limited

Greenhills Road

Tallaght

Dublin 24

Ph: 01 4131602

Fax: 01 4137516

Ciekawe czy bedzie w wer .Niemieckiej.Polska wersja ?.

Odnośnik do komentarza

dostalem maila zwrotnego w sprawie jezyka PL w wersjach IE, UK:

 

 

If the Game is purchased in ROI (Pegi version) it will have a Polish language option but the NI and U.K stock (BBFC) will not.

With kind regards,

Michael Griffin,

Customer Services and Store Support,

Xtra-vision Limited

Greenhills Road

Tallaght

Dublin 24

Ph: 01 4131602

Fax: 01 4137516

Ciekawe czy bedzie w wer .Niemieckiej.Polska wersja ?.

 

W Niemczech ocenia PEGI wiec z tego maila wynika ze tak, choc nikt ci na 100% nie powie.

Odnośnik do komentarza

http://www.1up.com/features/mapping-uncharted-3-drake-deception

 

Bardzo fajny (i dosyć długi) artykuł o początkach serii Uncharted oraz o tworzeniu trzeciej części. Można się dowiedzieć między innymi tego, że na 3 dni przed wysłaniem skończonego Uncharted 3 do Sony odkryli, że gra jest zepsuta :teehee: Jest też filmik pokazujący jak Uncharted miało wyglądać na początku, oraz wczesna wersja trailera zapowiadającego Uncharted 3.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87
Ktoś wie czy w U3 można wybrać jak w dwójce, combo audio eng. + napisy PL ?

Na bank będzie można. Wszystkie źródła podają, że wybór wersji językowej będzie wyglądał identycznie jak w dwójce i nie widzę powodu, by miało być inaczej.

Sony teraz walczy z "ściaganiem gier z angli" które zalewają polski rynek (gra treścią sie nie różniła i zawartością a była często dostępna przed Polską premierą i byłą zazwyczaj tańsza) dlatego wersja uk nie bedzie miala polskiego języka i napisów (bynajmniej na tą chwilę).

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Podobno niektóre europejskie (i w sumie amerykańskie też) już sprzedają U3! :o

 

photo3-3.jpg

http://playstationfa...s-leaked-early/

 

Mam nadzieję, że empik (albo i inne sklepy) też się wykruszy i nie będziemy musieli czekać na oficjalną premierę (marzy mi się, żeby dostać U3 już 28. października) :) .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...